Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Problemy podczas seksu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Czolgista12

Czolgista12

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 02 marzec 2018 - 22:14

Mam często problemy podczas seksu z kategorii albo nie chce mi w ogóle stanąć  albo gdy mi stanie to kończę po minucie , jak to kontrolować oraz co powoduje ten problem ? Generalnie gdy nie byłem zestresowany to miałem ten sam problem też. Generalnie jest to trochę uciążliwe , bo w sytuacji seksu z kimś , seks jest zazwyczaj słaby pod tym względem.

• 0

#2 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPip
  • 379 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 16:27

Myślę, że nie do końca zdawałeś sobie sprawę z tego, że byłeś zestresowany. Myślisz o tym i takie są efekty. Musisz przestać myśleć, przejdzie, unormuje się. Czas też robi swoje, w sensie... doświadczenie. 

Dopóki nie zrobisz z tego zabawy, to nie będziesz czuł satysfakcji. Pogadaj z partnerką, coś poeksperymentujcie, bawcie się seksem, dajcie sobie więcej czasu, wyeliminujcie tabu i będzie git. No, chyba, że za każdym razem masz inną dziewczynę, to wtedy mam dla Ciebie smutną wiadomość - orłem w łóżku to Ty nie zostaniesz, dopóki nie znajdziesz sobie kogoś na dłużej. 

I to jest chyba najważniejszy punkt, bo jeśli masz wiele dziewczyn, to rozumiem ten post, ale jeśli masz jedną, to po jaką cholerę wpatrujesz się w ekran? Pogadaj o tym ze swoją dziewczyną i razem znajdźcie rozwiązanie. 

• 0

#3 Czolgista12

Czolgista12

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 18:57

Myślę, że nie do końca zdawałeś sobie sprawę z tego, że byłeś zestresowany. Myślisz o tym i takie są efekty. Musisz przestać myśleć, przejdzie, unormuje się. Czas też robi swoje, w sensie... doświadczenie.

Dopóki nie zrobisz z tego zabawy, to nie będziesz czuł satysfakcji. Pogadaj z partnerką, coś poeksperymentujcie, bawcie się seksem, dajcie sobie więcej czasu, wyeliminujcie tabu i będzie git. No, chyba, że za każdym razem masz inną dziewczynę, to wtedy mam dla Ciebie smutną wiadomość - orłem w łóżku to Ty nie zostaniesz, dopóki nie znajdziesz sobie kogoś na dłużej.

I to jest chyba najważniejszy punkt, bo jeśli masz wiele dziewczyn, to rozumiem ten post, ale jeśli masz jedną, to po jaką cholerę wpatrujesz się w ekran? Pogadaj o tym ze swoją dziewczyną i razem znajdźcie rozwiązanie.

Może to też kwestia myślenia o tym itp. , ale może to też być kwestia psychiki, może jakoś psychicznie też można kontrolować podniecenie ?

Co do partnerki to mam dziewczyne z Azji i co kilka miesięcy się razem spotkamy na dłużej ostatni raz byłem z nią cały styczeń , potem znowu się zobaczymy w maju i w 2019 roku planuje ją sprowadzic tutaj, wiec z nia regularnego seksu nie mam ze względu na odległość.

Ale przed nią miałem kilka dziewczyn , takich przelotnych i było z nimi podobnie, generalnie raz było lepiej ponieważ z ciekawości wziąłem cos podobnego do wiagry , ale też czułem, że coś jest nie tak no ta tabletka wywołała mi takie jakby znieczulenie i mialem mniejsze odczucia , ale i tak mialem problemy z opanowaniem podniecenia .
A z drugiej strony jezeli bede mial w stylu wywalone to mi w ogóle nie stanie bo nie bede podniecony.
Ale w przyszłości spróbuje wziąść to jako zabawe.
  • 0

#4 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPip
  • 379 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 15:14

A z drugiej strony jezeli bede mial w stylu wywalone to mi w ogóle nie stanie bo nie bede podniecony.

Boze, człowieku. Oczywiście jak się nie stesujesz, to Ci nie staje, brawo, chyba rzeczywiście potrzebujesz tej viagry w wieku 20- kilku lat ( swoją drogą co za głupota, żeby tak młody chłopak czymś podobnym się faszerował )  

w 2019 roku planuje ją sprowadzic tutaj, wiec z nia regularnego seksu nie mam ze względu na odległość.

