Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Feromony na podryw

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 lucsk

lucsk

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 maj 2018 - 11:08

Widziałem sporo reklam feromonów na podryw i ciekaw jestem jakie macie o nich zdanie. Czy działają czy nie? Jesli tak to jakie polecacie na początek?

• 0

#2 ipr

ipr

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 67 postów

Napisano 17 maj 2018 - 12:42

Kiedyś nie wierzyłem, potem jednak postanowiłem trochę jak Ty spróbować. Pamiętam,że zbliżał się jakiś długi weekend nad jeziorem i chciałem trochę poszaleć na imprezach i zamówiłem sobie feromonki przed impreza. Były to Love Desire ( ale nie te w ciemnej butelce bo jeszcze ich nie było ale te słabsze w niebieskiej) i byłe zdziwiony jak dużo dziewczyn do mnie lgnęło na parkiecie. Chętnie zagadywały, ocierały się podczas tańca. Nie jestem jakąś łajzą, jakieś tam branie zawsze miałem ale nie takie jak tej nocy. Potem przetestowałem wiele innych, ale aktualnie uważam,że najlepsze są pheromone essence. Wpływają na laski, poza tym dodają dużo pewności siebie.

• 0

#3 lucsk

lucsk

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 maj 2018 - 07:49

Patrzę jaka cena i dosć drogie.... 

• 0

#4 ipr

ipr

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 67 postów

Napisano 18 maj 2018 - 11:30

Spokojnie, niby małe opakowanie wystarcza na długo. Są skoncentrowane, tak więc nie trzeba ich dużo (mieszam je z innym zapachem). Używam regularnie chociaż bardziej w okolicach weekendu. Zamówiłem sobie w tym tygodniu ponownie Love Desire ale w wersji premium, faceci sobie polecali ten zapach na innym forum i ciekaw jestem jakie będzie jego działanie.

• 0

#5 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 82 postów

Napisano 18 maj 2018 - 13:55

Na początek zamów sobie sexual attraction Niewielkie, wciśniesz do kieszeni i niedrogie. Pheromone essence są skuteczne ale dość kosztowne.Zobacz czy Ci feromony będą psowały i dopiero potem zamówisz sobie jakieś inne.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#6 lucsk

lucsk

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip