Praca w HR - Warszawa - #AcceptTheChallenge

katjes87

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
W związku z ogromnym rozwojem PEOPLE zapraszamy do naszego zespołu osoby, którym zależy na realizacji swoich ambicji zawodowych, ciągłym rozwoju i tworzeniu unikalnej wartości dla klientów poprzez ekspertyzę, zaangażowanie i troskę o najwyższe rezultaty.
People Sp. z o.o. jest firmą rekrutacyjną, działającą na rynku od 1997 roku, specjalizującą się w kompleksowej rekrutacji i doradztwie personalnym. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz doradztwa HR.
Do naszych zespołów poszukujemy osób na stanowisko:

Researcher

Zadania:
  • Wyszukiwanie kandydatów metodą direct search, im jesteś bardziej kreatywny tym lepiej!
  • Wstępna selekcja CV.
  • Wstępne rozmowy z kandydatami.
  • Weryfikacja znajomości języka angielskiego u kandydatów.
  • Ścisła współpraca z Managerem, Team Leaderami oraz zespołem Rekruterów.
  • Budowanie długotrwałych relacji z Kandydatami.
  • Odpowiedzialność za wsparcie kandydata w procesie rekrutacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (licencjat, magister).
  • Mile widziane doświadczenie w branży rekrutacyjnej lub obsłudze klienta.
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.
  • Doświadczenie w wyszukiwaniu kandydatów metodą direct search lub pozyskiwaniu danych telefonicznie.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Samodzielność oraz pomysłowość podczas wykonywania powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i zestaw benefitów – opieka zdrowotna, Multisport.
  • Możliwość wybrania specjalizacji oraz rozbudowywania organizacji w tym kierunku.
  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne.
  • Lekcje języka angielskiego.
  • Dużo nauki, a przy tym dobrą zabawę.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w środowisku doświadczonych Konsultantów.

Zapraszam do kontaktu poprzez mail:
katarzyna.jesionkiewicz@people.com.pl

Do góry