Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

depilacja laserowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 niedzwiedzica

niedzwiedzica

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów

Napisano 11 październik 2017 - 09:42

Dziewczyny warto kupić własny depilator laserowy? Jak policzyłam ceny zabiegów i porównałam z cenami depilatorów to jednak te drugie wygrywają. Myślę o modelu babyliss, podobno błysków ma starczyć na 30 lat :D któraś z Was ma?

• 0

#2 globkerka

globkerka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 październik 2017 - 12:01

Myślę, że nie warto - ja byłam ostatnio na depilacji laserowej Vectus w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona - a to dopiero 2gi zabieg. Teraz mają promocję, że jak napisze się do nich na FB "Clinica Cosmetologica" to dostanie się rabat, więc ciekawie ciekawie. Lepiej iść do profesjonalistów, którzy wykonują codziennie takie zabiegi i się znają.

Użytkownik globkerka edytował ten post 12 październik 2017 - 12:02

• 0

#3 Paulapaula1985

Paulapaula1985

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 23 marzec 2018 - 13:57

Depilacja laserowa to najlepsza forma pozbycia się krępującego owłosienia.  Ja miałam problem z owłosieniem od częstej depilacji...niestety włoski stawąay się coraz  mocniejsze i mocniejsze a jestem instruktorem fitness na basenie..wiec jestem praktycznie co dziennie na basenie.  Depilacje laserowa całościowego bikini przeprowadziłam w laserestetic w Lublinie. Przy okazji zrobiłam tez pachy  i po problemie.  Czasem łapie sie na tym jak podnoszę ręce do góry i zastanawiam się czy jest okej i jest :) 

• 0

#4 NinaKowalska

NinaKowalska

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 09:22

Lepiej iść na depilację laserową do jakieś sprawdzonego miejsca i mieć pewność, że nikt nie zrobi Ci krzywdy. Świetne efekty uzyskałam w salonie Depilacja.pl w Warszawie i już nie muszę się martwić o włoski. Dodatkowo należą do programu Biznes Benefit, dzięki któremu masz zniżki aż do 60% na ich usługi - świetna sprawa! A jak nie masz takiej karty to wystarczy, że od kogoś pożyczysz bo nie są imienne.

• 0

#5 Paulapaula1985

Paulapaula1985

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 17 maj 2018 - 11:22

Ja jestem po zabiegu depilacji laserowej okolic intymnych i nóg i do dnia dzisiejszego zapominam się i biorę maszynkę do ręki jak się myję... :) . Teraz mogę chodzić na basen bez skrępowania i obawy , że coś omineła. Za jakiś czas idę na depilacje pach. Polecono mi gabinet w laserestetic, który znajduję się w Lublinie.
  • 0

#6 WandaKamecka

WandaKamecka

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 94 postów

Napisano 18 maj 2018 - 15:48

Dziewczyny warto kupić własny depilator laserowy? Jak policzyłam ceny zabiegów i porównałam z cenami depilatorów to jednak te drugie wygrywają. Myślę o modelu babyliss, podobno błysków ma starczyć na 30 lat :D któraś z Was ma?

Myślę, że warto :) Ja niestety nie mam swojego, ale ma moja siostra. Nie wiem, czy to laserowy, czy IPL, ale z tej marki. No i byłam u siostry na depilacji. Bardzo fajna rzecz! Bo nawet po laserze u kosmetyczki włoski po jakimś czasie odrosną, a jak masz depilator w domu, to od razu je znów usuwasz.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 marseilaa

marseilaa

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 92 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 13:46

Ja się zbieram, bo denerwuje mnie golenie nóg w lato :/ po jakim czasie włosy mogą odrosnąć? I nie wiem czy pierwszy raz to nie lepiej iść do jakiegoś gabinetu na zabieg niż samemu kombinować...

• 0

#8 wodazrodlana

wodazrodlana

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 12:19

Ja przeliczylam to wzielam wszystkie za i przeciw i postanowilam sie umowic na depilacje laserową do gabinetu kosmetycznego. Po 4 sesjach problem owlosienia nóg i bikini zniknął a ja jeszcze przez jakis czas smarowalamsie kremem cetaphil cs lipoaktywny by zlagodzic skórę, nawilzyc i zregenerowac

• 0

#9 Kasia1985Kasia

Kasia1985Kasia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 58 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 14:37

Ja byłam na takim zabiegu na okolice bikini i bardzo sobie chwale takie zabiegi. Jak ktoś jest ze Szczecina to polecam ten punkt na Maciejkowej w MAGE. w
  • 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#10 barrys

barrys

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów

Napisano 09 październik 2018 - 07:02

No na pewno nie polecam zabiegu ipl z uwagi na to, ze nie jest to depilacja laserowa. I nie daje trwałych efektów dzialania. Najlepszym zabiegiem tutaj będzie light sheer. Na stronie można poczytać sobie na czym zabieg polega:

https://beautytower....acji-laserowej/

Jak każdy zabieg, również ten, należy poprzedzić konsultacją ze specjalistą. A kiedy ustalimy już brak przeciwwskazań oraz podejmiemy decyzję o poddaniu się zabiegowi, należy odpowiednio się do niego przygotować. Miesiąc przed depilacją laserową należy zaprzestać wyrywania włosów razem z cebulkami, a zatem unikamy depilacji woskiem, depilatorem mechanicznym oraz pęsetą. Do czasu zabiegu golimy włosy jedynie maszynką do golenia. Na tydzień przed depilacją laserową należy mocno nawilżać skórę balsamem lub oliwką.

Najlepiej paradoksalnie działa na mocne i ciemne włosy. 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0