Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Celulit - jak się pozbyć?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 gosia_anielska

gosia_anielska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 16 maj 2018 - 13:41

Dziewczyny ratujcie…. Ostatnio zauwazylam ze na boku na udach i kolo pupy mam celulit. Wczesniej tez troche było go widac ale teraz to już strasznie. W dodatku jak scisne czy mocniej dotkne to mnie to boli. Nie wiem co mam z tym zrobic. Czy ktoras z was miala ten problem? Co mozna z tym zrobic? Jestem tym zalamana :/ nie wiem jak to bedzie w wakacje jak to nawet wstyd się rozebrac z takim czyms

• 0

#2 ela71

ela71

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 21 maj 2018 - 06:59

nie masz co się martwić, teraz chyba wszystkie to mamy. Ja mam troche ale nic z tym za bardzo nie robie, nie jest az tak to widoczne i się nie przejmuje. Za bardzo ci nie doradze bo nie wiem czy cokolwiek na to pomaga, na pewno cellulit się robi jak jesz niezdrowo. Także pizze frytki cole, piwko to musisz odpuscic. Może jakieś masci do smarowania zeby nie było to takie widoczne.

• 0

#3 SulphurZdroj

SulphurZdroj

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 maj 2018 - 10:14

Moja poprzedniczka ma sporo racji. Cellulit to dolegliwość cywilizacyjna, która dotyka obecnie wiele kobiet, a nawet mężczyzn, chociaż w drugim przypadku jest to znacznie rzadziej spotykane. Badania pokazują, że nawet 90% współczesnych kobiet boryka się z cellulitem, czyli z nieprawidłowym odkładaniem się tkanki tłuszczowej, w wyniku którego skóra ulega pofałdowaniu i pojawiają się na niej bolesne guzki. Zwróć uwagę na zdrowe odżywianie, ogranicz spożycie tłuszczów oraz węglowodanów i postaraj się używać mniej soli. Zbilansowana dieta oraz odpowiednie nawodnienie organizmu są bardzo istotne w walce z cellulitem, warto pić nawet 2-3 litry wody dziennie. Polecam również wypróbować buską maskę siarczkową naszej firmy Sulphur Busko Zdrój. Produkt ten ma działanie keratoplastyczne – zwiększa spoistość i elastyczność skóry. Zawarte w nim wodne rodniki stymulują odnowę tkankową, a flawonoidy, które pochodzą z naturalnego olejku eukaliptusowego oraz rozmarynowego, przyspieszają regenerację skóry. Dodatkowo warto podejmować się aktywności fizycznej, siedzący tryb życia sprzyja pojawianiu się cellulitu. Myślę, że ten artykuł może Cię%2

• 0

#4 aga234

aga234

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów

Napisano 23 maj 2018 - 16:02

Na pewno trzeba dbać o dietę oraz prawidłowo nawadniać organizm. Ważna jest też aktywność fizyczna. Pielęgnacja to tylko dopełnienie tych pierwszych dwóch kroków. To niestety jest coraz częsta przypadłość. Ja stosuję pielęgnację taką: peeling dwa razy w tygodniu, na co dzień używam szczotki do szczotkowania ciała na sucho i bardzo lubię olejki do masażu ciała. Pomaga to na tyle, że skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna. Wiele jest porad w sieci, np: http://blog.wp-cosme...nie-go-mozliwe/. Nic tylko próbować:) 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#5 gosia_anielska

gosia_anielska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano wczoraj, 07:06

sprobuje tego, może mi to pomoze chociaż troche i moje uda beda w miare wygladac na wakacje. Pewnie taka maska dobrze wplynie na skrorę. Jak sie tego uzywa? Smaruje się tym a potem pod prysznicem zmywam?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0