Błąd lekarski

adanat

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam
Podczas operacji lekarz popełnił błąd lekarski, przez co powstał u mnie duży uszczerbek na zdrowiu. Czy w tej sytuacji mam szansę ubiegać się o odszkodowanie?
 

gabryjelka

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2017
Posty
12
Punkty reakcji
0
Teoretycznie tak, ale trzeba to udowodnić że uszczerbek na zdrowiu był w wyniku błędu lekarza no i ze szpitalem i każdą inną dużą instytucją trudno jest wygrać proces sądowy. Czesto konczy sie klapą i pokryciem kosztów sądowych
 
T

TomaszTomasz

Guest
Przydałby się jakiś dobry prawnik, który siedzi w takich sprawach.
 

ewska875

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Skoro uważasz, że lekarz popełnił błąd medyczny, to nie ma co się zastanawiać, tylko trzeba walczyć o uzyskanie rekompensaty.

To prawda jednak, że trudno jest w sądzie udowodnić taką pomyłkę i doprowadzić do ukarania winnych, dlatego nie warto działać samemu. Stracisz tylko czas, nerwy, a przede wszystkim pieniądze.

Koniecznie trzeba się zwrócić do specjalisty, którzy przeprowadzi przez cały proces, a następnie wywalczy wysokie odszkodowanie. Wiadomo, że trzeba będzie zapłacić mu jakąś prowizję, ale będzie pewność, że sprawa będzie należycie prowadzona, a co najważniejsze, skutecznie zakończona.

W sieci jest mnóstwo ogłoszeń firm, którego zajmują się taką tematyką, a ja osobiście mogę polecić Rejestr Błędów Medycznych. Kiedyś pomogli mojej sąsiadce, której dziecko ucierpiało podczas błędu porodowego.

Jeśli faktycznie zawinił lekarz, to myślę, że powinni Ci pomóc. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w walce.
 
Do góry