Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie

Prezent dla córki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 VALERIO

VALERIO

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 08:27

Cześć, biżuteria dla nastolatki to dobry pomysł na prezent na Dzień Kobiet? Myślałem o naszyjniku z grawerem. Pomysł na prezent dla żony jest, ale chciałbym też coś wyjątkowego dać mojej córce.

• 0

#2 katjak

katjak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 13:44

Cześć, biżuteria dla nastolatki to dobry pomysł na prezent na Dzień Kobiet? Myślałem o naszyjniku z grawerem. Pomysł na prezent dla żony jest, ale chciałbym też coś wyjątkowego dać mojej córce.

Nie napisałeś ile córka ma lat?. a tak na marginesie - znasz swoją córkę na tyle dobrze,że wiesz z czego byłaby zadowolona.

• 0

#3 Amber

Amber

zjadłabym coś..

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 933 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 21:12

Właśnie, napisz ile córka ma lat ale myślę, że naszyjnik to dość poważny prezent. Jesli już uparłeś się na biżuterię to ja bym stawiała na bransoletkę raczej. Taką na przykład:
http://m.pandora.net...ets/590745csg-d

Albo taką do której można dokupić jakieś fajne zawieszki.
  • 0

#4 mimikra

mimikra

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 65 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 11:34

Najlepiej pochodzić po yt i sprawdzić co teraz jet na topie, moja siostrzenica sobie upatrzyla tak lokówkę curl secret, jej ulubiona vlogerka ją miala i kilka razy pokazywala jak robi nią wlosy na imprezy i wyjścia i młoda oszalala na tym punkcie, od niedawna ma własną i co chwilę wrzuca na insta swoje nowe fryzury

• 0

#5 katjak

katjak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 17 marzec 2018 - 15:28

Ja jednak uważam, że ridzice najlepiej znają swoje dziecko i wiedzą czego chce,co chciałoby mieć,z czego byłoby zadowolone.Chodzenie i pytanie co jest na topie nic nie da,bo może się okazać, że to co na topie dziecku nie pasuje.  :)

• 0

#6 magda95113

magda95113

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 26 marzec 2018 - 23:04

Polecam bransoletkę z lilou z grawerem, sama taką dostałam od sióstr i kocham <3 Zależy ile ma lat, jeśli już się maluje, to może bon do sklepu drogeryjnego typu Sephora? Albo bon do empiku? Lub innej księgarni, jeśli lubi czytać albo jakieś pierdółki albo płyty. Jeśli to ma być taki z serducha, to chyba faktycznie coś z grawerem ewentualnie sesje zdjęciową?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 katjak

katjak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 466 postów

Napisano 28 marzec 2018 - 13:54

A ja w dalszym ciągu uważam, że skoro matka nie wie co kupić w prezencie swojej własnej córce,niech ją zwyczajnie o to zapyta,kłopot będzie z głowy.Każda matka powinna znać na tyle swoje dziecko,że wie co byłoby dla niego najlepsze.

• 1

#8 kartod

kartod

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 14 sierpień 2018 - 14:50

Jak dla córki to ja bym celował w jakieś ubrania, może sukienka?

• 0

#9 Bongogo_pl

Bongogo_pl

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 09 październik 2018 - 09:54

Wydaje mi się, że tak, biżuteria w tym przypadku powinna się sprawdzić, To klasyczny i bezpieczny prezent jeżeli chodzi o kobiety zarówno te małe jak i duże ;) 

• 0

#10 plotkara257

plotkara257

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 17 październik 2018 - 13:38

Biżuteria zawsze jest OK :) Chociaż zdaje mi się, że to bardzo poważnie. Może zamiast biżuterii lepiej kupić jakiś młodzieżowy zegarek i na nim wykonać grawer? Ja tak zrobiłam, kiedy szukałam prezentu dla kuzynki na 18-te urodziny. W sklepie zegarownia.pl jest duży wybór zegarków i coś na pewno się znajdzie. A jeżeli bardzo chcesz biżuterię, to może ładna zawieszka z niewielkim grawerem albo bransoletka. Jak byłam duuużo młodsza to marzył mi się sekretnik - taki w którym trzymałabym zdjęcia najbliższych osób :)

• 0

#11 wielolatka

wielolatka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 listopad 2018 - 14:10

Po pierwsze każda kobieta ucieszy się ze złotej biżuterii.

Po drugie taki grawer to pamiątka na całe życie. Polecam, pewnie, że tak.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 sweetcandy25

sweetcandy25

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 14:26

Zgadzam się z plotkara257 żeby zamiast biżuterii z grawerem kupić modny zegarek i na nim zrobić grawer? Na stronie zegarownia.pl widziałam, że do większości modeli robią darmowy grawer, więc na pewno coś odpowiedniego dla twojej córki by się znalazło. No i na pewno taki prezent potowarzyszy jej przez wiele lat :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#13 vitald

vitald

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 02 czerwiec 2019 - 20:25

A może jakiś ładny zegarek? Swatch ma ładne. Poszukaj kosmetyku - może ładne perfumy?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0