Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Prowadzenie kanału

iluzja magia poradnik triki sztuczki manipulacja kanał prowadzenie subskrypcje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 Potasowany

Potasowany

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 00:58

Cześć Wam, chciałem zapytać czy ktoś z was prowadzi swój własny kanał na youtube?

Przy okazji chciałbym również zaproponować do zajrzenia na mój kanał bo chyba nic nie szkodzi co nie ;) Interesuje się iluzją, dlatego też taka tematyka. Nagrywam poradniki do trików, sztuczek ogólnie pokazuje jak działa magia, być może kogoś uda mi się zainspirować do tej sztuki jaką jest iluzja, w szczególności karciana. Taki jest w sumie mój cel. Nagrywam dopiero od dwóch miesięcy więc dopiero jestem na początku drogi ale z dnia na dzień przybywa stałych widzów w postaci subskrypcji.
Mam plan na ten kanał, wiem co nagrywać i jaki będzie content w przyszłości także serdecznie zapraszam. Pozdrawiam

Jeśli ktoś również prowadzi kanał, możemy wspólnie coś nagrać, jestem otwarty na współpracę.

Nazwa kanału:   RzecioR TV

• 0

#2 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 10:47

Jak sam widzisz po sobie - trzeba włazić byle gdzie w neta i robić reklamę by kanał miał odwiedziny. Tego typu działania nie działają już. 

• 0

#3 angelikanowak112

angelikanowak112

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 11:03

Ważny jest kontent i potrzeba rynku.

• 0

#4 milatam

milatam

Wyjadacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1456 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 11:28

Sądzisz że rynek młodych ma dziś jakies potrzeby prócz grania , ćpania i błaznowania? Sądzisz też że czas to nie "piniądz", że faza nie kosztuje? he,he, no to powodzenia.

Rynek internetowy na YT, FB, Twitterach i podobnych jest juz tak nasycony szmelcem i g..wnem że wątpię w to czy uda Ci się dzisiaj coś dobrego wypromować.

Zjedzą Cię światowi Youtuberzy bo polaczków to i polaczki w pupsku mają.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#5 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 606 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 15:56

Ja mam kanał na YT, ale celuje w wąskie grono ludzi, rozwijam fp na facebooku, by go promowac i w sumie idzie całkiem nieźle póki co. Z tym, ze musisz mieć cos wartościowego ;) Ja uderzam w pasję, dlatego wyniki rzędu 100 000 wyświetleń ( i więcej ) się zdarzają, natomiast na fb tygodniowo docieram do kilkunastu tysięcy ludzi. 

No i teraz rada na marginesie: reklama w taki sposób, jak Ty to robisz ( wchodzisz na fora i piszesz posty tylko po to, by podac nazwe kanału ), jest głupia. Nagraj cos porządnego, wrzuć na jakiegos wykopa, reddita, jak będzie wystarczająco dobre, to zyskasz rozgłos w kilka dni.

Jaki jest sens PISANIA o tym, co robisz W NAGRANIACH?  Znajdź strony, gdzie ludzie oglądają NAGRANIA i je oceniają.. 

Użytkownik glowonog edytował ten post 15 styczeń 2018 - 15:56

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: iluzja, magia, poradnik, triki, sztuczki, manipulacja, kanał, prowadzenie, subskrypcje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0