Złodziej złodziejowi rączkę umyje czyli szanse PISu w Waltzawie...

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Gdzie nosa nie wsadzę to klną, wyklinają, lamentują i panikują.
Mam na myśli obywateli miasta Waltzstadt, może być Waltzcity lub klasycznie Waltzawa jak kto woli.
Wszędzie w mieście klną i qurffują na PIS.

Wczoraj zacząłem zastanawiać się nad tym co w tym jest.
Czyżby nagle Warszawskim biznesmenom źle się zrobiło w chwili w której PIS nareszcie prawie że ukatrupił zatrudnianie na lewo?
Jeszcze 5 lat temu co piąty nie miał w tym mieście umowy o pracę.

Czyżby biznesik podupadł i jest źle bo teraz wszyscy muszą mieć pozwolenia i papiry na budowach na sprzęt i ludzi i nie da się już za koperty rzeźbić po taniości a konkurencji uczciwej po kumplowsku kontrole za kontrolą na budowy wysyłać?

Czyżby już się nie dało handlować na lewo towarami?

Nie da się już hulać po mieście za fajerą po kielichu?????

A może nie TE i TYM co trzeba kamienice pozabierali??

Cóż to takiego złego w tym mieście PIS nawyprawiał że prawie wszyscy plują w ich stronę??? Równouprawnił małych i dużych i teraz duzi lametują że mali w końcu zarabiają i konkurują??

Że teraz przetargi są dla wszystkich a nie tylko dla kumpli kolesi od strony stryja co siedzi na stołku w gminie?
Że teraz debeloper nie bardzo może plajtnąć tuż po zebraniu hajsu od ludzi za mieszkania w bloku którego jeszcze nie wybudował??

Ci wszyscy strajkujący na "pochodach" Platformy Obywatelskiej to właśnie te całe cwaniakowate złodziejstwo czy oczy mnie mylą???

Za czym oni tam krzyczą?
O jaką praworządność im chodzi?
O jakie prawo?
O które zasady?

Chcą powrotu historii czyli zasady OKRAŚĆ, USADZIĆ I ŚMIAĆ SIĘ??

Nie potrafię zrozumieć co to za ludzie Ci broniący Nowoczesnej i PO i o co im wszystkim chodzi. Oni sami wiedzą czy też nie???

Kim trzeba być by iść w obronie partii o nazwie Platforma Obywatelska która od dawna dawien powinna nosić nazwę platformy kumplowskiej. Ta partia z ludźmi mało ma wspólnego prócz tego że ludzi okradała i niszczyła bo ... w partii tej ludzi nie ma.

Przypomnę:
-wyłudzenia vatu
-skoki
-kamienice
-biznes na autostradach
-ambergold
-stocznie
-górnictwo
-LOT

Kilka lat temu komornik wchodził gdzie chciał i zabierał co chciał.
Wymieniać prawo PLATFORMOWE dalej??

Czy tylko ja mam wrażenie w tym mieście że tylko złodziej złodzieja broni???
 
Do góry