Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie

Taniej w aptece, gdzie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Goworyk

Goworyk

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 08:56

Znacie jakieś apteki internetowe, gdzie lekarstwa, kremy i  różne suplementy kupię w niższej cenie? Znacie może miejsca, gdzie nie będę przepłacał? 

• 0

#2 katjak

katjak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 13:56

Sam musisz się o to postarać,przecież każdy jest z innego miasta i nikt Ci nie doradzi gdzie masz pójść,do jakiej Apteki w Twoim mieście. Ogarnij się człowieku. :) 

• 0

#3 AnkaKwiatkowska85

AnkaKwiatkowska85

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 20:53

Może jakaś apteka internetowa ???  ja często robię zakupy w aptece giemini i jestem z niej bardzo zadowolona bo mają praktycznie wszystko co można kupic bez recepty. 

• 0

#4 katjak

katjak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 30 marzec 2018 - 12:53

Apteki Internetowe - chyba na własne ryzyko ktoś w czymś takim kupuje. Normalnych Aptek jest bardzo dużo,tylko wystarczy ruszyć się z przed komputera i wyruszyć w miasto. 

• 0

#5 agniesa

agniesa

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 105 postów

Napisano 07 kwiecień 2018 - 11:34

Przeciez apteka internetowa to internetowa :P rozni sie tylko miejscem. Lek czy suplement kupisz dokladnie ten sam.Wiec jak kto woli

• 0

#6 katjak

katjak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 15 kwiecień 2018 - 20:41

Lepiej leki kupować samemu i bezpośrednio w Aptece,bo wiadomo, że tam nie sprzedadzą niczego przeterminowanego,a nawet doradzą. Wiem, że czasami nie ma czasu,ale dla własnego zdrowia czasem warto. :) 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 katjak

katjak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 19:14

Parę dni temu kupowałam leki za ponad 100,- ta apteka jest koło mojego domu,znam tam wszystkich,ale nie z tego powodu po zapłaceniu za leki dostałam za darmo pudełko tabletek nasercowych i dwa mydła. Widsocznie jeśli ktoś płaci za leki ponad 100,- i więcej każdemu dodatkowo i za darmo dodają jakiś specyfik odpowiednio do wieku. To bardzo dobry sposób,gorzej, że tylko wtedy coś się dostaje,jeśli za same leki zapłacimy sporo.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0