Śmieszne sytuacje dnia dzisiejszego. Coś wesołego dziś Was spotkało?

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Stoję w kolejce do kasy w Lidlu, przede mną jakiś leszczu, tak na oko może ze 20 lat. W prawym łapsku trzymie paczkę pampersów a w lewym srajfona i nawija.
Nawijał chyba z żoną/dziewczyną bo najwijał o pieluchach dla dzieciaka które właśnie wybrał. Po chwili zwykła klasyczna rozmowa telefoniczna zmieniła się w komedię dnia.
Leszczu nawija do żony dość głośnym tonem:
"Ale słuchaj ku***wa, innych już nie było ... a na paczce pisze jak byk że do 6 kilogramów. Przecież ona ku***wa nie nawali 6kg w gacie, co nie?"

:yahoo: :D :D :lol:
 

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Dłuższa kolejka w osiedlowym sklepie sprawiła że przymknąłem oczy i zacząłem sobie wyobrażać
ściąganie bluzki po czym rozpiąłem pewnej kobiecie stanik gdy: „Poproszę koniak i owoce morza” usłyszałem mocno
przepity głos. Wyrwany z marzeń przez chwilę zastanawiałem się „co jest nie tak” gdy dotarło do mnie że w tym sklepie nie ma tak drogich alkoholi. Spojrzałem w kierunku klienta gdy sprzedawczyni podawała mu najtańsze wino z półki oraz ogórki kiszone w torebce. „I dla czegoś takiego wyrwano mnie k... z TAKIEGO snu!”
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
heh. No jeszcze nie zdarzyło mi się spać w osiedlaku ;)
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Jedno z pytań sprawdzających zadane kandydatowi ubiegającemu się o pracę na stanowisko pomocnika kucharza w firmie cateringowej:
"Jaką polską zupę jest Pan wstanie ugotować najszybciej?"
odpowiedź - "zupę na mleku"
:D :D :lol:
 
Do góry