Atrakcje weselne

paulinka13

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2018
Posty
1
Punkty reakcji
1
Kochane wesele co raz bliżej a ja nie mam wgl pomysłów jak je urozmaicić. Słyszałam o fotobudkach itp. , ale chciałabym coś bardziej oryginalnego. Spotkałyście się z czymś ciekawym? Proszę o pomoc :)
 

aga66

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Spotkałam się z występem freestylu z piłką na weselu. Z pewnością było to coś oryginalnego. Pokaz był na prawdę super. Muzyka dopasowana do uroczystości i rekwizyty także. Było zabawnie.
 

magda95113

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2018
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
Katowice
Bańki mydlane podczas pierwszego tańca, do tego dym i przygaszone światła robią swoje! Dodatkowo możesz np wykupić drona. Jeśli są dzieci - maskotka z bajki (byłam na weselu gdzie był Olaf! Przebrał się świadek, super atrakcja i dla dzieci i dorosłych). A tak to bar z drinkami i szotami - dużo kobiet skorzysta). Dodatkowo w czasie np podziękowań dla rodziców, jeśli macie wideo z ich pierwszego tańca. Coś pięknego, polecam, każdemu serducho ściśnie ;)
 

Rozalia_90

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
Teraz jest bardzo dużo rozmaitych atrakcji weselnych, jednak ja postawiłam na sprawdzoną grupę Speedbar. Organizują profesjonalne pokazy barmańskie. Byli ekstra.
 

radzislaw

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2019
Posty
38
Punkty reakcji
0
Fotobudka to najgorsze, co może być. Czemu? Robi bałagan i rozbija wesele. Wszyscy stoją w kolejce żeby zrobić sobie głupie zdjęcie
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 423
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Fotobudka to najgorsze, co może być. Czemu? Robi bałagan i rozbija wesele. Wszyscy stoją w kolejce żeby zrobić sobie głupie zdjęcie
Dodatkowo też większość tych zdjęć trzeba zniszczyć.
Robią je pod wpływem i po przyjęciu wstyd po zobaczeniu efektów i
dodatkowo też sporej części tych osób nie znamy .
Najlepiej zaprosić kabaret .
Tort weselny płonącymi świeczkami i do tego muzyka i efekty specjalne. a
efekty są doskonałe .
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
Jest wiele atrakcji na wesele, pokaz tańca, sztucznych ogni, puszczanie lampionów chińskich, pokaz barmański zależy na ile osób i jaki masz budżet. Jeśli na weselu będą dzieci to warto zadbać też o atrakcje dla nich w postaci animacji ;)
 
Do góry