Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Jaki smartfon, w jakiej sieci?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 princzes

princzes

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 09:49

Zbliżają się Święta, chciałabym w prezencie córce kupić nowy telefon. Córka ma 15 lat, więc musi być technicznie dobry bo wiadomo, ze nastolatki mają teraz wymagania. I mam dylemat bo nie wiem jaki model warto kupić i w jakiej sieci są najlepsze oferty w okresie Świątecznym, możecie coś podpowiedzieć?

• 0

#2 grzesio_89

grzesio_89

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 227 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 17:42

Jaki fundusz ?

• 0

#3 princzes

princzes

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 10:31

Wiesz co wolę jej kupić coś droższego, ale by służył i była zadowolona. Mam ją jedna i uważam, że Święta są raz w roku.

• 0

#4 grzesio_89

grzesio_89

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 227 postów

Napisano 13 grudzień 2017 - 16:45

Samsung Galaxy S7, S7 Edge, Galaxy S8, S8 plus, iPhone 7, 7 plus, 8, 8 plus, Huawei Mate 10 pro, P10 - wszystkie te telefony są bardzo dobra, mogę je polecić. Owszem niektóre są drogie, ale miało być coś lepszego.

• 0

#5 princzes

princzes

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 14 grudzień 2017 - 17:55

No ok, a co myślicie o xiaomi? Ten model pojawia się w wielu konfiguracjach w czasie porównywania przez Komórkomat. w parze z I phone i Samsungiem. Jak to możliwe?

• 0

#6 grzesio_89

grzesio_89

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 227 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 20:47

Xiaomi nie są złe, ale jakością nie grzeszą. Aktualnie można kupić Galaxy S7 za ok. 1600zł - telefon bardzo dobry, świetny aparat, wyświetlacz super. Miałem go rok sprawował się bardzo dobrze.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 princzes

princzes

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 16 grudzień 2017 - 06:34

Jakością to znaczy? Bo podobno parametry super, ale wiele osób twierdzi, że co do aparatów to lepsze są jednak I phone z optyką. Może i ten Samsung jest fajny. Muszę się dobrze nad tym zastanowić.

• 0

#8 bubuska

bubuska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 17 grudzień 2017 - 11:38

Ja tam jestem zdania, że nawet Huawei ma bardzo dobry aparat, sama mam. Może jak jest ciemno zdjęcia nie są zadowalające, ale mam niską półkę i może dlatego. 

• 0

#9 princzes

princzes

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 10:32

Nie no w ciemnościach to jednak nawet lustrzanka nie zawsze daje rade, więc raczej to nie jest wina aparatu. Do zdjęć nocnych jednak chyba trzeba dobrej lampy. Porównałam w Komórkomacie kilka modeli i ostatecznie poszłam do marketu. Podotykałam i jednak wybrałam I phone.

• 0

#10 bubuska

bubuska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 18 grudzień 2017 - 15:24

A jednak. Niech Ci służy, chociaż ja się chyba nigdy do nich nie przekonam z wyglądu i z całego tego systemu. Ale wszystko jest dla ludzi. :)

• 0

#11 RCMP

RCMP

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 12:10

Xiaomi też ma bardzo dobre i przede wszystkim tańsze modele, np do 1900zł znajdziesz model Mi6- czyli flagowca z bardzo dobrym aparatem i parametrami, warto się nad nim zastanowić.

Użytkownik RCMPlanet_eu edytował ten post 19 grudzień 2017 - 12:10

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 bubuska

bubuska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 15:53

Warto warto, dobre egzemplarze teraz wyszły na rynek. 

• 0

#13 tonsab

tonsab

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 14:22

Moim zdaniem najlepszym wyborem będzie iphone 8 w Play. Sam mam ten telefon i jest to, by far, najlepszy smartfon jaki miałem kiedykolwiek. No i cena w Play też była akceptowalna

• 0

#14 milatam

milatam

Nie odpisuję. Zrezygnowałem z forum.

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 15:59

Masakra, tyle szmalu tylko po to by zadzwonić. Chrzesniakowi dałem takie coś rok temu:

maxresdefault.jpg

Biega uradowany po szkole i ponoć wszyscy mówią mu że jest COOOLLL - to jedyny taki fon w całej budzie... Każdy chce zobaczyć co to ...

A teraz coś na wesoło ...

Jakiś rokczy dwa temu jechałem autobusem miejskim. Osobiście od lat używam nokię 6510 lub 8310 przemiennie. Zadryndał mi telefon, pogadałem no i trzymam go w łapie.

Kręci się obok jakiś gimbus, patrzy, spogląda, kręci... no i w końcu nie wytrzymał.

Prosze Pana , a co to za marka i model??? Taki maluteńki ten telefon...

-No to ja mu siuuu z grubej rury...  NOKIA MXCV5000 COŚ TAM, ze stanów przywiozłem tydzień temu, w Polsce jeszcze ich nie ma ale już słyszałem że w PLUSIE mają być...

Aha, dziekuje...

Buhahahahha

Użytkownik _____________________ edytował ten post 09 styczeń 2018 - 16:00

• 1

#15 Tananek

Tananek

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 72 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 15:32

Uff, a myślałem, że tylko ja uważam, że telefon ma głównie dzwonić i służyć do pisania SMSów. Mam zwykłego smartfona z tych tańszych i zupełnie nie rozumiem moich znajomych, którzy co rok zmieniają telefony, bo potrzebują kolejnych bajerów. 

• 0

#16 milatam

milatam

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 18:51

Oni tego nie potrzebują. Oni potrzebują pokazać... że mają...

• 0

#17 Akiko

Akiko

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 luty 2018 - 15:55

Xiaomi są fajne i nawet Wiko teraz daje radę na rynku polskim, jednakze Samsung to jest pewność w dobrej cenie i lans dla nastolatek ( wiadomo lepiej by bylo iPhone'a dla niej ale kuhwa bez przesady ;)
Play oferuje fajne telefony dotykowe w dobrej cenie na abonament, czy na telefon. Sama korzystam od lat z ich ofert i jeszcze się nei zawiodłam

Użytkownik Akiko edytował ten post 02 luty 2018 - 15:56

• 0

#18 milatam

milatam

• Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów

Napisano 02 luty 2018 - 20:00

Dasz lasce Wiko to Cię zostawi od razu a jak dasz iPhonea to trochę później ... buahahahahah 

Lasce to mozna dać ale tylko jedno i tylko w ... ... :D :D :D :tongue: :lol: BB)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#19 bubuska

bubuska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 12:31

A z tych Xioami to który model opłaca się najbardziej wybrać? Bo Komórkomat kilka modeli wskazuje jako godnych uwagi jeśli chodzi o parametry. Ale niektóre modele dość mocno się od siebie różnią procesorami np. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0