Zastanawia mnie jedna rzecz zwiazana z homoseksualizmem

SecretLady

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dlaczego mezczyzni hetero brzydza sie calujacych gejow? A kobiety hetero nie brzydza sie calujacych lesbijek, i sa im obojetne.
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
Generalnie faceci i kobiety lepiej postrzegają całujące się dziewczyny , niż całujących się mężczyzn. Czasem nawet dziewczyny nie lesbijki potrafią się razem całować i przytulać a w drugą stronę jest to często źle widziane , generalnie nie wiem czemu ludzi to obrzydza.

Może dziewczyny które się całują wywołują , jakieś instynkty macierzyńskie u ludzi , wygląda to z jednej strony sexy a z drugiej strony budzi miłe uczucie , przyjemne to.
 

SecretLady

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Znam duzo kobiet ktore wola jak przystojni mezczyni sie caluja. Bo w koncu podniecaja nas mezczyzni.
Lesbijki wygladaja bardziej delikatnie, ale nie wywoluja emocji u kobiet.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Kobiety nie lesbijki potrafią się całować... ufff
Ale czasy nastały. Za moich młodych lat gdybym np. w wojsku powiedział że gejem nie jestem ale lubię z facetami "w ślimaka" to wojsko skończył bym na ... cmentarzu.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Nie chodzi o samo okazywanie uczuć czy nawet seks, a negowanie pewnych ról społecznych. Patrząc czysto klasycznie, homoseksualizm niekoniecznie czyni lesbijki mniej kobiecymi, natomiast częściej ,,obdziera" gejów z atrybutów uznawanych za typowo męskie. Krótko mówiąc, łatwiej jest odróżnić w tłumie geja, niż lesbijkę, gdzie ten pierwszy będzie prawdopodobnie bardziej odstawać od przeciętnego przedstawiciela swojej płci. Ludzie co do zasady nie lubią, kiedy ktoś się zbyt wyróżnia i neguje ustalone wzorce. I nie jest to dziwne, ponieważ myślimy schematycznie i dzięki temu wiemy jak się zachować w wielu sytuacjach. Całujący się gej to taki zamach na to, z czym poniekąd kojarzy się mężczyzna: surowość, stonowanie emocjonalne.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Wyobraża sobie któryś z samców forumowych wychodzić z roboty i dawać buziaka kumplom na do widzenia? Ewentualnie witać się "cmokalem" z dobrym sąsiadem?
Ja to podziwiam te wszystkie samicze "psiapsiółki"
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
Generalnie jest to jest jedynie nie akceptowalne społecznie , ale po cichu to takie rzeczy zawsze się działy i będą działy. To tak samo jak z kwestią ,gdy dziewczyny mówią , ze nie są takie łatwe , a po cichu to dużo kobiet miało jakieś przelotne relacje , tak samo jest z usługami prostytutek , tych usług jest generalnie coraz więcej z roku na rok.

Społeczeństwo cicho wierzy w takie schematy , nie jest to akurat rzeczywistością , gdyż czasem np. nie które kobiety mogą mieć fantazje by patrzeć się na np. całujących się facetów.
 
