Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Wózek easy go model MINIMA opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 agness80

agness80

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 28 luty 2018 - 21:34

Cześć! Chciałabym zapytać was o opinie na temat wózeczka Minima, marki Easy go. Bardzo mi się spodobał w sklepie online, niedawno miałam okazję też obejrzeć go na żywo i jestem nim zachwycona :) Wizualnie jest idealny, ale chciałabym, żeby i jakość była w porządku. Jak oceniacie? Jak się go użytkuje? Znajdą się tutaj właścicielki tego modelu? Będę wdzięczna za wszelkie wypowiedzi  :) 

• 0

#2 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 28 luty 2018 - 22:59

Na wózku Chicco Enjoy kupionym w Niemczech pod koniec lat 80-tych wychowało się u mnie pół rodziny. Wózek nadal żyje a dzidziuś który w nim jeździł ma dzis 25lat.

23492547_516_d.jpeg

Inne fanty tej firmy kupowane na początku lat 2000 do dziś służą (nosidełka, chodziki, foteliki).

• 0

#3 arizona89

arizona89

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów

Napisano 04 marzec 2018 - 21:04

Wygoglowałam model Minima, o który pytasz- jeśli chodzi o wygląd to bardzo przypomina mi Yoyo z Baby zen. Tylko cena znacznie niższa :) wygląd ma śliczny, taki minimalistyczny model  :) 

• 0

#4 sunkiss

sunkiss

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 64 postów

Napisano 11 marzec 2018 - 18:29

Minimę kupiliśmy ze względu na częste podróże z dziećmi i potrzebą posiadania jakiegoś małego zwinnego wózeczka. I z perspektywy czasu jestesmy bardzo zadowoleni. Wózek jest faktycznie leciutki- wazy 6 kg, poręczny (oparcie regulowane niemal jedną ręką) i kompaktowy. Zajmuje mało miejsca po złożeniu i samo złożenie jest bajecznie proste. Ze swej strony- polecam!

• 0

#5 huszka

huszka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 19:51

Mam, używam i polecam. Model bardzo nowoczesny, wygodny, prosty w obsłudze, a jakość pierwszorzędna. Poza tym cenowo wypada super na tle konkurencji. Z podstawowych plusów to jest leciutki (mozesz go nieśc nawet w jednej ręce) i ma bardzo zwrotne koła, dobrą amortyzację.

• 0

#6 sebastian_j

sebastian_j

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 01:34

Razem z żoną zastanawiamy się nad kupnem tego modelu. Odpowiada nam bardzo niska waga i niewielkie rozmiary. Zakup planujemy z początkiem wiosny, tak żeby na majówkę już móc korzystać z niego- na pewno przyda się na wypad za miasto itd. W snieg bym nim raczej nie spacerował.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 naus

naus

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 08:53

sebastian_j my kupiliśmy ten wózek przed świętami wielkanocnymi i potwierdzam - jest mega! Leciutki, lekko się prowadzi. Jest niewielki ale to akurat da mnie ogromny atut, ważne, że siedzisko jest duże więc maluch ma wygodę. Uważam, że wózek jest rewelacyjny a do tego niedrogi :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#8 aasia

aasia

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 17:28

agenss80 używamy Minimy od jakiś 3 miesięcy i uważam, że jest super. Tak samo dobrze się sprawuje jak wygląda :) Cena bardzo atrakcyjna biorąc pod uwagę jego jakość wykonania i wygląd. Jest wygodny, fajnie się prowadzi i zajmuje niewiele miejsca po złożeniu. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0