Powraca sprawa zabójstwa Jaroszewiczów.

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
"Cztery osoby zostały zatrzymane w związku z zabójstwem Piotra i Alicji Jaroszewiczów
- dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM. To byli członkowie gangu karateków,
który działał na początku lat 90. Dwóch zatrzymanych odsiaduje wyroki za
inne przestępstwa".


Rok temu TV Fokus wyemitowało program Tomasza Sekielskiego Teoria Spisku jak sie okazało
był to jeden z odcinków późniejszej serii. Autor przypadkowo ujawnia w rzeczach Janowi
Jaroszewiczowi przez stołeczny sąd folie daktyloskopijne zabezpieczające odciskl linii papilarnych.
Co ciekawe odbitki te miały zaginąć w 2006 roku zaś Jan Jaroszewicz odebrać miał pudełko
z rzeczami rodziców w 2010 lecz do czasu kręcenia wymienionego programu go nie otwierał.
Czego jeszcze się Dowiemy?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
kulisów się nie dowiemy, wcale się nie zdziwię jak ci zatrzymani nic nie powiedzą a jak zaczną mówić to źle się poczują
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
I my mamy byc lepsi od Białorusi, tak? Gdzie nie wetkniesz ucha/oka to spisek, korupcja, mafia.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
nie sądzę żeby to miało coś wspólnego z Olewnikiem poza niejasnością wydarzeń
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Herbatniczek napisał:
poza niejasnością wydarzeń
Co rozumieć pod hasłem "niejasność zdarzeń"? Do dziś nie można wykluczyć że to mogło być "samo uprowadzenie" ale ktoś na górze zmienił warunki gry.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
sam sobie odpowiedziałeś na pytanie
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Okazuje się że Dobra Zmiana odniosła kolejny sukces. Choć sam Sekielski widzi to troche inaczej:
„Gdy w lutym zeszłego roku chciałem przekazać odnalezione dowody w sprawie zabójstwa Jaroszewiczów ministrowi sprawiedliwości, ani pan Ziobro, ani jego zastępcy nie byli zainteresowani spotkaniem. Dziś słyszę, że to ich wielki sukces” – dodawał Sekielski na Twitterze
Lub inny fragment tego samego artykułu:
„Panie ministrze Ziobro, tak dla porządku, zaginione dowody w sprawie zabójstwa Jaroszewiczów odnalazłem ja, a nie jakaś bliżej nie określona gazeta” – napisał na Twitterze dziennikarz Tomasz Sekielski. Jego wpis był reakcją na konferencji prasowej, podczas której Prokurator Generalny i minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro podkreślał zasługi prokuratury, nie wspominając z nazwiska dziennikarza odpowiedzialnego za znalezienie ważnych dokumentów
Chłopaki chyba zapatrzyli sie na Platformę.
https://www.wprost.pl/kraj/10110752/sekielski-znalazl-dowody-ws-jaroszewiczow-ziobro-nie-byl-zainteresowany-spotkaniem-a-dzis-odtrabil-sukces.html
 
Do góry