Dam 12.500 tysięcy

Gumis88

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dam 12.500 tysięcy. Problem jest taki że w banku dadzą mi pożyczkę 25.000 tyle nie potrzebuję, ale muszę mięć poręczyciela. Mi wystarczy 12.500 tysięcy. Drugie tyle dostanie osoba poręczyciel. Wystarczy tylko dowód, i ja będę zobowiązany do płacenia. Jestem z Górnego Śląska
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
No no, kasę za darmo rozdają, wystarczy dowód. A ponoć bitcoiny to przekręt.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Nie no, stary, ja mam na koncie 10 tysięcy, ale potrzebuję tylko 5, oddam Ci połowe, chcesz?

Masz ludzi za debili, czy jak?
 

Gumis88

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
glowonog napisał:
Nie no, stary, ja mam na koncie 10 tysięcy, ale potrzebuję tylko 5, oddam Ci połowe, chcesz?

Masz ludzi za debili, czy jak?
Czemu tak twierdzisz
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Ale jazda. Masakra. Dostaniesz 12500 a do spłaty 25000 + komornik + sprawy sądowe = na oko jakieś 33000 do oddania za 12500 do użycia. Super kurfa. Provident to przy tym pikuś.
A odpowiedź na pytanie dlaczego wyżej kolega twierdzi że masz ludzi za idiotów jest prosta.
Dlaczego nie pójdziesz z problemem do Ukraińców lub Czeczenów?
Przecież tam u nich jest 100% więc wszystko gra...
Bierzesz od Czeczena 10000zł, oddajesz 20000zł i tak dalej z tą małą różnicą że jak wytniesz wała to będzisz biegał (tj. jeździł na wózku) na cmentarz rodzince (całej!) kwiatki podlewać.
Boisz się? No cioooo Ty, przecież uczciwy jesteś... wałka byś nie zrobił ... prawda?

Od strony prawnej robiąc wszystko legalnie wygląda to tak że łoś idzie na poręczyciela a Ty wypinasz na niego dupsko już dnia następnego. Nie płacisz rat 3 miechy i siadają na poręczyciela.
Prawnie poręczyciel jest uje...ny i nic Ci nie zrobi dlatego Glowonog od razu zapytał czy SZUKASZ IDIOTÓW...

Idź do Ruskich, do czeczenów, do Ukraińców... Oni Ci dadzą ile chcesz na jak długo chcesz tyle że jak będziesz kręcił takim wała to pewnie dadzą Ci popatrzeć jak "bawią się" z Twoją siostrą czy bratem.
Znam takich co poręczyli cwaniaczkom. Do dziś legalnie kasy nie wyrwali. Komorniki sprawy zamykają bo nie ma z czego ściagnąć, sądy mówią: to sprawa cywilna i ładują po 3 miechy za kratami a poręczyciele jak kasy nie mieli tak nie mają. Znam osobiście takiego co poręczył 120000 a spłacił 135000 ze wszystkim. Kredytobiorca odsiedział 3 miechy a kasy nie oddał. Co na to sąd? Sąd powiedział: ale przecież ten Pan już poniósł karę!
3 miechy za 120000zł to taki jak ja może iść siedzieć już dziś, od żony bym odpoczął, schudł, wyspał się, w karty pograł... ehhhh a ja głupi pracuję...

Gumiś, to zróbmy tak: poręcz mi jutro 200000zł a ja dam Ci za friko 25000, co?
 

Gumis88

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
_____________________ napisał:
Ale jazda. Masakra. Dostaniesz 12500 a do spłaty 25000 + komornik + sprawy sądowe = na oko jakieś 33000 do oddania za 12500 do użycia. Super kurfa. Provident to przy tym pikuś.
A odpowiedź na pytanie dlaczego wyżej kolega twierdzi że masz ludzi za idiotów jest prosta.
Dlaczego nie pójdziesz z problemem do Ukraińców lub Czeczenów?
Przecież tam u nich jest 100% więc wszystko gra...
Bierzesz od Czeczena 10000zł, oddajesz 20000zł i tak dalej z tą małą różnicą że jak wytniesz wała to będzisz biegał (tj. jeździł na wózku) na cmentarz rodzince (całej!) kwiatki podlewać.
Boisz się? No cioooo Ty, przecież uczciwy jesteś... wałka byś nie zrobił ... prawda?

Od strony prawnej robiąc wszystko legalnie wygląda to tak że łoś idzie na poręczyciela a Ty wypinasz na niego dupsko już dnia następnego. Nie płacisz rat 3 miechy i siadają na poręczyciela.
Prawnie poręczyciel jest uje...ny i nic Ci nie zrobi dlatego Glowonog od razu zapytał czy SZUKASZ IDIOTÓW...

