Rodzina Gronkiewicz -Waltz to już mafia czy jeszcze nie?

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Dziś w TV gadali że rodzinka Pani H.G.W. ogrom kasy nabrała. Naprawdę to wszystko z punktu widzenia prawa jest ganz legal?
Serio nic im nie zrobią za te miliony których dorobiła się ot by córeczka H.G.W. na kamienicach??
No nie wierzę!
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
co do córki to nie słyszałem, co do mamusi to razem z mężem przejęła udział w kamienicy


ważne jest to że jeśli to mafia w związku z tą kamienicą to mafią jest też ten kto jej ten udział dał, czyli kto ? urzędnicy PIS
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Jeszcze do tego nie doszedłem a co do córki H.G.W. to wczoraj w wiadomościach trąbili że tez przytuliła kilka baniek.
Wiesz co mnie najbradziej wkur... w tym kraju?
Zobacz, idziesz do sądu, masz 3,4 świadków, składasz zeznania że taki czy owaki czegoś nakradł. Wyobraźmy sobie że ten owaki to np. ja.
Są świadkowie, są zeznania i co się dalej dzieje?
Jadą po mnie a jak juz przyjadą to kajdany + areszt.
Dlaczego zatem cała ta mafia mieszkaniowa łazi wolno po ulicach?
Jeśli ta cała H.G.W. nakradła tych mieszkań i przytuliła na tym kasę to dlaczego nadal jest prezydentem miasta i nadal jest wolna?
Czy obecne dowody to za mało by usadzić takiego złodzieja?

Moim zdaniem fałszowanie dokumentacji to wystarczająca juz sprawa by usadzić 100% tej mafii.
Nie wierzę w to że H.G.W. nie widziała o tym że spadkobiercy od dawna nie żyją! To tak łatwo sprawdzić.

No i kogo z PISu masz na myśli?
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
mój drogi zobacz kto rządził stolicą w 2003r i kto podpisywał kwity o zwrocie


o ile wiem to jedyna wina Gronkiewicz-Walc to te udziały w jednej kamienicy, nie słyszałem o jakiś innych mieszkaniach
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
No to jeśli PIS maczał łapki to nie pozostaje im nic innego jak i kilku swoich utopić. I tak też będzie. Jak się skończą argumenty i amunicja to i zaczną po swoich jechać.
I wiesz co? Poparcie poszybuje wtedy w górę. Wydaje mi się też że uczciwa obsada PISu zostawi tego asa na krótko przed wyborami.
Wtedy był by bajer - urabali złodzieji z PO i urąbali także kilku swoich. Takie wilcze podejście do tematu zdało by egzamin. Alfa wydymają Omegi i będzie gut.
Wtedy już nikt nie uwierzy w bajki typu PIS FAŁSZYWY.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Obyś się nie ździwił. Błaszczak to kto to? To Błaszczak i tyle. Jeśli przez kolejne 2 lata nic z tym nie zrobią to później wszystkim szczęki opadną jak Kukiz dostanie w wyborach 55%
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Błaszczak był onegdaj Burmistrzem Śródmieścia, ale dopóki robi to co robi jest nie do ruszenia
 
Do góry