Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Podróże

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 ulakit

ulakit

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 16:08

Witajcie

Moją pasją są podróże, dlatego w tym roku wybieram się na wczasy w hiszpanii, podzielacie moje zainteresowania?

• 0

#2 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisano 29 styczeń 2018 - 19:14

Ja tak. Od roku nawet mnie na to stać, więc staram się gdzieś wyjeżdżać z dziewczyną. W ubiegłym roku udało mi się zwiedzić Wiedeń, Graz, Ljubljane, Bled, Pragę, Wenecję, Szwajcarię Saksońską, Paryż...

Mam nadzieję, że w tym roku będzie lepiej :) Zaczynamy od marca i w planach jest Tel-awiw, Jerozolima i morze martwe. 

• 0

#3 Gressil

Gressil

Forumator

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5657 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 01:38

Mi z europy zostały do odwiedzenia Finlandia, Islandia i Bałkany ;)

• 0

#4 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 16:51

Wow! No nieźle Gressil! Ciężko Cię będzie dogonić w najbliższym czasie :D 

BTW. Polecam fajny gadżet, jak tak lubicie zwiedzać, jakiś czas temu kupiłem i teraz wisi na ścianie - mapa świata, ale taka zdrapywana. Jest cała złota, ale kraje, w których byłeś, po zdrapaniu robią się zielone! :) Fajna satysfakcja i motywacja do kolejnych podróży. 

• 0

#5 Gressil

Gressil

Forumator

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5657 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 12:40

Ja planuję kupić sobie wielką mapę europy i zaznaczać sobie w których miastach byłem.

• 0

#6 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 566 postów

Napisano 05 luty 2018 - 18:28

To było pewne od początku ;) Cóż... trzeba użyć " zgłoś ". Serio nie wpadłeś na to, że Twoja reklama zniknie po kilkudziesięciu minutach?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 bubuska

bubuska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 67 postów

Napisano 30 październik 2018 - 14:35

Ja lubię podróżować, co prawda mogę swoją pasję realizować tylko podczas urlopu i np. podróży służbowych. Ale każdy wyjazd jest dla mnie ciekawy. Nawet ostatnio na https://linkmy.travel/ założyłam sobie fotograficznego bloga, gdzie mogę dzielić się zdjęciami z miejsc które odwiedziłam i polecać miejsca do zobaczenia. 

• 0

#8 Fanita

Fanita

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 52 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 22:15

Podróże to chyba każdy lubi :) Ja moge jechac nawet blisko domu tak poprostu by wyrwac sie na weekend. Ostatnio pojechalismy w tereny górskie bo chciałam zrobic jakąś fajną fotkę krajobrazu do konkursu amundsena https://www.amundsen...awards.pl/startPotem szybka decyzja które najlepsze i poszlo zgloszenie :D Czy cos z tego bedzie.. zobaczymy hehe

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#9 hm2

hm2

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 192 postów

Napisano 14 maj 2019 - 07:22

Sam rownież interesuję się podróżami aczkolwiek nie podróżuję tak często jakbym chcial. Pracować również trzeba. Lubię jednak wybrać się dwa razy do roku na wczasy zagraniczne oraz kilka razy do roku na krótsze już wycieczki po Polsce ( nasz kraj ciągle mnie zaskakuje oraz odkrywam wiele miejsc, które zdecydowanie warto jest zobaczyć).

Ostatnio miałem okazję odwiedzić Zakopane, którego unikałem przez dłuższy czas:

http://www.e-wczasy....k-po-zakopanem/

Jednak zwracam honory bo miejsce bardzo inspirujące. Oraz mozna zorganizować sobie tam czas owocnie zarówno w sytuacji brzydkiej jak i ładnej pogody.

Widok-z-Guba%C5%82%C3%B3wki.jpg-e1552044

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0