prywatny szpital warszawa opinie

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Cześć. Od miesiąca- dwóch rozmyślam nad przerzuceniem się na prywatną opiekę medyczną. Już kilka razy miałam nieprzyjemne zderzenie z rzeczywistością w postaci wizyty w szpitalu państwowym i chyba nie chcę przy kolejnej okazji tracić nerwów i zdrowia na te kolejki i gburowatych lekarzy… Leczycie się na fundusz czy wolicie prywatne placówki? Może znajdzie się tu ktoś z Warszawy kto poleca dobry szpital?
 

arkadiuszmaniek

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
Wydaje mi się, że ludzie coraz częściej wybierają prywatne placówki, bo mogą wtedy więcej oczekiwać od lekarza. Jeśli chodzi o mnie to rzadko zdarza mi się potrzebować nagłej pomocy lekarskiej, ale racja, chyba warto mieć w zapasie adres dobrej placówki.
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja już jakieś pół roku leczę się prywatnie w szpitalu Medicover i uważam, że każda opieka prywatna jest o niebo lepsza od nfz. Nie muszę czekać na terminy, lekarze są mili, pomocni. A wizyty trwają tyle czasu, ile lekarz i pacjent potrzebują- nikt się nigdzie nie spieszy. :)
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
Osobiście uważam, że trzeba też liczyć się ze swoim budżetem- czy stać nas na prywatne wizyty. Jeśli rozważasz taką opcję to na pewno dobrze jest umówić się do jakiegoś specjalisty prywatnie i sprawdzić czy poziom opieki ci odpowiada.
 

sebastian_j

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Dokładnie, metoda prób i błędów to najlepsza opcja, by wyrobić sobie zdanie o danej placówce czy lekarzu. Zresztą podobno dobrze jest zasięgnąć opinii kilku specjalistów w kwestii diagnozy, więc w ten sposób też można zrobić spore rozeznanie po prywatnych placówkach.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Takie wizyty prywatne opłacają się szczególnie tym, którzy często korzystają z wizyt u specjalisty. Np. w lux medzie mam pakier Dąb , szeroki wybór lekarzy róznych specjalizacji, badania, diagnostyka i sporo innych. Bez kolejek i nerwów :) I zawsze trafiam na porządną opiekę lekarzy i całej reszty.
 

NinaKowalska

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
0
Postawiłam na prywatną opiekę już dawno i nie żałuję. Polecam Ci Lux Med, mają duży wybór abonamentów medycznych, z których na pewno wybierzesz jakiś dla siebie. Ja mam pakiet rodzinny Orzech, który obejmuje wizyty u specjalistów, badania diagnostyczne i dużo rabatów.
 

mari_jane

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2016
Posty
17
Punkty reakcji
0
Już od dawna nie leczę się na NFZ. Szkoda zdrowia i czasu. To śmieszne, aby na zabieg, który nie jest jakoś bardzo skomplikowany czekać latami i się męczyć. Lepiej zapłacić i mieć go wykonanego od ręki. Ja, w Warszawie korzystałam z usług szpitala Św. Elżbiety i wszystko było w porządku. Na jego stronie internetowej widnieje nawet cennik, więc jadąc, wiesz ile dany zabieg będzie Ciebie kosztować.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
W Warszawie szpital Puławska jest na wysokim poziomie, mają bardzo dobry sprzęt a cała opieka tak samo dobra. Jak ktoś poszukuje prywatnego szpitala to własnie ten.
 

NinaKowalska

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
0
Właśnie tego szpitala jestem pacjentką i nie zamieniłabym na żaden inny. Teraz jeszcze mają ten fajny Portal Pacjenta, dzięki któremu umawianie się na wizyty jest bardzo proste.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
NinaKowalska napisał:
Właśnie tego szpitala jestem pacjentką i nie zamieniłabym na żaden inny. Teraz jeszcze mają ten fajny Portal Pacjenta, dzięki któremu umawianie się na wizyty jest bardzo proste.
Jak mogę wiedzieć, to korzystałaś tam u nich z jakiś zabiegów?
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
sunkiss napisał:
ześć. Od miesiąca- dwóch rozmyślam nad przerzuceniem się na prywatną opiekę medyczną. Już kilka razy miałam nieprzyjemne zderzenie z rzeczywistością w postaci wizyty w szpitalu państwowym i chyba nie chcę przy kolejnej okazji tracić nerwów i zdrowia na te kolejki i gburowatych lekarzy… Leczycie się na fundusz czy wolicie prywatne placówki? Może znajdzie się tu ktoś z Warszawy kto poleca dobry szpital?
Ja byłem raz u dentysty na NFZ. Odechciało mi się żyć potem no ale uwarzajcie bo ta OBSŁUGA publiczna ma swój cel. Im więcej ludzi uda się tam zniechęcic tym wiecej pójdzie prywatnie i o to chodzi.
 

Nika123

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja polecam wykupienie pakietu medycznego w Lux Med. Teraz w ramach ubezpieczenia można wybrać sobie u nich również lekarza pierwszego kontaktu. To bardzo ułatwia życie, jeśli w jednym miejscu mamy całą dokumentację medyczną. Dodatkowo mają dużo placówek własnych i współpracujących w prawie całej Polsce.
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
A słyszeliście o opcji mobilnej wizyty przez LekarzObok? Można się skusić na coś takiego, jeśli tak czy siak chodzimy do lekarza prywatnie. Pielęgniarka bada nas w domu, a później łączymy się z lekarzem na wideokonsultacji i omawiamy wszystkie objawy i wyniki, a lekarz w razie czego wystawia receptę. Brzmi naprawdę innowacyjnie ;)
 
Do góry