Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Studia podyplomowe - Akademia LK vs SGH - Zarządzanie - HR

alk sgh studia podyplomowe zarządzanie rozwój osobisty hr

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 RainQueen

RainQueen

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1694 postów

Napisano 03 czerwiec 2018 - 11:59

Witam wszystkich,

Chciałabym się dowiedzieć, którą z uczelni polecacie. Proszę o opinie i konkrety. 

Opinie zaczerpnięte z internetu:

ALK - "bananowy raj dla bananowych dzieci" - jednak to chyba opinia o licencjackich i magisterskich, ale może się mylę?

SGH - tragiczne podejście kadry do studentów i bałagan w dziekanacie - podzielacie, zaprzeczacie?

Kierunek jaki mnie interesuje to :

ALK - Zarządzanie ludźmi w firmie

SGH - Zarządzanie kapitałem ludzkim

Cenowo uczelnie wypadają podobnie.

Nie ukrywam, że bardziej interesuje mnie program uczelni SGH.  

Warunki ukończenia :

ALK - Przygotowanie i obrona projektu końcowego z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz zaliczenie wskazanych na początku studiów przedmiotów (zależnie od przedmiotu jest to test, studium przypadku lub praca pisemna).

SGH -  Warunkiem zaliczenia Podyplomowych Studiów Zarządzanie Kapitałem Ludzkim jest:

• uczestnictwo w zajęciach potwierdzone wpisem w indeksie,
  • zaliczenie testu wiedzy,
  • przygotowanie i zaprezentowanie pracy projektowej.
Praca projektowa to opracowanie projektu konkretnego narzędzia, procesu lub standardu z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim w firmie lub organizacji przygotowane jako prezentacja multimedialna. Projekty mogą być opracowane indywidualnie lub w zespołach maksymalnie trzyosobowych. Obrona pracy (prezentacja projektu) ma charakter publiczny, z możliwością zadawania pytań przez członków Komisji Egzaminacyjnej oraz uczestników Studiów.

Jakie są Wasze doświadczenia?

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: alk, sgh, studia podyplomowe, zarządzanie, rozwój osobisty, hr

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0