Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Padre KULCZYK też mafiozooo?

kulczyk cich ciech mafia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 12 luty 2018 - 21:40

La Cosa Nostra to ... urfa PIKUŚ!   Naprawdę PIKUŚ!

Naszym jak by porozdawał giwery to by się Ruskie nie wychylały ...   Naszym biznesmenom + politykom.

No i po co/na co inwestować w te uzbrojenia, MON i całą resztę, co.....?

Nie prościej uzbroić BIZNESMENÓW w Kałasznikowy i dać czerwone LEGITKI z immunitecikiem??

• 0

#2 Herbatniczek

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10465 postów

Napisano 13 luty 2018 - 07:46

Kulczyk był znany że się kręcił przy władzy, to dotyczy każdego z większych biznesmenów w Polsce

• 0

#3 kszyrztofff

kszyrztofff

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1005 postów

Napisano 13 luty 2018 - 08:46

Podobno Pan Bóg jak chce kogoś ukarać to odbiera mu rozum. Zastanawiam się więc czym to I love PiS Panu Bogu podpadł że skazał Nas na czytanie jego głupot. Po wielkich problemach natury filozoficznej typu : Gdzie jest Łotwa i Estonia czy wciąż na Ziemi czy może już na Marsie którego to wątku pomny tego że I love PiS   rzadko pisze coś mądrego nie czytałem zaciekawił mnie tytuł jego ostatniego

"dzieła". A konkretnie to który to Kulczyk ma na imię Padre bo ja myślałem że Sebastian i dlaczego ma być mafioso. Jednak kilka zdań pod tytułem wątku napisanych przez I love PiS szybko mi uprzytomniły jaki jestem głupi sądząc że wpisy I love PiS mają coś wspólnego z logiką albo intelektem. Można wręcz zastanawiać sie czy tytuł wątku nie jest "o Niebie" zaś dalszy wpis "o Chlebie". Można się zastanawiać o którym to Kulczyku są to "wypociny". No bo dwóch najstarszych Kulczyków(rzekomo współpracowników SB) nie żyje a chyba Dominiki nie miał na myśli. A może jest tak jak w innym wątku z Wassermannem? To znaczy ogólnie wiadomo że Wassermann nie żyje ale z wpisu I love PiS wynika że ten wciąż go spotyka.

Przypomniała mi się pewna historia związana z Kulczykiem:

Krzaklewski odwiedzając Kulczyka już na progu robi mu zarzuty że ten „komuchów zatrudnia”

-Kogo .. gdzie? - denerwuje się Kulczyk

Żone Millera w Warcie- mówi Krzaku

Kulczyk wyszedł do sąsiedniego pokoju z którego dzwoni do współpracownika od Warty słysząc

że to jeden z „naszych najlepszych pracowników” wraca do pokoju

„A Pan to ile ma akcji Warty?” pyta przybierając lodowaty ton

„A żadnej” jakby z wyrzutem mówi Krzaku

To jak będzie Pan miał 10 % to porozmawiamy a teraz żegnam Pana.

Kilka dni pózniej wpada do niego Miller z podziękowaniami i butelką Johny Walkera

„Nie ma sprawy” odparł Kulczyk „ przyszedł do mnie klient nie miał żadnej akcji Warty a chciał mi kadry wymieniać to go pogoniłem

Plotka głosi że to było pierwsze spotkanie Kulczyka z Millerem dotąd znali się tylko  z widzenia.

Inna zaś:

Otwarcie budynku Warty kiedyś za rządów Suchockiej Obok siebie stoją Kwaśniewski Kulczyk i Prymas Glemp. Budynek święci Prymas słowami : W imię Boga święce Towarzystwo Ubezpieczeń

...WIARA...Kulczyk i Kwaśniewski omal nie wpadli sobie w ramiona ze śmiechu… ale w telewizji tego nie pokazali.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#4 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 15 luty 2018 - 18:03

Sam się skazałeś. Nakazu czytania to tu nie ma :-)

Aż taki inteligent z Ciebie krzysiu że musisz się nakarmić tymi głupotami a to że Ci "wchodzą" świadczy tylko o jednym. Jeden głupek pisze, drugi głupek czyta a trzeci komentuje.

Wcale lepszy ode mnie nie jesteś a wiesz czemu? Bo mądrzy na 100% w takich miejscach jak to forum nic nie piszą. Jeszcze mądrzejsi nic z takich for nie czytają.

My ta sama PARAFIA Krzyś..uuu... buahahah    Jeden "karmi" drugiego

Użytkownik _____________________ edytował ten post 15 luty 2018 - 18:05

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kulczyk, cich, ciech, mafia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0