Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie

Jaki robot kuchenny wybrać?

robot kuchenny opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 marzena888

marzena888

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 10:41

Szukam opinii o wielofunkcyjnych robotach kuchennych. Szukam dobrego, porządnego sprzętu, który naprawdę pomoże mi w kuchni. Oglądałam różne modele, zastanawiam się nad robotem kohersen my cook ale nie miałam z nim styczności. Zależy mi na jakości a nie na cenie, ma to być sorzęt na lata

• 0

#2 plu_zu

plu_zu

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 16:54

Hm.. ale chcesz samego robota czy z masą dostawek jak blender kielichowy, czy maszynka do mielenia. Bo teraz możliwości jest cała masa. Ja mam tego https://www.al.to/p/...i-multione.html i mogę Ci go z czystym sumieniem polecić jeżeli szukasz urządzenia które zastąpi Ci kilka bo zrobisz w nim praktycznie wszystko. Masz malakser, mikser, blender, sokowirówkę, maszynkę do mielenia mięsa... Jest zgrabny, ma sporą misę, jest łatwy w obsłudze i ma dużą moc. Ja wolałem mieć jedną rzecz do wszystkiego i udało się. Jak będę kupować nowy to pewnie też w tym stylu i na pewno od Kenwooda ;]

• 0

#3 hm2

hm2

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 75 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 12:40

Aktualnie mam ten robot kuchenny od Profi cook:

profi-cook-robot-kuchenny-profi-cook-pc-

Na stronie jest cały katalog firmy http://www.proficook.pl

Malakser, który znajduje się w zestawie jest genialny, daje bardzo wiele mozliwości Do tego bardzo ostre noże i duza moc w takim zgrabnym maleństwie!  Nakładek jest tak dużo, także jest to maszynka praktycznie do wszystkiego. 
Doskonały! Najlepszy wybór ever!

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: robot kuchenny, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0