Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

prywatny szpital warszawa opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 sunkiss

sunkiss

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 51 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 22:13

Cześć. Od miesiąca- dwóch rozmyślam nad przerzuceniem się na prywatną opiekę medyczną. Już kilka razy miałam nieprzyjemne zderzenie z rzeczywistością w postaci wizyty w szpitalu państwowym i chyba nie chcę przy kolejnej okazji tracić nerwów i zdrowia na te kolejki i gburowatych lekarzy… Leczycie się na fundusz czy wolicie prywatne placówki? Może znajdzie się tu ktoś z Warszawy kto poleca dobry szpital?

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 arkadiuszmaniek

arkadiuszmaniek

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 06 grudzień 2017 - 21:27

Wydaje mi się, że ludzie coraz częściej wybierają prywatne placówki, bo mogą wtedy więcej oczekiwać od lekarza. Jeśli chodzi o mnie to rzadko zdarza mi się potrzebować nagłej pomocy lekarskiej, ale racja, chyba warto mieć w zapasie adres dobrej placówki.

• 0

#3 huszka

huszka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 07 grudzień 2017 - 23:25

Ja już jakieś pół roku leczę się prywatnie w szpitalu Medicover i uważam, że każda opieka prywatna jest o niebo lepsza od nfz. Nie muszę czekać na terminy, lekarze są mili, pomocni. A wizyty trwają tyle czasu, ile lekarz i pacjent potrzebują- nikt się nigdzie nie spieszy. :)

• 0

#4 agness80

agness80

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 08 grudzień 2017 - 00:31

Osobiście uważam, że trzeba też liczyć się ze swoim budżetem- czy stać nas na prywatne wizyty. Jeśli rozważasz taką opcję to na pewno dobrze jest umówić się do jakiegoś specjalisty prywatnie i sprawdzić czy poziom opieki ci odpowiada.

• 0

#5 sebastian_j

sebastian_j

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 08 grudzień 2017 - 10:30

Dokładnie, metoda prób i błędów to najlepsza opcja, by wyrobić sobie zdanie o danej placówce czy lekarzu. Zresztą podobno dobrze jest zasięgnąć opinii kilku specjalistów w kwestii diagnozy, więc w ten sposób też można zrobić spore rozeznanie po prywatnych placówkach.

• 0

#6 aifoza

aifoza

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 495 postów

Napisano 09 grudzień 2017 - 14:28

Takie wizyty prywatne opłacają się szczególnie tym, którzy często korzystają z wizyt u specjalisty. Np. w lux medzie mam pakier Dąb , szeroki wybór lekarzy róznych specjalizacji, badania, diagnostyka i sporo innych. Bez kolejek i nerwów :) I zawsze trafiam na porządną opiekę lekarzy i całej reszty.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 NinaKowalska

NinaKowalska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 19:37

Postawiłam na prywatną opiekę już dawno i nie żałuję. Polecam Ci Lux Med, mają duży wybór abonamentów medycznych, z których na pewno wybierzesz jakiś dla siebie. Ja mam pakiet rodzinny Orzech, który obejmuje wizyty u specjalistów, badania diagnostyczne i dużo rabatów. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1