T

TomaszTomasz

Guest
_____________________ napisał:
Wyobraża sobie któryś z samców forumowych wychodzić z roboty i dawać buziaka kumplom na do widzenia?
Nawet nie próbuję.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Czolgista12 napisał:
tak samo jest z usługami prostytutek , tych usług jest generalnie coraz więcej z roku na rok.
Bo Panie mądrzeją. Dlaczego asystentka nabiurkowa / podbiurkowa jakiegoś prezesika ma siedzieć w robocie za 4000zł cały miesiąc i "podwójnie" pracować
jeśli te 4000 może mieć w 4 dni?
:D :D
Wejdź sobie do Arkadii w Warszawie w piątek późnym popołudniem a oczopląsu dostaniesz. Co 10-ta to Galerianka. Kumpel skorzystał. Była tak cwana że filmiki ponagrywała.
Teraz kumpel haracz płaci raz w miechu (za friko!!!) - no bo wiesz - nie będzie hajsu to żonka/firma/znajomi/sąsiedzi dostaną nagrania. Pójdzie taka na lody z 10 takimi frajerami i później rzeźbi po 500-600-700 na miecha
od naiwniaków. Jest 5000-7000 ??? :D :D I teraz sobie wyboraź że taki aktor/polityk/biznesmen nie zapłaci ... albo pójdzie na psiarnię, buhaha.
No i co jej zrobią? W zawiaski dadzą a małżeństwo/opinia/interes i tak pójdą się rąbać?
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
_____________________ napisał:
tak samo jest z usługami prostytutek , tych usług jest generalnie coraz więcej z roku na rok.
Bo Panie mądrzeją. Dlaczego asystentka nabiurkowa / podbiurkowa jakiegoś prezesika ma siedzieć w robocie za 4000zł cały miesiąc i "podwójnie" pracować
jeśli te 4000 może mieć w 4 dni?
:D :D
Wejdź sobie do Arkadii w Warszawie w piątek późnym popołudniem a oczopląsu dostaniesz. Co 10-ta to Galerianka. Kumpel skorzystał. Była tak cwana że filmiki ponagrywała.
Teraz kumpel haracz płaci raz w miechu (za friko!!!) - no bo wiesz - nie będzie hajsu to żonka/firma/znajomi/sąsiedzi dostaną nagrania. Pójdzie taka na lody z 10 takimi frajerami i później rzeźbi po 500-600-700 na miecha
od naiwniaków. Jest 5000-7000 ??? :D :D I teraz sobie wyboraź że taki aktor/polityk/biznesmen nie zapłaci ... albo pójdzie na psiarnię, buhaha.
No i co jej zrobią? W zawiaski dadzą a małżeństwo/opinia/interes i tak pójdą się rąbać?
Wiem o co chodzi - łatwa kasa, naiwniacy zapłacą laska się pobzyka i jeszcze zarobi (podwójny interes ), ale oficjalnie to żadna laska się do tego nie przyzna i powie, że taka nie jest .

