Powiększenie piersi a wybór implantów

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Cześć. Stoję przed ważną decyzją dotycząca powiększenia moich piersi. Jestem zdecydowana na zabieg, ale nie wiem jakie implanty wybrać. Dotychczas sądziłam, że najwazniejszy jest wybor profesjonalnego chirurga... Ale okazało sie, że istotne też sa implanty, a tych na rynku jest sporo. Czy znajdą się tutaj panie,które powiększyly piersi i są w stanie mi doradzic jakas marke? Wstepnie juz rozmawialam z chirurgiem podczas konsultacji na ten temat, ale chetnie poznam rowniez wasze opinie.
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
Nie znam się dokładnie na tym temacie (tzn. nie powiększałam sobie biustu), ale niedawno czytałam artykuł o celebrytkach, które poddały się takiemu zabiegowi. Z tego co kojarze to np. Siwiec i Chodakowska mają implanty Mentor. Podobno bardzo dobra marka, ale nie wiem jak cenowo wypada.
 

AnkaKwiatkowska85

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2018
Posty
15
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem trzeba rozeznać się w dobrej klinice i tam nam doradzą jakie implanty można sobie zafundować. Ja osobiście bala bym sie tego zabiegu :(
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
Tez mi sie wydaje, że chirurg najlepiej doradzi. Jeśli chodzi o obawy przed zabiegiem- są zbyteczne :) Wspomniane tu implanty Mentor to dobry wybór. Uchodzą za najbezpieczniejsze na rynku, zresztą sam producent udziela na nie dożywotniej gwarancji.
 

malapyza

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Po pierwsze, zaufałabym chirurgowi- on najlepiej wie, jakie implanty są dla ciebie najlepsze (zarówno marka, jak i rozmiar). W temacie mentorów, myślę że to bardzo dobry wybór. Tak jak piszą moje poprzedniczki- są bezpieczne, mają dożywotnią gwarancję. Od siebie dodam jeszcze, że po zabiegu umożliwiają pelną diagnostykę piersi pod kątem np. raka (nie mają takiego specjalnego chipu, który zaburza obraz podczas badania).
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
chyba poprzedniczki wskazaly wszystkie najwazniejsze plusy mentorów... sa bezpieczne, bardzo rzadko dają jakiekolwiek powiklania no i moim zdaniem, jesli dopasujesz dobry rozmiar i ksztalt to malo kto zauwazy,ze masz zrobione piersi :)
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Jeśli chirurg poleca ci te implanty to pewnie sa dla ciebie najbardziej odpowiednie. W koncu to on widzi twoje piersi na zywo i ma wiedze na temat tego jak dobrac ksztalt, rozmiar, markę. Na kafeterii jest tez fajny obszerny watek, gdzie dziewczyny przed/po zabiegu dziela sie doswiadczeniami i opiniami o lekarzach, jak i implantach. Moze tam znajdziesz wiecej specjalistycznych informacji. Powodzenia!
 

karolinaeff

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2016
Posty
28
Punkty reakcji
1
Ostatnio rozmawiałam z kolezanka, ktora powiekszala piersi i ma wlasnie te implanty, o ktore pytasz. Jesli mam oceniac ich wyglad to mysle, ze sa idealne, maja taki ladny naturalny ksztalt, ze niewprawione oko nie zauwazy, ze biust byl powiekszany. A chyba o to wlasnie chodzi, zeby nie wygladac sztucznie. Z kolei kwestie zdrowotne- to juz chirurg najlepiej ci doradzi :) mam nadzieje, ze podejmiesz wlasciwa decyzje!
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Tutaj sobie kochana poczytaj o powiekszaniu piersi https://www.wbienkowski.pl/chirurgia-plastyczna/powiekszanie-piersi/ bylam z siostra jakos rok temu bodajze wlasnie u nich. To kwestia wyboru - lekarz wszystko tłumaczy i pokazuje implanty na miejscu - Twoim zadaniem jest jedynie dookreslenie efektu na jakim Ci zalezy, a on dobiera odpowiedni "material" ;) Moze pomysl tez o wypelnieniu tkanka tłuszczowa... Zastanawias sie nad ta metoda?
 

arkadiuszmaniek

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
Najlepiej isc do chirurga na konsultacje albo poczytac sobie fora takie typowe o operacjach plastycznych. Czasem w tv czy na youtube mozna obejrzec programy o powiekszaniu piersi i implantach.
 
Do góry