Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Plaga singli w Polsce - sport czy norma?

single singielka singiel związki miłość partnerstwo

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 prejstnerka

prejstnerka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 00:39

Mam wrażenie że nieudolność człowiecza stworzyła sobie nowy sport pt. "jestem singlem" i co najgorsze wcale nie wstydzą się tego że nie są na siłach żyć w trwałych związkach.

Jestem singlem i to ma tłumaczyć wszystko.

• 1

#2 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 00:42

A jak chcesz zrobić z chłopczyka ćpuna, pijaka, cwaniaka, kanciarza, nieuka - mężczyznę którego zechce kobieta?

A jak chcesz zrobić z młodej wytapetowanej, wypachnionej, wymalowanej, wytatuowanej kurfefki kobietę którą zechce mężczyzna?

Dzisiejszy młot tj. chłop nie umie wbić gwoździa w ścianę...

Dzisiejsza kobita nie potrafi jajek na miekko ugotować...

Sądzisz że są na siłach stworzyć partnerstwo, rodzinę, dzieci i to w chwili w której 80% żywota dama spędza na facebooku a łoś przed ekranem z gierką???

Buhahahah!

• 0

#3 Herbatniczek

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 10511 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 08:53

to jest kwestia wychowania dzieci w samolubstwie, chuchało się i dmuchało na te dzieci i teraz jako osoby dorosłe, przywykłe do egoizmu, nie potrafią zakładać normalnych związków,  w których trzeba coś dawać aby coś brać, trzeba odwzajemnić uczucia, czasem się poświęcić

lepiej samemu, bo realizuje się tylko swoje życie

• 0

#4 Caleb

Caleb

Forumator

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8978 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 09:20

Niech każdy żyje jak chce. Część ludzi jest tak skonstruowana, że wygodniej im żyć samotnie. Jedyne co jest słabe, to ocenianie innych na podstawie takich preferencji.

• 1

#5 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 10:09

Herbatnik ma niestety rację. Spora część singli którą znam charakteryzuje się właśnie nadprzeciętnym poziomem egoizmu a jak zacznie się głośno o ich błedach mówić to łapią fochy.

• 0

#6 Caleb

Caleb

Forumator

• VIP
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8978 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 10:24

Skoro są egoistami, to tym lepiej, że nie tworzą toksycznego związku.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 10:28

A potem bez (xxx) dostaja takie Panie po 40-stce zajoba w robocie a nie daj Boże będą szefować gdzieś na zakładach to już koniec. Nawet o przeciąg sie przypietolą takie.

Związki muszą istnieć. Toksyczne czy nie ale wyro ma być bo bez wyra to ... brak słów.

• 0

#8 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 16:23

A ja znam jednego wiecznego singla, który jest tak mega pozytywnym człowiekiem, na pewno nie egoistą, że większość ludzi powinno się od niego uczyć, Zgadzam się z Calebem, generalizowanie nie jest fajne.

Co do pytania głównego - sport, czy norma - dla nich to sport. Znaczy... Seks z nowo poznanymi ludźmi ( szczególnie przez tindera, czasy na to pozwalają ) traktują jak sport. No kto co lubi. Z jednej strony rozumiem to, z drugiej nie wyobrażam sobie, która partnerka ( jeśli nie jest taka jak oni ) zaakceptuje fakt, że przed nią było... nie wiem.. 20, 30, 50, a może i dużo więcej? 

Ja bym tego nie zaakceptował, także ten " sport " o nazwie singiel jest fajny do momentu, w którym tylko się bawisz, ale gdy chcesz zbudować coś na stałe, to przeszłość będzie się za Tobą niestety wlokła, a przyzwyczajenia... No nie wierzę, że po jakimś czasie taki sportowiec nie chciałby znów zaznać świeżości ;) 

• 0

#9 karolka123

karolka123

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 14:14

Pytanie czy single tak naprawde naprawde chca byc singlami czy moze po prostu nie spotkaly osoby z ktora moglyby byc w zwiazku? ,,Bycie na sile w związku" jest straszne i lepiej byc singlem niz po prostu nieszczesliwym czlowiekiem...

• 0

#10 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 15:25

Bzdury. Prawda jest jedna i tylko taka:

1. Panowie szukają szczupluteńkich, śliczniuteńkich, cycatych, dobrych w wyrze Pań na pokaz...

2. Panie szukają Panów grubiuteńkich (portfel), mobilnych i "mieszkalnych".

W dzisiejszych czasach Pan nie zerknie na grubą Panią a Pani na chudego Pana (w postaci chudego portfela).  Innej prawdy nie ma.

I wtedy ten z grubym portfelem i dobrym BMW pod domem biegnie do ołtarza z tą chudziutenką, kształconą, mądrusieńką tylko po to by za rok czy dwa sąd 500zł zarobił na sprawie rozwodowej.

Biegają, przebierają, wybierają, podziwiają, przeliczają, wyliczają ... tylko po to by po czterdziestce:

1. Pan został z grubą Panią

2. a Pani miała Pana bez portfela...

Singlowisko to nie brak szczęścia albowiem w Polsce jest tysiące fajowych ludzi. Singlowisko to efekt zbyt wysoko zadartego nochala!!!

Pani nie wsiądzie do 18-sto letniego Forda i nie pojedzie z lakiernikiem meblowym na kawę... a Pan nie wyjdzie na miasto z babką której waga pokazuje 100kg.

Kolejny problem to złe wybory typu JA MAM STUDIA - ON TEż MUSI MIEĆ;  JA JESTEM Z MIASTA - ONA NIE MOŻE BYĆ Z WIOCHY!

• 0

#11 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisano 31 styczeń 2018 - 16:55

Pani nie wsiądzie do 18-sto letniego Forda i nie pojedzie z lakiernikiem meblowym na kawę... a Pan nie wyjdzie na miasto z babką której waga pokazuje 100kg. Kolejny problem to złe wybory typu JA MAM STUDIA - ON TEż MUSI MIEĆ;  JA JESTEM Z MIASTA - ONA NIE MOŻE BYĆ Z WIOCHY!

Cóż... Moja dziewczyna 100 kg nie ma, to przyznaję bez bicia i na taką bm raczej nie poleciał, facet to jednak wzrokowiec, ale...

Ale przesadzasz :) Widzę po sobie i po wielu parach wśród znajomych - nie mam studiów ( choć coś tam rzeźbiłem... ), jeżdżę 19 letnią Astrą, jestem robolem, a w czasie, gdy poznawałem swoją dziewczynę, to mnie bolało, jak musiałem za pizzę i piwa zapłacić 60 zł :D  

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 Czolgista12

Czolgista12

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 186 postów

Napisano 17 luty 2018 - 22:39

Moim zdaniem warunki życia ogólnie na to wpływają , jest mocna feminizacja społeczeństwa , zmieniła się mentalność ludzi przez to ciężko jest znaleźć odpowiednie osoby do związku , do tego kwestie finansowe  , często młodych ludzi nie stać na założenie rodzin , czy na wspólne mieszkanie bo będzie się to wiązało z mocnym obniżeniem ich poziomu życia.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: single, singielka, singiel, związki, miłość, partnerstwo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0