inhalacje na kaszel

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
warto robić inhalacj na kaszel? syn odką poszedł do przedszkola czesto łapie infekcje, kaszel, słyszałam ze inhalacje działają cuda na takie dolegliwosci
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 277
Punkty reakcji
198
Myślę że lekarz ewentualnie syrop na kaszel dla dzieci natomiast inhalacja to raczej środek uzupełniający
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
imbirowska napisał:
warto robić inhalacj na kaszel? syn odką poszedł do przedszkola czesto łapie infekcje, kaszel, słyszałam ze inhalacje działają cuda na takie dolegliwosci
Warto.
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Ale jesli chodzi o dzieci to inhalacje bym radziła skonsultowac ze specjalista bo mozna zaszkodzic a niekoniecznie pomoc...A tak w ogole to wiadomo co wywołuje ten kaszel? Warto byloby zaczac od zbadania przyczyny. Moja siostrzenica meczyla sie w wieku 5 lat z kaszlem. Na poczatku objawy byly mniejsze, ale z czasem kaszel nie dawal jej spac, a gdy tylko troche podraznila gardło prawie sie dusila. Badania nic nie wykryły - wiec lekarz byl bezsilny. A ze siostra jest zawzieta to była tutaj http://www.naturiana.pl/wykrywanie-patogenow/diagnostyka-nieliniowa-nls na diagnostyce nls bo jednak nic nie dzieje sie "samo z siebie". Wyniki zreszta wyraźnie pokazaly ze malej na krtani zaczela gromadzic sie pleśń ktora sie rozprzestrzeniala i utrudniala przelykanie...
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Inhalacje to raczej pomocniczo. Jak mnie kaszle i mam podrażnione gardło to rewelacyjny jest kwas hialuronowy, czyli cevitt do ssania. To najlepiej pomaga i łagodzi podrażnienia. Jeżeli coś cięższego to lekarz powinien coś poradzić.
 
Do góry