co się spodoba nastolatce?

LEANDRO

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam moja mała ma już 14 lat. Pomału przestaje być małą córeczką. W ostatnim czasie często wspominała, że chciałaby dostać bransoletkę. Widzę, że bardzo jej zależy, a też stara się w szkole, więc chętnie jej coś takiego kupię. Nie wiem tylko, co teraz zakłada młodzież. Zależy mi na tym, żeby było to coś oryginalnego, ale nie złoto, bo jeszcze ją ktoś napadnie z tego powodu. Może ktoś jest w stanie mi coś doradzić? Polecicie jakiś dobry sklep internetowy. Niestety na chodzenie po jubilerach nie mam czasu.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
U mnie to sie najczęściej konczyło tekstem: "tato, jak chcesz mi zrobić dobry prezent to daj mi $$$€€ na ten prezent!". Wilk syty i owca cała. Biegać nie trzeba było a dzieciak zadowolony bo sam sobie wykopał co potrzebował.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Kasa. Niech sobie ddziewczyna kup to co jej się podoba
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
LEANDRO napisał:
Witam moja mała ma już 14 lat. Pomału przestaje być małą córeczką. W ostatnim czasie często wspominała, że chciałaby dostać bransoletkę. Widzę, że bardzo jej zależy, a też stara się w szkole, więc chętnie jej coś takiego kupię. Nie wiem tylko, co teraz zakłada młodzież. Zależy mi na tym, żeby było to coś oryginalnego, ale nie złoto, bo jeszcze ją ktoś napadnie z tego powodu. Może ktoś jest w stanie mi coś doradzić? Polecicie jakiś dobry sklep internetowy. Niestety na chodzenie po jubilerach nie mam czasu.
Kupować tego typu prezenty przez Internet - to niestety duże ryzyko,skoro wiesz co córka chciałaby mieć,wystarczy mimo wszystko udać się do Jubilera,tam doradzą Ci w czym obecnie gustuje młodzież. Nie masz wyjścia,spacer dobrze robi każdemu,nawet kiedy nie ma się zbyt dużo czasu, ale dla dziecka zawsze należy mieć ten czas.
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
widziałam ze szczotki prostujące babyliss są teraz w promocji w media markt, prezent dla nastolatki super, bo nie pali włosów, ładnie je wygładza i łatwo się używa bez obawy że się poparzymy bo szczotka aż tak bardzo się nie nagrzewa
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
imbirowska napisał:
widziałam ze szczotki prostujące babyliss są teraz w promocji w media markt, prezent dla nastolatki super, bo nie pali włosów, ładnie je wygładza i łatwo się używa bez obawy że się poparzymy bo szczotka aż tak bardzo się nie nagrzewa
O! Szczotka prostująca? Ale jak to dokładnie działa? Ona ma jakąś opcję nawiewu, czy rozgrzewa się i prostuje włosy? Nie wiem, czy to dobry prezent dla nastolatki, może tak. Dla mnie na pewno byłby to genialny prezent, jeśli to takie super ;)
 

Bongogo_pl

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2018
Posty
10
Punkty reakcji
0
W tym przypadku przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na konkretne zainteresowania tej dziewczyny i szukać w tym kierunku. Są co prawda uniwersalne prezenty typu biżuteria, ale warto poszukać czegoś ekstra.
 

Babadook

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2017
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
44
A może jakiś modny portfelik Money Kepper? Chociaż w zasadzie biżuteria też jest ok, ale ja bym raczej nie przesadzał z kupowaniem czegoś bardzo drogiego. Nie ma co dziecka rozpieszczać. ;)
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
Najwazniejsze, żeby była zadowolona, bon zakupowy moim zdaniem bedzie najlepszym pomysłem.
 

Kauda

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2021
Posty
48
Punkty reakcji
0
fajne są takie srebrne z kuleczkami, które można później uzupełniać
 
Do góry