Keratynowe prostowanie włosów

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
35
Robiłyście kiedyś keratynowe prostowanie włosów? Jak wrażenia? Ja się zastanawiam, byłam wczoraj na strzyżeniu i fryzjerka mi polecała zabieg Amazon Keratin, moje włosy trochę są zniszczone farbowaniem i to ma podobno poprawić wygląd włosów i przy okazji je wygładzić albo i wyprostować. Wiadomo, że fryzjerzy polecają różne kosmetyki ;) dlatego pytam Was, czy macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
 

pandami

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dużo zależy od typu włosów, mi to zupełnie nie podpasowało. Moje włosy zupełnie straciły objętość, może na początku były gładkie, ale potem jak wypłukiwała się keratyna było gorzej niż przed zabiegiem, bardzo się plątały. Ogólnie keratynowe prostowanie nie poprawia stanu włosów jak myśli wiele osób, to tylko efekt wizualny. Wróciłam do tradycyjnej prostownicy i już jest lepiej. Mam taką z babyliss z czujnikiem temperatury i jest bardzo delikatna dla włosów, więc sukcesywnie pracuję nad ich kondycją
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
35
No ja właśnie nie chcę prostować, najbardziej zależałoby mi na wygładzeniu włosów, prostownicę mam, ale używam baaaardzo okazjonalnie. Ogólnie keratynowe prostowanie podobno właśnie dobrze działa na włosy, bo uzupełnia keratynę czyli ten budulec włosa... Ciekawe, może efekt też zależy od produktów? Zrobiłam rozeznanie i jedna znajoma robiła właśnie to amazon keratin, była zadowolona. Chyba robiła czekoladową keratynę, żeby wygładzić włosy i ja bym pewnie robiła to samo jeśli bym się zdecydowała. Teraz sama nie wiem już :przewraca:
 
Do góry