15 rocznica pracy

yrupi

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, jedna z moich pracownic będzie obchodzić 15 lat pracy u mnie. Na tą rocznicę planuję wypłacić jej premię uznaniową ponieważ jestem bardzo zadowolony z jej pracy. Do tego chciałbym kupić butelkę jakiegoś dobrego alkoholu i bukiet kwiatów. Żeby to źle nie wyglądało pomyślałem, że tym alkoholem może być miód pitny. Niestety na takich trunkach się nie znam więc może mi coś doradzicie?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Alkohol babie? A daj chłopie na wstrzymanie. Nie ma nic gorszego jak podarować komuś flachę. U mnie szmelcowatych Johniee Walkerów jak psów w barku stoi i nikt tego nawet wąchać nie chce.
Daj jej dobrą trzynastkę + pomarańczowy banknot na dowolny wybrany przez samą siebie prezent a będzie bardziej uradowana.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Kup jej taką flachę. Przynajmniej jej mąż się ucieszy. A dla niej jakąś bombonierę
 

Attachments

  • 448.jpg
    448.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 0

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Bomboniera jest kompletnie nieopłacalna. Ja bym się wstydził darować 180g czekoladek w 900 gramowym opakowaniu w którym można zmieścić laptopa :)
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Trudno dzisiaj o dobrego szefa,a jak widać tacy jak - yrupi - jednak się zdarzają. Uważam, że z tej okazji - chociaż pewnie już po uroczystości - premia,kwiaty są jak najbardziej na miejscu,a skoro szef chce jeszcze ofiarować butelkę , to może jakieś dobre,drogie wino.?? w ładnym,efektownym opakowaniu,a takich jest w każdym porządnym sklepie monopolowym dużo. :)

W sumie - yrupi - mógłby się pochwalić co wreszcie dostała ta Jego pracownica? :)
 
Do góry