Dobry stomatolog Warszawa

NinaKowalska

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
0
Jakiego stomatologa polecacie w Warszawie? Zastanawiam się czy nie wykupić pakietu Komfort w Lux Medzie albo jakimś gabinecie, który z nimi współpracuje bo słyszałam same dobre opinie o bezbolesnych leczeniach. Może macie jakieś doświadczenia?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Najtaniej na Abrahama 6, Stardent. Nic ich nie pobije. Nic.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Jedno i drugie. Rwanie hurtem samych korzeni 100zł sztuka z szyciem i bajer znieczuleniem. Braciak jednego dnia ogarnął szczenę po wypadku. Rwał rano a wieczorem kazali przyjechać raz jeszcze po kolejną porcję znieczulenia. Zadbali o to by szczena nie rwała gdy zejdzie pierwsze znieczulenie.
1800 z rabatem zostawił. Inni kawałek dalej chcieli za to samo 160 sztuka. Świry to znaczy rekordziści ze Śródmieścia 250zł za ząb, wierzysz??
Na Pradze 20 zębów 1800zł a w Śródmieściu 5000zł.
No i dlatego od ponad 20lat w Śródmieściu nawet zapałek nie kupiłem.
 

Nika123

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja polecam ten pakiet w Lux Med. To naprawdę fajna opcja, bo w jednym miejscu masz tak naprawdę wszytko no a cena pakietu Komfort jest śmiesznie niska. Za małą kwotę mamy pewność, że nasz uśmiech pozostanie zdrowy.
 

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Ja Ober Clinic polecam, od lat leczę zęby u dr Suchory- Jasińskiej. Mają też fajne promocje na zabiegi, usuwanie kamienia, piaskowanie i fluoryzacja za 100 zł na przykład nie dawno płaciłam. Ja chodzę prywatnie akurat ale wiem że i na NFZ przyjmuje lekarz, na pewno seniorów. Na Chałubińskiego jest ta klinika.
 

Sparkly

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2024
Posty
29
Punkty reakcji
0
A może ktoś by potrzebował namiarów na dobrego stomatologa w Grudziądzu? Ze swojej strony naprawdę mogę polecić klinikę Maszewski https://maszewski.com/, w której można kompleksowo zająć się swoim uśmiechem. Nowoczesne wyposażenie gabinetu i sprzęty, doświadczeni lekarze dentyści i miła atmosfera sprawiają, że każda wizyta przebiega sprawnie i bez stresu. Do tego terminy wizyt są dość szybkie, a ceny konkurencyjne
 
Do góry