Mundial 2018 ..zwycięzcy , sensacje i występ Polaków.

kszyrztofff

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2016
Posty
1 005
Punkty reakcji
20
Pięć miesięcy, trochę ponad 150 dni i ... zacznie się Mundial 2018. Zwykle faworytami byli
Niemcy zwani tez kiedyś RFN i Brazylia. Moim zdaniem tym razem są tylko Niemcy a potem długo długo
...nic. Jednak kto po tym "nic"? Kto Waszym zdaniem wygra turniej? Kto jest następnym
faworytem po Niemcach? Lub inne pytanie : kto sprawi największa sensację na mundialu?
Ja proponuje Belgów oraz ...Kolumbijczyków. Dla tych których powyższe pytania nudzą podam typowe
czyli: Jak zaprezentuje się Polska? Mój typ to wyjdzie z grupy ale z którego miejsca tego już nie wiem.
Ostatnie pytanie: Z czym do historii przejdzie ten turniej czy jak kto woli z czego go
Będziemy pamiętać? Czy Ujrzymy coś w rodzaju "bitwy o Santiago" z bodaj 1962 roku
czy może z 1982 jak "zagranie" Schumachera z półfinału z Francją czy też coś z meczów
RFN-Austria czy RFN - Algieria z tego samego roku? Pewnie "reki Boga" jak w 1986 już nie
będzie ale jakieś wybitnie kontrowersyjne sędziowanie ? Zapraszam do dyskusji.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Świat w kryzysie, zasoby Ziemi na wyczerpaniu, w wielu krajach miliony ludzi nie ma gdzie mieszkać a wariatkowo stadiony buduje i za piłką lata.
W efekcie końcowym zarabia na tym kilku cwaniaczków i zarabia tak mało że Lewy w reklamach musi dorabiać i młodszym, biedniejszym chleb z mordki wyrywać.
Jak dla mnie to ten dziwoląg z Korei z rakietami powinien zacząć nie od USA lecz od stadionów w Europie. Miło by było gdyby były wtedy pełne więc była by szansa na odrodzenie prawdziwych kibiców gdyby zbanowano kiboli.
Wysłał bym mu wtedy skrzynkę browara normalnie...

O czym tu w ogóle mowa? Jaki sport? Jaka piłka? Wychować, wykształcić, wysportować sportowca i na eksport odesłać???? Prawie jak w ubojni...
Krzysiu, normalnych ludzi piłka nie interesi...
Tutaj trzeba szukać ...
http://www.psychiatria.pl/forum/kolko-wsparcia-psychicznego/588/watki/1.html
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Miałeś jakieś przygody w życiu? Fuuuj! Mi takowe to nawet przez myśl nie przechodzą zatem bądź naprawdę bardzo spokojny ...

PS. A dlaczego akurat pies?????????
Pies?????
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
kszyrztofff napisał:
Niemcy zwani tez kiedyś RFN
Do dziś zwani RFN ;) Taka ciekawostka...


Ja się na piłce nie znam, będę kibicował naszym i mam nadzieję, że zajdą najdalej, jak to tylko możliwe.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Kilka lat miałem sąsiada fanatyka. Moze stąd nienawidzę piłki. Gość trąbnięty w dekiel po całości. Wstawałem do roboty o 5-tej a u niego Polszmat Cyfrowy z rozgrywką pełna parą szedł już.
Fanatyzm konkretny. Miał cztery dekodery. Jeden od Polsatu, drugi od Cyfry. Na obu dubel pakietów sportowych. Nie wiem po co ale on to musiał mieć. Trzeci był od FTA na Astrę by Eurosporty i inne ganiac a czwarty wysyłkowo kupiony w Profanie z pakietem SKY ITALIA. Kilka lat non stop bez przerw słuchałem gwizdka stąd taki uraz. Sasiada znaleźli na podłodze. Serducho padło. Ciekawe kto wtedy przegrał...
Ciekawe też "kogo to...dziś..." że taki kibic padł.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Stare szwaby nadal mówią że jedni mieszkaja w BRD (RFN) a drudzy w DDR (NRD)
 
Do góry