Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Wiotczenie penisa podczas stosunku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 hm2

hm2

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 02 marzec 2018 - 10:28

Jak w tytule.Ostatnio mam właśnie ten problem. Podczas stosunku z dziewczyną penis wiotczeje. W takiej sytuacji wiele razy próbowałem go postawić jednak stres powoduje swoje, wszystkiego mi sie odechciewa i automatycznie nie jestem w stanie dojśc. Nie jest to problem kobiety ponieważ ona bardzo mnie podnieca. NIgdy nie miałem problemów z erekcja i zastanawia mnie czemu teraz mam takie problemy jak nic się nie zmieniło. Zastanawiałem się aby wybrać się do lekarza ale nie jestem jeszcze gotowy.Co robić? Szukać tabletek?Ale w tym wieku? 

• 0

#2 milatam

milatam

Nie odpisuję. Zrezygnowałem z forum.

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów

Napisano 02 marzec 2018 - 11:06

To właśnie jest problem kobiety i nie wciskaj sobie bajek. Z kobitami to tak jak z mercedesem. Mamy klasę A, klasę B, C, E, S i jeszcze kilka innych.

Klasą-A nie pośmigasz tam jak klasą E a o tej E-klasie mozna smiało zapomnieć gdy posmiga się klasą-S.

U mnie jest na odwrót właśnie. Śmiga sie klasą-SSSSSSVVVV i ubolewa że nie ma tabletek właśnie na wiotczenie bo ile można łazić o "trzech" nogach?? :D

Samica samicy nierówna. Zmień furę! BB) :lol:

Użytkownik _____________________ edytował ten post 02 marzec 2018 - 11:10

• 0

#3 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 82 postów

Napisano 02 marzec 2018 - 13:05

Ile masz lat? Może to jakieś zaburzenia hormonalne? Albo po prostu stres?

• 0

#4 hm2

hm2

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 13:03

23 lata i właśnie to mnie martwi bo nie brałem pod uwagę tego,że w takim wieku będę miał problemy z erekcja. Dlatego też pisałem, że nie jestem gotowy jeszcze na wizytę u lekarza :( Czy stres? No nie wiem ogólnie jak pisałem cała ta sytuacja mnie stresuje, szczególnie przed laską. Kilka razy udałem że nic sie nie stało ale nie będę cały czas udawał. Badania chcę sobie zrobić ale jeszcze nie wiem jakie.

• 0

#5 milatam

milatam

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 13:22

Chłopaku, daj sobie czasu... Prawdziwa jazda z seksem zacznie się u Ciebie za minimum 10lat i to tylko wtedy gdy zaczniesz naprawdę kochać z ... odwzajemnieniem.

Obecnie z racji wieku jesteś na poziomie "nauki" i niczym (lekami, doktorkami, chemią) tego nie obejdziesz. Unormuje Ci się wszystko za kilka lat. Przestań maczać w tym paluchy bo doktorki i apteki zrobią Ci "ałała".

Druga sprawa to samica. Nie licz na efekt "łał" czyli jazdy nowym Ferrari po niemieckiej autostradzie bez limitu prędkości gdy masz do dyspozycji poloneza czyli nastolatkę... Ja swojej 40 letniej samicy nie

zamienił bym nawet na 10 mega super lasek w wieku do 25 lat. O nigdy w życiu. Załamał bym się w wyrze. Daj sobie spokój i żyj spokojnie. Na wszystko przyjdzie odpowiednia chwila.

Użytkownik _____________________ edytował ten post 05 marzec 2018 - 13:26

• 0

#6 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 82 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 12:28

Tsh, ft3, ft4. Na pewno testosteron no i nie zaszkodzi zrobić sobie ogólnych badań krwi i moczu przy okazji. Wspominałeś o środkach na erekcję i to może nie być wcale taki głupi pomysł w Twojej sytuacji. Niekoniecznie środki takie jak sildenail, których i tak nie zamówiłbyś sobie samodzielnie przez internet (no chyba, że na jakiś szemranych stronach) ale piszę tutaj o środkach z L argininą które można już dostać w sklepach bez recepty. Nie załamuj się bo sam miałem taką sytuację ( głównie przez stres w robocie) i pomogły mi tabletki Cum on. Dowiedziałem się o nich na jednym z forów męskich, postanowiłem spróbować i okazało się,że efekty był i to całkiem dobry.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 milatam

milatam

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów

Napisano 06 marzec 2018 - 14:11

Aaaa... że zapytam ... a które strony nie są szemrane?  Połowa wielkich mega firm na Allegro w Warszawie to pokoik 15m2 w blokowisku na stancji... hehehe

zwłaszcza tych bez ODBIORU OSOBISTEGO bo się boją że się wyda że można upchać HURTOWNIĘ w kawalerce... buahaha

Użytkownik _____________________ edytował ten post 06 marzec 2018 - 14:12

• 0

#8 hm2

hm2

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 11:19

Po jakim czasie?

• 0

#9 milatam

milatam

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów

Napisano 07 marzec 2018 - 15:53

Po jakim czasie?
Od razu
  • 0

#10 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 82 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 12:29

Pytasz się o efekt? Cum on nie należą do środków typu biorę tabletkę i penis od razu staje ale jest to rodzaj tabletek, które działają po jakimś już czasie. Pierwsze efekty powinieneś widzieć już po tygodniu ale problemy z erekcją powinny się całkowicie zakończyć po miesiącu. No chyba,ze nie pomoże ale wtedy jest to już robota dla lekarza.

• 0

#11 milatam

milatam

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów

Napisano 08 marzec 2018 - 12:46

Ehee, na wszystko apteka.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 WandaKamecka

WandaKamecka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 81 postów

Napisano 14 maj 2018 - 15:01

Jak w tytule.Ostatnio mam właśnie ten problem. Podczas stosunku z dziewczyną penis wiotczeje. W takiej sytuacji wiele razy próbowałem go postawić jednak stres powoduje swoje, wszystkiego mi sie odechciewa i automatycznie nie jestem w stanie dojśc. Nie jest to problem kobiety ponieważ ona bardzo mnie podnieca. NIgdy nie miałem problemów z erekcja i zastanawia mnie czemu teraz mam takie problemy jak nic się nie zmieniło. Zastanawiałem się aby wybrać się do lekarza ale nie jestem jeszcze gotowy.Co robić? Szukać tabletek?Ale w tym wieku? 

A palisz? Wiele problemów z erekcją wynika z nałogowego palenia papierosów. Do tego stresująca praca i przemęczenie i masz odpowiedź, dlaczego w łóżku Ci nie idzie. Myślę, że tabletki pomogą, ale osobiście zaczęłabym od zmiany stylu życia.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0