No to masz sporo czasu do przestudiowania internetu, a do tego momentu nie musisz się przejmować :P  

Użytkownik glowonog edytował ten post 07 marzec 2018 - 15:16

• 0

#5 hm2

hm2

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 06 kwiecień 2018 - 09:55

Miałem podobne problemy. Jak sie stresujesz to jasne,że Ci penis nie stanie. Psychika ma bardzo duże znaczenie dla udanego seksu. Proponowałbym wyluzować się, nie spinać się tak jak teraz bo to jedynie pogarsza sprawę. No i możesz spróbować jednak jakiegos środka, ale nie wiagry bo ona nie polecana w takich przypadkach tylko czegoś z L argininą. Cum on albo penis complete.

Jesli chodzi o przedwczesny wytrysk to dobre są chusteczki oc wipes albo specjalne prezerwatywy przedłużajace wytrysk. 

• 0

#6 tatars

tatars

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 06 kwiecień 2018 - 10:53

Piszesz tutaj o tym?

Załączony plik  ocwipes.jpg   51,6 KB   0 Ilość pobrań

Zastanawiałem się nad tymi chusteczkami bo niestety również mam problemy z przedwczesnym wytryskiem. Ale nasuwa mi się tutaj pytanie czy nie znieczuli też jej?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Czolgista12

Czolgista12

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 71 postów

Napisano 07 kwiecień 2018 - 15:24

Myśle , że może to być dobre , popróbuje te rzeczy zobacze czy pomoze.
  • 0

#8 hm2

hm2

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 11:56

No jak od razu będziesz chciał się w nią wpakować to znieczuli :P Trzeba trochę poczekać ( jakieś 5 minut wystarczy) aż to wyschnie. A potem możesz uprawiać seks kilka razy dłużej. Osobiście prezerwatyw nie lubię ponieważ mnie znieczulają totalnie no i jest to bariera. Jak nie trzeba używać gumy to jest lepiej.

• 0

#9 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPip
  • 379 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 21:16

specjalne prezerwatywy przedłużajace wytrysk.

Mi się wydaje, że to bardziej efekt placebo. Raz niechcący takie kupiłem ( lubię za każdym razem brać inne ) i rzeczywiście było powyżej przeciętnego czasu, ale  mam tak samo z każdą inną gumką, bo ich praktycznie nie używam. Paczka 12 sztuk starczy mi na pół roku...  

W każdym razie do tych, o których piszesz się zraziłem, bo po jakichś 20 minutach, przed grande finale gumki prawie nie było, po prostu strzeliła i zwinęła się w rulonik ;) Także gdyby nie przyzwyczajenie i przezorność, to pewnie byłbym dziś ojcem.  Ogólnie na 12 sztuk co najmniej 2 miały defekt ( mówimy o durexach ), co najmniej, bo jeszcze wszystkich nie zużyłem, więc dla mnie ten zakup był ostatnim. 

Zasadniczo fajnie tak przez długi czas, ale umówmy się - jeśli nie nadajecie na tych samych falach, to nie ma znaczenia, czy to będzie 5, czy 20 minut.  Jej ten czas nie pomoże w dojściu, także lepiej skupić się po prostu na fajnych pozycjach i ogólnie na technice, a nie na czasie. 

No i przy dobrej zabawie czas inaczej leci :) Tylko bez spiny trzeba...

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#10 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 83 postów

Napisano 01 maj 2018 - 12:16

Nie, takie prezerwatywy nie powodują efektu placebo. Kiedyś tka mi się wydawało. Jednak zwykle mają o wiele większy ucisk na penisa. Dochodzi jeszcze specjalna substancja, która nieco go znieczula. W niektórych sytuacjach aż za bardzo. Jeśli kupisz taka prezerwatywę ( chodzi mi o durexa) to zwykle będziesz mógł sobie tę substancję wydłubać. Przyłoż do języka to zobaczysz jak działa. 

Chusteczki orgasm control wydaja mi się jednak w tej sytuacji lepszą opcją. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0