Podróże

ulakit

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2018
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witajcie
Moją pasją są podróże, dlatego w tym roku wybieram się na wczasy w hiszpanii, podzielacie moje zainteresowania?
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Ja tak. Od roku nawet mnie na to stać, więc staram się gdzieś wyjeżdżać z dziewczyną. W ubiegłym roku udało mi się zwiedzić Wiedeń, Graz, Ljubljane, Bled, Pragę, Wenecję, Szwajcarię Saksońską, Paryż...

Mam nadzieję, że w tym roku będzie lepiej :) Zaczynamy od marca i w planach jest Tel-awiw, Jerozolima i morze martwe.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Mi z europy zostały do odwiedzenia Finlandia, Islandia i Bałkany ;)
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Wow! No nieźle Gressil! Ciężko Cię będzie dogonić w najbliższym czasie :D

BTW. Polecam fajny gadżet, jak tak lubicie zwiedzać, jakiś czas temu kupiłem i teraz wisi na ścianie - mapa świata, ale taka zdrapywana. Jest cała złota, ale kraje, w których byłeś, po zdrapaniu robią się zielone! :) Fajna satysfakcja i motywacja do kolejnych podróży.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Ja planuję kupić sobie wielką mapę europy i zaznaczać sobie w których miastach byłem.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
To było pewne od początku ;) Cóż... trzeba użyć " zgłoś ". Serio nie wpadłeś na to, że Twoja reklama zniknie po kilkudziesięciu minutach?
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Podróże to chyba każdy lubi :) Ja moge jechac nawet blisko domu tak poprostu by wyrwac sie na weekend. Ostatnio pojechalismy w tereny górskie bo chciałam zrobic jakąś fajną fotkę krajobrazu do konkursu amundsena Potem szybka decyzja które najlepsze i poszlo zgloszenie :D Czy cos z tego bedzie.. zobaczymy hehe
 

radzislaw

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2019
Posty
38
Punkty reakcji
0
Ja też kocham podróżować,ale bywają trochę cięższe czasy kiedy nie mam kasy na te wielkie, wymarzone wyprawy
 
Do góry