Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

wózek Euro-cart

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 ewkamarchewka1

ewkamarchewka1

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 04 marzec 2018 - 20:23

Cześć! Od jakiegoś czasu przeszukuję internet, by znaleźć idealny wózek :) szukam czegoś w umiarkowanej cenie, dobrej jakości, co nie będzie wymagało wymiany za kilka miesięcy. Moją uwagę przykuła marka Euro-cart. Czy ktoś z was ma może wózek od tego producenta? Modeli w ofercie mają dość sporo, mi zależy na wózku 3w1. Polecacie ta markę lub jakiś konkretny model? Pozdrawiam i dzięki za podpowiedzi.

• 1

#2 arizona89

arizona89

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 10 marzec 2018 - 22:34

Moja siostra ma ich spacerówkę, nie pamiętam nazwy, bo z tego co kojarzę to dużo tych modeli mają w sprzedazy, i chwali sobie. Pewnie jakość ich wózków 3w1 jest podobna :)

• 1

#3 arkadiuszmaniek

arkadiuszmaniek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 17:49

Z euro cart mamy porządny wózek 3 w 1 PASSO SPORT. Może niektórzy z was mogą go kojarzyć jako model sprzed kilku lat, niedawno został odnowiony, przy zachowaniu klasycznego wyglądu. To nie jest jakiś super nowoczesny sprzet, ale ma najważniejsze, najpotrzebniejsze dla rodziców i dziecka funkcje. Cena- bardzo niska, my go kupiliśmy za 1200 zł...

• 1

#4 sunkiss

sunkiss

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 63 postów

Napisano 12 marzec 2018 - 21:52

Ten passo sport to fajna opcja, cena dość niska, wystarczy dokupić fotelik za bodajże 300-350zl? i masz elegancki model 3w1 :) nie przepadam za tymi nowoczesnymi bajeranckimi wózkami i wolę wybrac sprawdzoną klasykę, która nie zawiedzie. a ten model jest od dawna znany, rzadko sie psuje.

• 1

#5 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 13:27

Dobry sposób na reklamę. Że ja na to nigdy nie wpadłem - zarejestrować 10 kont na forum budowlanym i gadać sam ze sobą jaka to moja firma jest gitez.  Plusy w górę poleciały :D

• 0

#6 huszka

huszka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów

Napisano 18 marzec 2018 - 21:50

No tak, normalna dyskusja miedzy uzytkownikami, ale marudy zawsze znajdą miejsce do narzekania ;)  Wracający do tematu- nie wiem jak wózki typu 3 w 1, ale ja chwalę sobie ich spacerowkę Ezzo. Daliśmy za nia ok.400zł, a spaceruje się bez problemu, leciutka, zwinna, koła nie sprawiają trudnosci bez względu na teren.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 naus

naus

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 04 kwiecień 2018 - 16:58

huszka my też mamy ezzo i po wcześniejszej mega cięzkiej gondli innej firmy taka leciutka spacerówka to jest coś :) Bardzo zwinna, mieszkamy w terenie dość piaszczystym i radzi sobie ok. No i wybór kolorów fajny ;D 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#8 Fitorka

Fitorka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 60 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 19:15

Niedawno też szukałam, łatwy wybór to na pewno nie jest i na pewno warto wybrać się do sklepu stacjonarnego żeby się do takiego wózka przymierzyć itp. my w ten sposób kupowaliśmy, a wybór padł na Anex Discovery

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0