Wprowadzenie do tematu

adejajam

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam

Szukam wiarygodnego źródła informacji o pozycjonowaniu stron (sem Seo ppc) i szeroko pojętym marketingu internetowym jak zacząć , jakieś treściwe wprowadzenie na stronie ww z informacjami które mają oczywiście odniesienie do fatów w tym temacie.

dziękuję i pozdrawiam
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Pozycjonowanie działa tylko wtedy gdy masz nadmiar $$$. W innym przypadku nigdy nie zadziała. Pozycjonowanie działa ale tylko wtedy gdy masz ze trzy auta w dużym mieście i je okleisz dobrą reklamą (usługi).
W innych przypadkach szkoda kasy. Zerknij na wyniki zapytania: USŁUGI BUDOWLANE WARSZAWA
https://www.google.pl/search?q=us%C5%82ugi+budowlane+warszawa&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&dcr=0&ei=TZZLWpXAEoilX63Nl8gD
Gdzie ma kolega pozycjonowanie? W kosmosie?
Na pierwszy rzut lecą prywatne ogłoszenia z gumtree/olx i podobnych?
Przestańcie sie nabierać na SEO bo to kit.
 

adejajam

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam

Na tej stronie znalazłam informację która trochę rozjaśniła mi obraz tej działalności htps://afterweb.pl/seo/czym-jest-sem-seo-ppc-najwazniejsze-pojecia-marketingu-w-wyszukiwarkach-ktore-powinienes-znac-jesli-chcesz-promowac-swoja-strone-w-google/
[SIZE=13.3333px]Myślę że jak ktoś będzie ciekawy tak jak ja byłam może tam śmiało zajrzeć i zasięgnąć ciekawych informacji.[/SIZE]

[SIZE=13.3333px]pozdrawiam[/SIZE]
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Pozycjonowanie zadziała wręcz szlachetnie wtedy i tylko wtedy gdy mamy unikalne słowa kluczowe na swojej WWW ew. tagi i podobne i tylko wtedy gdy w wyszukiwarkę wpiszemy zestaw najbardziej pasujący do tego który zindeksowały roboty.
Unikalne słowa kluczowe to np. nawisko + nazwa firmy + miejscowość. Wpisujemy JAK KOWALSKI USŁUGI BUDOWLANE WARSZAWA i wtedy zadziała cacy - wypiści nas na pierwszą stronę.
Inaczej ma się bajka gdy szukamy Pana X z miasta X i wiemy tylko że gość robi budowlankę. Wtedy możemy sobie kopać ile chcemy bo liczy się $$$ zapodana google i pośrednikom. Im więcej $$$ dasz tym wyżej będziesz po wpisaniu frazy" usługi budowlane. Przykład jest tu: https://www.google.pl/search?q=us%C5%82ugi+budowlane&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&dcr=0&ei=ps5SWqLdAoWlX6y-sJAC
Co Wam wybiło? Pierwsza strona = Warszawa?
 
Do góry