Kupony rabatowe

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Cześć! W grudniu szykuje mi się sporo wydatków- głównie związanych ze świątecznym okresem. Mam jednak dość ograniczone fundusze w tym temacie i zastanawiam się czy może wiecie gdzie można znaleźć jakieś zniżki czy rabaty do sklepów? Mówię o takich promocjach na co dzień, a nie tylko przy okazji Black Friday itd.
 

Pan Trader

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
Możesz korzystać ze stronek co oferują każdego dnia nowe informacje o promocjach np. alejapromocji.pl
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
ja z kolei nawet black friday przegapiłam i żałuję, bo sporo bym dzięki niemu zaoszczędziła...no ale trudno, trzeba być czujnym i rozglądać się za kolejnymi promocjami :tongue:
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
Hmm, jeśli chodzi o zakupy w sieci to jak nie mam jakiegoś 'palącego' wydatku - czekam na promocje, bo często 'pierwsze' ceny są dla mnie zwyczajnie za wysokie... a ubrania czy gadżety elektroniczne nie są mi na tyle potrzebne, wiec moge spokojnie poczekać, aż będzie zniżka. Często sprawdzam aktualne promocje na Kuponiarni- to taki serwis, o którym pisze m.in. kolega wyżej- gdzie są na bieżąco umieszczane infomacje o obniżkach czy można złapać kod rabatowy.
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
U mnie też sprawdziła się polecana wyżej kuponiarnia. Faktycznie w sieci jest dużo serwisów oferujących informacje o zniżkach itd., ale kuponiarnia jakoś najbardziej do mnie przemawia- mają wygodny w obsłudze interfejs, nie mam problemu z odnalezieniem się na ich stronie. Już jestem po świątecznych zakupach online i jak zwykle trafiłam na atrakcyjne rabaty z pomocą ich serwisu. W okresie przedgwiazdkowym- jak znalazł!
 

sebastian_j

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
ja to na kuponiarni znalazlem fajna oferte na telewizor i w ten sposob pod choinka żona znajdzie nowy sprzet ;) takie promocje zawsze sie przydają, dobrze, ze sa serwisy, ktore regularnie publikuja informacje o nich w jednym miejscu.
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
Po przeczytaniu tego wątku tez postanowilam zrobic zakupy online 'z głową' czyli dokladnie poszukać promocji, rabatów, zanim na cokolwiek się zdecyduje :D i udalo sie, pomogla mi polecana tutaj wyżej kuponiarnia- akurat zlapalam ubrania treningowe w korzystnej cenie :) bede zagladac tam czesciej, bo dotychczas nawet nie zwracalam uwagi na informacje o wyprzedazach
 

arkadiuszmaniek

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2016
Posty
19
Punkty reakcji
1
Muszę pokazać żonie ten wątek, by poczytała o serwisach, o których piszecie. Uwielbia zakupy, a czasem mam wrażenie, że przepłaca zamiast poczekać na przecenę lub zapytać o rabat.... Myślę, że nasz domowy budżet tylko na tym zyska :p
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Od założenia wątku minęło trochę czasu, ale skorzystałam z waszych porad :) Poszperałam w sieci, m.in.sprawdziłam również kuponiarnię. Akurat trafiłam tam na promocję w sklepie, w którym planowałam zrobić od dawna zakupy. Faktycznie, serwis prosty w obsłudze, a można zaoszczędzić na wydatkach :)
 

Oczeta

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
21
Punkty reakcji
0
warto szukać promocji ja np. takie goo.gl/zHucst botki sobie ostatnio wyczailam w shaffashoes, dużo taniej bo maja teraz promocje 70%.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Ja korzystam tylko z kuponów na Domodi. Ostatnio udało mi się taniej coś kupić w Orsayu dzięki temu.
 

malapyza

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Niedawno miałam okazję przetestować kuponiarnię. Planowałam od dłuższego czasu zakup roweru na wiosnę, a u nich była duuuża zniżka na model, na który spory czas polowałam. I polecam, rabat zadziałał, stronka prosta w obsłudze, bardzo wygodna, masa kategorii- czy to sprzęt sportowy czy akcesoria dla dziecka. Jest w czym wybierać.
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
malapyza napisał:
Niedawno miałam okazję przetestować kuponiarnię. Planowałam od dłuższego czasu zakup roweru na wiosnę, a u nich była duuuża zniżka na model, na który spory czas polowałam. I polecam, rabat zadziałał, stronka prosta w obsłudze, bardzo wygodna, masa kategorii- czy to sprzęt sportowy czy akcesoria dla dziecka. Jest w czym wybierać.
Zgadzam się! Kategorii jest bardzo dużo, ostatnio wyłapałam tam rabat na meble nawet :) jeszcze trochę i zakupy stacjonarne odejdą do lamusa :przewraca:
 

nellaa

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2018
Posty
34
Punkty reakcji
1
raz na jakiś czas jest akcja rabatowa w twoim stylu
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
nellaa napisał:
raz na jakiś czas jest akcja rabatowa w twoim stylu
Racja, chociaz to jednorazowa akcja. Mysle, ze lepiej korzystac z takich serwisow online, ktore 'stale' dostarczają info o promocjach :)
 

Oczeta

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
21
Punkty reakcji
0
ja polecam promke w mediaexperce, wymieniasz stara konsole xbox360 i dostajesz zniżkę 250 ziko i fife 19 za zlotowke. nice!
 

plotkara257

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2018
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja w zeszłym roku trafiłam na Black Friday w sklepie zegarownia.pl i kupiłam cudowny zegarek sportowy Suunto za -57% :eek:h: Mam nadzieję, że i w tym roku szykują jakąś promkę, to może uda się kilka prezentów świątecznych kupić :)
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Ostatni dwa razy kupowałam w home&you korzystając z promocji druga rzecz za 5 zł. Obkupiłam się w pościele i akcesoria łazienkowe. Dostałam też kupon -30 zł na kolejne zakupy ale miał krótki termin i go nie zrealizowałam. Teraz nie otwieram newslettera z home&you bo jak jest promocja to nie mogę się powstrzymać... :th_dash1:
 
Do góry