Czy pchać się w związek ?

grzesio_89

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
228
Punkty reakcji
7
Mam już prawie 30 lat. Przedwczoraj poznałem przypadkiem dziewczynę, chwileczkę porozmawialiśmy nawet wymieniliśmy się numerami. Teraz nie wiem co zrobić, bo z jednej strony fajnie MOŻE w końcu będę miał kogoś bliskiego, a z drugiej strony wydaje mi się, że nie podołam temu. Ponieważ nigdy nie miałem dziewczyny, nigdy nie byłem na randce, mój kontakt z dziewczynami jest mizerny i w związku z tym nie wiem co miałbym z nią robić, gdzie ją zabierać by było fajnie.
Nie wiem czy mam odpuścić ? Co o tym myślicie ?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Polsat ponoć będzie kręcił kolejną serię "Chłopaków do wzięcia". Zmień skarpety, umyj pazury i dzwoń. Zapytałeś co my o tym myslimy... hm. My = i ja więc i odpowiem. Z którego szpitala nawiałeś?
Chcesz powiedzieć żeś trzydziestoletni "prawik"? Bez urazy no ale gdzieś przekimał pół żywota? Pytam szczerze no bo 1/3 życia na "ręcznym" to... Panie... szacun!
Nie jesteś przypadkiem Grzesio z programu "rolnik szuka żony" - no wiesz, ten co prawą dłoń "zatarł"?
A teraz tak na powagę to ... jakim cudem i jakim prawem (ziemskim) Ty pytasz ludzi co masz z "laską" robić?
 

grzesio_89

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
228
Punkty reakcji
7
_____________________ napisał:
Polsat ponoć będzie kręcił kolejną serię "Chłopaków do wzięcia". Zmień skarpety, umyj pazury i dzwoń. Zapytałeś co my o tym myslimy... hm. My = i ja więc i odpowiem. Z którego szpitala nawiałeś?
Chcesz powiedzieć żeś trzydziestoletni "prawik"? Bez urazy no ale gdzieś przekimał pół żywota? Pytam szczerze no bo 1/3 życia na "ręcznym" to... Panie... szacun!
Nie jesteś przypadkiem Grzesio z programu "rolnik szuka żony" - no wiesz, ten co prawą dłoń "zatarł"?
A teraz tak na powagę to ... jakim cudem i jakim prawem (ziemskim) Ty pytasz ludzi co masz z "laską" robić?
hehe Nie, nie brałem udziału w "rolnik szuka żony".
Pytam bo nie wiem czy jest sens właśnie, bo skoro prawie 30l. i nic, zero doświadczenia w tym temacie. Pytasz gdzie przekimałem ? Nie wiem jakoś tak zleciało, wydawało mi się że to nie dla mnie, że jeszcze mam czas.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Pocieszę Cię. Sam nie jesteś. Kiedyś czyli 20,30,40 lat temu było by to dziwne no ale dzisiaj szczerze mówiąc nie ma czym się przejmować. Nie zmienia to jednak faktu że odpowiedź na Twoje pytanie dot. tego co robić jest tylko jedna. Brzmi: zacząć coś w koncu robić. Wierz mi z ręka na sercu kolego ale odcinek między 30 a 40 jest znacznie krótszy jak odcinek od 20 do 30. Strzeli i nawet nie będziesz wiedział kiedy. Ja jestem właśnie w pierszym etapie "dokwitania". Dowód osobisty i wygląd mówią 40 a głowa mówi 25. Nie potrafię uwierzyć i zrozumieć że to już. Nie potrafię zrozumieć i co gorsza zaakceptować. Jeśli odcinek od 40 do 50 rąbnie tak samo szybciutenko jak poprzedni to powiem tylko jedno. Żywot jest naprawdę bardzo bardzo krótki a te całe nastoletnie "mam czas" jest kompletną nieprawdą. Pewnie zaczynasz już to dostrzegać ... ...
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Jaki związek, najpierw to Ty ją weź na pizzę, pogadajcie o pierdach, zacznijcie pisać / gadać w wolnym czasie, a po kilku randkach zadaj sobie takie pytanie.

