Nokia Lumia 625 - Alternatywny odtwarzacz mp3 - są takie?

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Poszukuję jakiejkolwiek aplikacji do Nokia Lumia 625 (Windows Phone 8.0) która uwolni mnie od tego sku***^^%%**syństwa!!!
Naprawdę wolał bym się więcej nie wypowiadać na temat seryjnej aplikacji do słuchania muzyki bo moim zdaniem napisał ją człowiek na dożywocie zamknięty na jakimś oddziale psychiatrycznym.
Na bank nie był normalny.
Nie wiem co microsoft chciał uzyskać przez to wszystko ale telefon jest tak pokręcony że nie da się tego używać. Aplikacja seryjna do słuchania muzyki nie ma listy odtwarzania! No nie ma i koniec.
Musicie wejść w Player, kliknąć w spisie np. wybrana MP3 i słuchać a jak skończycie to musicie wyjść z Playera, wybrać z listy inną mp3 i dalej słuchać. Koszmar. Prawdziwy koszmar. Już kilkanaście osób znających się bardziej grzebało i próbowało odnaleźć funkcje znane z playerów w Androidzie i się nie udało.

Szukam jakiejkolwiek działającej aplikacji podobnej do playerów z andorida. Jest w ogóle cos takiego?

Przydała by mi się także inna aplikacja typu KSIĄŻKA TELEFONICZNA bo to sku****yństwo ma tylko konto Microsoftu i wpisane na kartę SIM kontakty sa ukryte.
By wybrać z karty SIM kontakt trzeba się naprawdę napocić.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Serio kupiłeś sobie lumię? :D Ja po kilku miesiącach używania tego badziewia, schowałem ładnie w pudełko i poszedłem po nowy telefon z androidem, bo myślałem, że mnie szlag trafi ;P Tobie proponuję zrobić to samo.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
To jest ku%&%&%*$&%a prezent od mamusi na święta trzy lata temu. Już 1000 razy próbowałem się przekonać do tego telefonu i zawsze ląduje tam gdzie mówisz czyli w pudełku a używam czegoś innnego.
Lumia ma jednak kilka plusów. Bardzo dobry ekran, jasny pod słońce, bardzo dobra bateria (na 2G około 6-7dni), bardzo głośne dzwonki i dźwięk w słuchawce (głośne rozmowy). I na tym koniec.
Co do używania to naprawdę psychopata pisał oprogramowanie do tego telefonu. Nic dziwnego że od tego roku Nokia zdecydowała się na wprowadzenie androida w nowych telefonach i zrezygnowali z Windows.
I wiesz że nie znalazłam apek?
Niby sa w sklepie Microsoftu ale tam tez psychopata wszystko programował bo nie mozna z laptopa/stacjonarki pobrać na dysk będąc zalogowanym na koncie microsoftu bo wyświetla: TA APLIKACJA NIE BĘDZIE DZIAŁAĆ NA TWOIM URZĄDZENIU i DOWNLOAD na szaro bez mozliwości kliknięcia. Przygłup który psiał WWW nie wpadł na pomysł że ludzie pobierają APKi kompem a później pakują na kartę i instalują w telefonie.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Szkoda nerwów, ten telefon jest warty jakieś 100-150 zł na allegro ;) To koszt dobrego obiadu na mieście. Lepiej sprzedać ( o ile trafi się frajer, który to kupi ), albo włożyć do pudełka, schować do szafy i mieć zapasowy telefon, jakby obecny szlag trafił i nie miałbyś chwilowo z czego dzwonić.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Czytałem trochę o zmianie softu na W8.1 bo ponoć tam jest lepiej ale na ten mój fon nic nie działa. Komputery i oprogramowanie go nie widzą. Bawiłem się tydzień i odpuściłem.
Teraz telefon robi za mp3-jkę ale jak widać - nawet tego nie da się na tym wyczyniać.
 
Do góry