Szkoła policealna dla Dorosłych

Zuzka_Wojtys

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć! Nie dostałam się na studia do Krakowa na administrację, co było moim marzeniem więc na początku się załamałam, ale postanowiłam wziąć się w garść i pójść do szkoły policealnej na kierunek technik administracji. Rozważam Policealną Szkołę dla Dorosłych w Żorach, czy ktoś z Was tam chodził i może podzielić się swoją opinią?
 

olcia25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja chodziłam tam na technika administracji i byłam zadowolona :) Fajnie, bo zajęcia są w weekendy, więc w tygodniu możesz pracować, a w weekendy się uczyć. Dobrze pozdawałam egzaminy i znalazłam pracę w zawodzie, kwalifikacje, które zdobyłam bardzo pomogły mi w jej znalezieniu. Pracuję w biurze jako sekretarka :) Myślę, że warto!
 

goska890

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Też chodziłam do tej szkoły i bardzo ją sobie cenię. Ukończyłam kierunek technik bhp (1,5 roku), gdzie bardzo dobrze przygotowano nas do wykonywania tego zawodu w przyszłości. Szybko znalazłam pracę i bardzo jestem z niej zadowolona, bo robię to co lubię :) Atmosfera w szkole jest bardzo przyjazna, ludzie są mili a nauczyciele na prawdę z powołania :)
 

ankabartowska

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Super szkoła, też jak najbardziej mogę ją polecić. Zrobiłam sobie tutaj dwa kierunki i technika bhp i technika administracji. Duży plus za to że zajęcia są w weekendy. Można do nich napisać albo zadzwonić i o wszytko wypytać.
 

barberka

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2017
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wg mnie bardzo dobrą szkołą jest cosinus tym bardziej że wszystko za darmo. Chyba najdłużej działają na polskim rynku.
 
Do góry