Potasowany

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć Wam, chciałem zapytać czy ktoś z was prowadzi swój własny kanał na youtube?

Przy okazji chciałbym również zaproponować do zajrzenia na mój kanał bo chyba nic nie szkodzi co nie ;) Interesuje się iluzją, dlatego też taka tematyka. Nagrywam poradniki do trików, sztuczek ogólnie pokazuje jak działa magia, być może kogoś uda mi się zainspirować do tej sztuki jaką jest iluzja, w szczególności karciana. Taki jest w sumie mój cel. Nagrywam dopiero od dwóch miesięcy więc dopiero jestem na początku drogi ale z dnia na dzień przybywa stałych widzów w postaci subskrypcji.
Mam plan na ten kanał, wiem co nagrywać i jaki będzie content w przyszłości także serdecznie zapraszam. Pozdrawiam

Jeśli ktoś również prowadzi kanał, możemy wspólnie coś nagrać, jestem otwarty na współpracę.

Nazwa kanału: RzecioR TV
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Jak sam widzisz po sobie - trzeba włazić byle gdzie w neta i robić reklamę by kanał miał odwiedziny. Tego typu działania nie działają już.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Sądzisz że rynek młodych ma dziś jakies potrzeby prócz grania , ćpania i błaznowania? Sądzisz też że czas to nie "piniądz", że faza nie kosztuje? he,he, no to powodzenia.
Rynek internetowy na YT, FB, Twitterach i podobnych jest juz tak nasycony szmelcem i g..wnem że wątpię w to czy uda Ci się dzisiaj coś dobrego wypromować.
Zjedzą Cię światowi Youtuberzy bo polaczków to i polaczki w pupsku mają.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Ja mam kanał na YT, ale celuje w wąskie grono ludzi, rozwijam fp na facebooku, by go promowac i w sumie idzie całkiem nieźle póki co. Z tym, ze musisz mieć cos wartościowego ;) Ja uderzam w pasję, dlatego wyniki rzędu 100 000 wyświetleń ( i więcej ) się zdarzają, natomiast na fb tygodniowo docieram do kilkunastu tysięcy ludzi.

No i teraz rada na marginesie: reklama w taki sposób, jak Ty to robisz ( wchodzisz na fora i piszesz posty tylko po to, by podac nazwe kanału ), jest głupia. Nagraj cos porządnego, wrzuć na jakiegos wykopa, reddita, jak będzie wystarczająco dobre, to zyskasz rozgłos w kilka dni.

Jaki jest sens PISANIA o tym, co robisz W NAGRANIACH? Znajdź strony, gdzie ludzie oglądają NAGRANIA i je oceniają..
 
Do góry