Zresztą, dziewczyna ok. 30, to i randki nie będą polegały tylko na gadaniu, więc może Ci się spodoba ;)
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
No ale jak babka po 30-stce będzie tylko "na klasyka" to nie żałuj butów i kop z "pizzę". Serio radzę szczerze z całego serducha.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
W kopaniu "z buta" czy... :D
Takie szybkie zdobywanie doświadczenia u Pań po trzydziestce (ostatni dzwonek!) często kończy się tym iż po 9 misiącach trza wózek pachć :)
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Na kopanie z buta przyjdzie pora, wszystko pokolei ;P ( wbrew pozorom trzeba się też nauczyć kopać, bo jak pani sobie zakręci chłopaka wokół palca, to on zostanie nieszczęśliwy, ale nie będzie umiał powiedzieć arrivederci ).

A żeby przed wózkiem się uchronić, to gumki tylko swoje, nie bierz od niej z szafy czasami!
 

vengo

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
663
Punkty reakcji
0
grzesio_89 napisał:
Polsat ponoć będzie kręcił kolejną serię "Chłopaków do wzięcia". Zmień skarpety, umyj pazury i dzwoń. Zapytałeś co my o tym myslimy... hm. My = i ja więc i odpowiem. Z którego szpitala nawiałeś?
Chcesz powiedzieć żeś trzydziestoletni "prawik"? Bez urazy no ale gdzieś przekimał pół żywota? Pytam szczerze no bo 1/3 życia na "ręcznym" to... Panie... szacun!
Nie jesteś przypadkiem Grzesio z programu "rolnik szuka żony" - no wiesz, ten co prawą dłoń "zatarł"?
A teraz tak na powagę to ... jakim cudem i jakim prawem (ziemskim) Ty pytasz ludzi co masz z "laską" robić?
hehe Nie, nie brałem udziału w "rolnik szuka żony".
Pytam bo nie wiem czy jest sens właśnie, bo skoro prawie 30l. i nic, zero doświadczenia w tym temacie. Pytasz gdzie przekimałem ? Nie wiem jakoś tak zleciało, wydawało mi się że to nie dla mnie, że jeszcze mam czas.
wiesz co??...Myślenie zostaw filozofom...zerknij na Korwina lub Petru,,,oni, nie mają takich dylematów a powinni :tongue: ...weź prysznic ,zmień skarpety i do dzieła....KUPI NIE KUPI ,POTARGOWAĆ MOŻA...jak Ci dała namiary -podobasz się jej i czeka na zaproszenie ..idź z nią na łyżwy lub na pływalnie :przewraca:
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Ko ko ko ko ko r r r w w i i i n n a a a a to to to to ty ty ty ty zo zo zostaw w spo spo spo spokoju ... bo ona fajnie gada ... a Petru to już sam się WYDYMAŁ z kochanicą na urlopie i bardziej dymac go nie trzeba.
Kościół tzn. moherowa szlachta wyborcza mu tego nie zapomni no bo jak to ... żonę zdradzać?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Pewnie była mocno wytłuczona :D Zaczął "grzebać" , wpadł i wyjść nie może :eek:h: :D Ale nam się jobów dostanie jak już wróci :tongue:

PS. Albo tak się spodobało że jeszcze grzebie.... :eek:h: :lol:
 

ambrozynamarc

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2018
Posty
33
Punkty reakcji
0
Dopiero ją poznałeś więc jeszcze nic nie wiadomo, nie martw się na zapas tylko działaj. Jeżeli się nie uda to trudno, ale kto wie może to będzie miłość na całe życie?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Grzesio się zawstydził... Samce go dopadły i podwinął kitę :D :tongue:
 

babajaga_

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2024
Posty
53
Punkty reakcji
1
hehe Nie, nie brałem udziału w "rolnik szuka żony".
Pytam bo nie wiem czy jest sens właśnie, bo skoro prawie 30l. i nic, zero doświadczenia w tym temacie. Pytasz gdzie przekimałem ? Nie wiem jakoś tak zleciało, wydawało mi się że to nie dla mnie, że jeszcze mam czas.
Jeśli nie wiesz z czym to się je może skorzystaj na początek z tej książki Rolnik szuka żony https://matfel.pl/product-pol-380415-Rolnik-szuka-zony-Marta-Manowska.html. Zanim oczywiście udasz się do tego programu!!
 
Do góry