Idź do Ruskich, do czeczenów, do Ukraińców... Oni Ci dadzą ile chcesz na jak długo chcesz tyle że jak będziesz kręcił takim wała to pewnie dadzą Ci popatrzeć jak "bawią się" z Twoją siostrą czy bratem.
Znam takich co poręczyli cwaniaczkom. Do dziś legalnie kasy nie wyrwali. Komorniki sprawy zamykają bo nie ma z czego ściagnąć, sądy mówią: to sprawa cywilna i ładują po 3 miechy za kratami a poręczyciele jak kasy nie mieli tak nie mają. Znam osobiście takiego co poręczył 120000 a spłacił 135000 ze wszystkim. Kredytobiorca odsiedział 3 miechy a kasy nie oddał. Co na to sąd? Sąd powiedział: ale przecież ten Pan już poniósł karę!
3 miechy za 120000zł to taki jak ja może iść siedzieć już dziś, od żony bym odpoczął, schudł, wyspał się, w karty pograł... ehhhh a ja głupi pracuję...

Gumiś, to zróbmy tak: poręcz mi jutro 200000zł a ja dam Ci za friko 25000, co?
Możemy się spotkać zrobisz zdjęcie mojego dowodu to będziesz wiedział gdzie mieszka Pesel będziesz wiedział. itd
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Ha,ha, zdjęcia dowodu? Zdjęcia dowodu? Nie, no, chłopaku, z ZOO nie uciekłem. Możemy się spotkać ale u notariusza :) u którego wekselek podpiszesz... i masę innych gwiazdek...
a teraz tak serio ...
... to zapomnij. Zapomnij i przestań kombinować bo ktoś Cię kiedyś ostro wydyma.
Na co potrzebujesz tak małej kasy? Samochód?
 

Gumis88

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
_____________________ napisał:
Ha,ha, zdjęcia dowodu? Zdjęcia dowodu? Nie, no, chłopaku, z ZOO nie uciekłem. Możemy się spotkać ale u notariusza :) u którego wekselek podpiszesz... i masę innych gwiazdek...
a teraz tak serio ...
... to zapomnij. Zapomnij i przestań kombinować bo ktoś Cię kiedyś ostro wydyma.
Na co potrzebujesz tak małej kasy? Samochód?
Skoro nie chcesz To po co chcesz wiedzieć na co. Nie rozumiem. Jak nie chcesz to się nie interesuj na co
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Chciałem tylko wiedzieć co jest powodem tego że w końcu ktoś naprawdę Cię wydyma. Przyjdzie taka chwila w której napodpisujesz pośrednikom kwitów pięć ton z których nie będziesz na szybkiego nic rozumieć i dadzą Ci kredyt ale w teorii.
To znaczy ktoś kasę Ci da, przyzna, Ty się pod wszystkim podpiszesz a kasa powędruje na czyjeś lewe konto i będziesz wtedy miał [DAM 12500] gdy po kwartale komorniki wejdą Ci drzwiami i oknami z tekstem typu: oddaj 30000... he he
Naprawdę nie boisz się? Przecież afer tego typu w Polsce to już tysiące było. Mam sie nie inetersować... powiadasz?? Ja to widzę trochę inaczej, wiesz? Jak widać po całym wątku WYPADAŁO BY by ktoś się jednak INTERESOWAŁ...
bo Twoje podejście do tematu prowadzi tylko do problemów.
Zapytałem wprost na co chcesz kasę... bo jest wiele innych sposobów na zdobycie CZEGOŚ TAM jak ładowanie się w "cinkciarzy spod Baltony!"
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Na nic nie chce, gościu po prostu chce kogoś okraść na 12,5 koła.

Tylko totalny bezmózg jest w stanie pójść na układ, w którym dostanie 12,5 tysia, a odda 25 + odsetki tylko dlatego, że 25 nie potrzebuje ( mimo, iż spłaciłby tyle samo ), o taki debilizm autora nie posądzam, toteż twierdzę, że to złodziej.
 

Gumis88

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
glowonog napisał:
Na nic nie chce, gościu po prostu chce kogoś okraść na 12,5 koła.

Tylko totalny bezmózg jest w stanie pójść na układ, w którym dostanie 12,5 tysia, a odda 25 + odsetki tylko dlatego, że 25 nie potrzebuje ( mimo, iż spłaciłby tyle samo ), o taki debilizm autora nie posądzam, toteż twierdzę, że to złodziej.
Nie znasz mnie a osądzasz kogoś przez internet. Powiem ci tak ja też ciebie osadzę Pewnie jesteś jakimś chłopem z brudną bluzką spodniami i zajadasz tylko chipsy i popijasz colą
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Bluzka, spodnie, czysta czy brudna du...a, chipsy, cola? Co to ma wspólnego z prawidłowym rozumowaniem świata?
Takowa wypowiedź jest jak by na poziomie dna i to jeszcze 100 metrów pod poziomem mułu...
Czy popijanie chipsów colą negatywnie wpływa na myślenie?
Jeśli tak to nie pij więcej coli :tongue: :D

Gumiś, nie trzeba Cię znać by Cie poznać. Kilka wpisów sporo świadczy...
 
Do góry