A co do twojego kolegii to nie podaje się prostytutką swoich danych osobowych, albo jeszcze najlepiej mówić , że się nikogo niema by nie miała pretekstu do szantażum
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Wystarczyło wsiąść w taryfę i pojechać za nim prosto pod domek i tyle ale wiesz co? Niech się męczy jak chciał.
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
_____________________ napisał:
Wystarczyło wsiąść w taryfę i pojechać za nim prosto pod domek i tyle ale wiesz co? Niech się męczy jak chciał.
Nie do końca , nie zachował on zasad bezpieczeństwa , są w internecie fora internetowe z opiniami prostytutek (pójście na jakąś bez opinii to jak chodzenie po polu minowym), generalnie poziom usług seksualnych w polsce jest bardzo słaby do tego bardzo dużo oszust jest (często mocno patologiczne środowisko) , pod tym kątem znowu Niemcy górują nad polską :D W Niemczech sutenerstwo jest legalne , w europie zazwyczaj najlepsze usługi seksualne są w Niemczech , ceny też nie są względnie wysokie jak na tamten rynek -100 euro/h.
Generalnie padł ofiarą oszustwa , ja tu nic pozytywnego nie widzę ona może tak wykorzystywać wielu facetów , typu ty chodzisz do pracy i dostajesz kase , ona dostaje kasę za free , poprzez zastraszanie , to coś jak mafia , tyle że psychologicznie od niego wyłudza kasę.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Ja to w ogóle nie w temacie jestem a a po drugie to brzydził bym się iść na "zmiennika" nawet w chwili w której miał bym ostre parcie. Nigdy nie miałem okazji sprawdzić jak to jest gdy się siedzi
w domu kilka lat z "Renią" dlatego nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem takiego postępowania. Starej daty ze mnie człowiek i żyję zasadą że ... by iść
w "bok" trzeba poprzedni "bok" w 100% rozwiązać. Do innej bym poszedł dopiero wtedy gdy rozwiązał bym w 100% poprzedni związek i na bank ta inna nim zagościła by w "wyrze" to musiał bym ją
poznać. Na dodatek nie mógł bym spojrzeć w lustro wiedząc że jestem dla "każdej, wszędzie, zawsze" i jeszcze za to muszę płacić. Jak dla mnie samcza hańba i naprawdę "głęboki" upadek ale to są
sprawy których 99,8% młodych nie zakuma. Mamy inne czasy i tyle. W moim związku to raczej żona jest ostro zazdrosna bo ponoć wszystkie, jak ona to mówi "larwy" się migdalą.
No i tak by było bo gdy byłem młodszy i miałem poloneza mieszkając na stancji to zainteresowanie moją osobą było znikome a dzisiaj gdy jest dobra fura i chata to wszystkie lgną jak ćmy do światła.
A ja się odwdzięczam za "dawne lata" brakiem zainteresowania i sprawia mi to przeogromą radość bo to moja najukochańsza "gruba" żona jeździła ze mną po europie tym polonezem zarabiać
kasę na zbiorach owoców i warzyw i nigdy nie stękała że coś źle, że niewygodnie, że ciężko, że pójdzie do innego bo inny ma a ja nie... itp. itd.
Upadek kobiecości (godności szacunku do siebie samej) nastąpił w Polsce gdy internet wszedł do każdej chaty. Putin zastanawia się nad wyłączeniem Internetu w Rosji i ma chłop świętą rację.
Internet zniszczył wszystko!! Od rodzin (facebooki, nk) po przez związki (sexnk, czaty, zdrady) po gospodarkę (monopol allegro a reszta sklepików do piachu).
Gdyby w Polsce wyłączono internet to po roku wszyscy byli by w związkach i nikt nikomu za pupę nie musiał by płacić. Ludzie wyszli by do ludzi sprzed ekranów i wróciło by normalne życie.
Tymczasem dzięki internetowi i komputerom mamy takie singlostwo że za 20 lat "kozy" będą droższe od klasycznego samochodu.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
_____________________ napisał:
ale to są sprawy których 99,8% młodych nie zakuma. Mamy inne czasy i tyle.
Coś czuję, że to samo mówiono 30, 40 i 50 lat temu.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
No ale nie da się porównać czasów sprzed 30laty do dzisiejszych czasów. Kiedyś rodzinność była bardziej powszechna a Panien za kasę było znacznie mniej.
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
_____________________ napisał:
No ale nie da się porównać czasów sprzed 30laty do dzisiejszych czasów. Kiedyś rodzinność była bardziej powszechna a Panien za kasę było znacznie mniej.
Obecnie mamy konsumpcjonizm i ludzie szukają zazwyczaj jak tu łatwo się dorobić , nie wkładając praktycznie nic od siebie i się zbytnio nie namęczyć.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
To dobrze. Bardzo dobrze bo ludzie nauczeni pracy szybko sie na tym wszystkim dorobią albowiem - "nie męcząc" się - tylko innych się dorabia. Zasada prosta: by wyjąć najpierw trzeba wsadzić.
Moje córki już wiedzą jak się robi kasę - piszą na "zlecenie" różne wypracowania, odrabiają za kogoś lekcje i patrz - jest i kasa (i to sporo) no i wyniki w szkole rewelacyjne.
A ten cały konsumpcjonizm szlachetny to też fajna sprawa. Poczekać trochę aż kolegów w klasie przyciśnie, odkupić taniutko smartfonika i pogonić go w innym miejscu trochu drożej.
Ostatnio polazła do ciuchelca i wypatrzyła jakieś markowe lumpy. Kupiła na wagę, polazła do budy i przebitka 300% buahahahaha. A co ja będę dzieciakowi zabraniał... Niech się uczy "praw handlu" :)
Pamiętaj że między "wynikiem" a "czynnikiem" jest jeszcze miejsce na takich którzy "chętnie" dopomogą tym którym - jak to mówisz - nie chce się nic i nic nie dają od siebie.
W efekcie końcowym będzie wszystko zrobione - sam "leniwy" też będzie zrobiony bo w życiu za frajer jest tylko tlen a i bywa też tak że POŚREDNIK zarabia najwięcej.
Mi to lotto że innym się nic nie chce i liczą na łatwy hajs. Naprawdę mi to ostro pasuje. Siedzą sobie w domkach i zastanawiają się wspólnie do jakiego tu kraju pojechać bo u nas pracy chleba nie ma.
Jak to nie ma? A zobacz: https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/huawei-y3-y360-bialy.bhtml
Kupiłem łącznie 160 sztuk. Wszystkie pogoniłem na Słowacji wczoraj. Od ręki Rumuni i Bułgarzy dali po przeliczeniu 130zł za sztukę. Ile zarobiłem w jeden dzień? :)
No ale jak powiesz komuś że zarobiłeś jedynie 31zł na telefonie to Cię śmiechem ukatrupi, prawda? A w drugą mańkę przywiozłem 750 żarówek ledowych (6400k, E14, 20W, Philips) i zarobię na sztuce 9,50zł jutro :)
no i z ludźmi to już mi się nawet gadać nie chce bo wiecznie słyszę że ano to paliwo, ano to amortyzacja, ano dwa dni w samochodzie spać, ano tyle kilometrów, ano zimno, ciemno i tyle trzeba jeździć...
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
SecretLady napisał:
Dlaczego mezczyzni hetero brzydza sie calujacych gejow? A kobiety hetero nie brzydza sie calujacych lesbijek, i sa im obojetne.

A skąd taki wniosek? bo dla mnie i jedno i drugie budzi niesmak.
 
Do góry