Prezent na rocznicę ślubu rodziców

blakat

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2018
Posty
3
Punkty reakcji
0
Niebawem 35-ta rocznica ślubu moich rodziców i postanowiłam kupić im coś wyjątkowego. Znalazłam piękne albumy do zdjęć, w które mogłabym włożyć ich wspólne zdjęcia od dnia ich poznania. Co myślicie o tym prezencie?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
A daleko do tej rocznicy? Ja zrobiłem swoim rodzicom prezencik po którym płakali tydzień. Był to album rodzinny ale robiłem go aż 1,5 roku. Album + drzewo genealogiczne. Wykopałem wszystkich od chyba 1700 roku.
Zjeździłem dziesiątki starszych osób po rodzinie, wykopałem i zeskanowałem dziesiątki fotek, wykopałem wszystkie dane jakie mogłem i opisałem w albumie obok fotek kto jest kto, kiedy i gdzie żył i tak dalej.
Tydzień ze łzami w oczach i albumem nakolanach w kanapie siedzieli ...
a potem zrobiłem na tym jeszcze interes czyli zwrot za czas + paliwo + druki i inne razy aż kilkadzisiąt bo jak się cała rodzina dopatrzyła co to - to każdy chciał więc odbiłem sobie jazdę po Eu bo tak naprawdę to wszyscy pochodzimy od niemców i francuzów :) ;-) Nawet nie wiedziałem że mój pra pra pra pra dziad to rodowity żabojad i że mam dośc wielka rodzinę w wielu krajach bo pra pra pra dziad urodził się już w niemczech. Ah te wojny - rozsiały narody po swiecie...
 
T

TomaszTomasz

Guest
Z moimi rodzicami by nie wyszło. Nie mają za wiele zdjęć z tamtych lat. Tak szczerze to nawet chyba nie mają zdjęcia ślubnego. Podobno fotograf znieczulił się alkoholem i się nie pojawił.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
U moich to samo ale mieli fuksa bo była "Smiena" pod łapą
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Jak znam życie każdy rodzic powie to samo: dziecko nie trać niepotrzebnie pieniędzy,nam nic nie potrzeba. Ale wiadomo taka rocznica nie zdarza się często ,uważam, że album to dobra rzecz,ale równie dobrze byłoby gdzieś rodziców wysłać na ich ulubioną wycieczkę,na którą nigdy nie mieli ani okazji,ani czasu.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
U mojej teściowej jak będzie rocznica to jej fundnę placówkę na cmentarzu i opłacę z góry na dwie dekady :lol: :lol:
"No ale o co mamie chodzi??? Z Czego mama zapłaci jak już odejdzie? Chce mamusia leżeć tak jak ten spod ósemki??" :D
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
_____________________ napisał:
U mojej teściowej jak będzie rocznica to jej fundnę placówkę na cmentarzu i opłacę z góry na dwie dekady :lol: :lol:
"No ale o co mamie chodzi??? Z Czego mama zapłaci jak już odejdzie? Chce mamusia leżeć tak jak ten spod ósemki??" :D

Uważam to raczej za bardzo kiepski żart i nie na miejscu.
 

katjak

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
466
Punkty reakcji
8
Wiek
57
Taaaa dwutygodniowe wczasy na Majorce. A na poważnie tydzień w naszych pięknych górach - jest tyle pięknych miejsc.
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Ja zamówiłam sesję u profesjonalnego fotografa w tam gdzie mieszkają moi rodzice czyli w Sosnowcu w zakładzie fotograficznym Foto Finezja na 3 maja i wyszło to przepięknie. Warto robić takie prezenty bo jest to pamiątka dla nas samych, żeby uwiecznić swoich rodziców razem.....
 
Do góry