Ulotki

lama

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam
Sądzicie, że umieszczenie stojaków z ulotkami i broszuramiw moim sklepie to dobry pomysł na promocję interesu?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Każda forma "próby promowania swojego interesu" że tak powiem jest dobrym pomysłem. Jednak by "forma" odniosła zamierzony cel musi spełniac kilka warunków:

- musi być zwięzła i konkretna
- by ulotka nie poszła w kosz nie może zawierać tzw. gwiazdek bo to zniechęci do wejścia na np. firmowe WWW
- ceny muszą uwzględniać VAT i być podane w formie "całkowitej" a nie np. 299zł wielką czcionką a pod spodem maczkiem *299zł teraz, 299zł za pół roku. Oferta dotyczy kredytobiorców. Cena nie zawiera VAT.
- oferta musi być napisana najbardziej łopatologicznym językiem jakim się da (do sklepu wchodzą różni ludzie i przekaz musi być uniwersalny)
- stojak i jego umiejscowienie nie może przeszkadzać - znasz takich co ulotki na mieście na siłę wpychają? Po czasie z automatu zaczynasz ich omijać? (im dalej tym lepiej) No właśnie...
- sama ulotka to w dzisiejszych czasach pikuś. Dobrze by była to jakaś gazetka reklamowa którą warto zanieśc do domu i przy kawci z rana poczytać. Ulotki w 97% zaraz po wyjściu ze sklepu idą w kosz.
 

lama

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dzieki za odpowiedz.
Zdecydowałam się zakupić taki stojak adsystem.pl/stojaki-na-ulotki-broszury/ tylko, że z moim logiem, podoba Ci się?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Kurfa, pomysłowość handlarzy internetowych granic nie ma ... normalnie piątka z plusem ...
W podobny sposób zasram fora gdy ruszę na wiosnę z robotą... ludzie, paczajcie jaki mi dach zrobili ładny... ehhh
 
Do góry