Tania odzież dla dzieci

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
Cześć! Powoli szykuję się do wymiany garderoby mojej córki- z większości rzeczy już wyrosła, sporo zeszłorocznych sweterków czasy świetności ma już za sobą… Dlatego szukam porządnej i w miarę taniej odzieży dziecięcej. Polecacie jakieś sklepy?
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
U mnie syn też potrzebuje nowych ubrań i tak się zabieram za zakupy, ale nie mam czasu na to za bardzo. Prędzej zamówiłabym coś w internecie, tylko boję się o jakość.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Myślę, że nie ma czego się obawiać- większość sklepów internetowych informuje o składzie materiału- a to przydatne info- plus jest możliwość wymiany lub zwrotu zakupu :) z dobrych sklepów online polecam 5.10.15- zamawiam regularnie i jak dotąd nigdy się nie zawiodłam na ich ubraniach.
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Też uważam, że warto zajrzeć na 5.10.15, zwłaszcza że mają weekendową zniżkę -50% dla wszystkich klientów sklepów. Prawie jak kolejny black Friday!
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
[SIZE=11pt]ubrania o połowę taniej… to duża zniżka! Chyba zrobię zapasy dla moich synków, co chwilę wyrastają z ubrań, a jak za tak niską cenę mogę im kupić tiszerty czy bluzy dresowe to aż szkoda nie skorzystać.[/SIZE]
 
Do góry