depilacja laserowa

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Dziewczyny warto kupić własny depilator laserowy? Jak policzyłam ceny zabiegów i porównałam z cenami depilatorów to jednak te drugie wygrywają. Myślę o modelu babyliss, podobno błysków ma starczyć na 30 lat :D któraś z Was ma?
 

globkerka

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Myślę, że nie warto - ja byłam ostatnio na depilacji laserowej Vectus w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona - a to dopiero 2gi zabieg. Teraz mają promocję, że jak napisze się do nich na FB "Clinica Cosmetologica" to dostanie się rabat, więc ciekawie ciekawie. Lepiej iść do profesjonalistów, którzy wykonują codziennie takie zabiegi i się znają.
 

Paulapaula1985

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2018
Posty
14
Punkty reakcji
0
Depilacja laserowa to najlepsza forma pozbycia się krępującego owłosienia. Ja miałam problem z owłosieniem od częstej depilacji...niestety włoski stawąay się coraz mocniejsze i mocniejsze a jestem instruktorem fitness na basenie..wiec jestem praktycznie co dziennie na basenie. Depilacje laserowa całościowego bikini przeprowadziłam w laserestetic w Lublinie. Przy okazji zrobiłam tez pachy i po problemie. Czasem łapie sie na tym jak podnoszę ręce do góry i zastanawiam się czy jest okej i jest :)
 

NinaKowalska

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
0
Lepiej iść na depilację laserową do jakieś sprawdzonego miejsca i mieć pewność, że nikt nie zrobi Ci krzywdy. Świetne efekty uzyskałam w salonie Depilacja.pl w Warszawie i już nie muszę się martwić o włoski. Dodatkowo należą do programu Biznes Benefit, dzięki któremu masz zniżki aż do 60% na ich usługi - świetna sprawa! A jak nie masz takiej karty to wystarczy, że od kogoś pożyczysz bo nie są imienne.
 

Paulapaula1985

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2018
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja jestem po zabiegu depilacji laserowej okolic intymnych i nóg i do dnia dzisiejszego zapominam się i biorę maszynkę do ręki jak się myję... :) . Teraz mogę chodzić na basen bez skrępowania i obawy , że coś omineła. Za jakiś czas idę na depilacje pach. Polecono mi gabinet w laserestetic, który znajduję się w Lublinie.
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
niedzwiedzica napisał:
Dziewczyny warto kupić własny depilator laserowy? Jak policzyłam ceny zabiegów i porównałam z cenami depilatorów to jednak te drugie wygrywają. Myślę o modelu babyliss, podobno błysków ma starczyć na 30 lat :D któraś z Was ma?
Myślę, że warto :) Ja niestety nie mam swojego, ale ma moja siostra. Nie wiem, czy to laserowy, czy IPL, ale z tej marki. No i byłam u siostry na depilacji. Bardzo fajna rzecz! Bo nawet po laserze u kosmetyczki włoski po jakimś czasie odrosną, a jak masz depilator w domu, to od razu je znów usuwasz.
 

marseilaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2018
Posty
95
Punkty reakcji
11
Wiek
35
Ja się zbieram, bo denerwuje mnie golenie nóg w lato :/ po jakim czasie włosy mogą odrosnąć? I nie wiem czy pierwszy raz to nie lepiej iść do jakiegoś gabinetu na zabieg niż samemu kombinować...
 

wodazrodlana

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2017
Posty
42
Punkty reakcji
0
Ja przeliczylam to wzielam wszystkie za i przeciw i postanowilam sie umowic na depilacje laserową do gabinetu kosmetycznego. Po 4 sesjach problem owlosienia nóg i bikini zniknął a ja jeszcze przez jakis czas smarowalamsie kremem cetaphil cs lipoaktywny by zlagodzic skórę, nawilzyc i zregenerowac
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja byłam na takim zabiegu na okolice bikini i bardzo sobie chwale takie zabiegi. Jak ktoś jest ze Szczecina to polecam ten punkt na Maciejkowej w MAGE. w
 

naus

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
1
Również polecam depilację laserową. Mi w salonie wykonywali laserem diodowych Coolite-Pro. Efekt świetny bo na zawsze można pozbyć się niechcianego owłosienia.Jest to metoda bezinwazyjna, szybka i bezbolesna. Bardzo polecam,bo ja w końcu nie muszę martwić się czym ogolić nogi i kiedy :) Super sprawa !
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
No pewnie ze tak - robi sie raz a porzadnie a nie ciagle tylko maszynkami albo plastrami, ktore tak naprawde tylko uszkadzają tkanki skorne. Tez sie zdecydowalam i wlasnie jestem po 3 serii w klinice dermed w krakowie. Aktualnie maja promocje wlasnie na depilacje, wiec trzeba korzystac. Laser dobieraja indywidualnie w zaleznosci od potrzeb pacjentki
 

karolinaeff

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2016
Posty
28
Punkty reakcji
1
[SIZE=10pt]Nie slyszalam o wlasnym depilatorze laserowym, ale w sumie to chyba nawet bym sie na taki zakup nie odwazyla. Z laserem nie ma zartow, a w domowym zaciszu mozna sobie tylko krzywde zrobic... Ale na depilacje laserowa ostatecznie sie zdecydowalam, ale w profesjonalnym gabinecie Melitus :) na zabiegi chodzilam do pani Agaty,która jest kosmetologiem- polecam! Przemiła, pomocna, dobrala rodzaj lasera odpowiedni dla mojej skory i pomogla mi przeżyć te bolesne chwile :D ale czego sie nie robi, zeby byc piekna :D oczywiscie efekt jest, skora gladka, bez wloskow.[/SIZE]
 

g0cha

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
39
Punkty reakcji
0
Odkąd depiluje się laserowa, zapomniam czym tak naprawdę jest maszynka :) To już będzie parę ładnych lat jak się depiluje w krakowskiej klinice vesuna za pomocą lasera Palomar Vectus. Nie ukrywam, że za pierwszym razem się bałam, teraz już nie mam oporów.
 

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Faktem jest to,ze depilacja laserowa jest obecnie najlepszym sposobem na pozbycie się owłosienia z ciała. O ile oczywiście
jest wykonywana odpowiednim urządzeniem
oraz jest wykonywana regularnie bo jeden zabieg nic Wam nie da, trzeba tutaj wybrać się na serie zabiegów, dopiero wtedy rezultat jest dobry....

Dzieki temu praktycznie na zawsze mozna pozbyć się brzydkich włosków.
 

ddy

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2020
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiele osob tutaj przedstawia argument ceny, moim zdaniem jednak depilacja laserowa nie jest taka droga jeśli weźmiemy pod uwagę to ile pieniędzy wydajemy na te wszystkie jednorazowe maszynki do golenia, woski, pianki (dodatkowo zbyt ekologiczne to nie jest bo produkuje sie sporo śmieci).
Depilacja laserowa to poza tym wygoda oraz oszczędnosć czasu.


Na stronie opisane sa rownież metody depilacji bikini, które warto jest znać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Najskuteczniejszy jest laser vectus, ja jestem po zabiegach na nogi i bikini i efekt jest SUPER ! Wcześniej miałam grube, ciemne włoski, które latem musiałam codziennie golić a skóra w okolicach bikini była ciągle podrażniona . Teraz mam z tym spokój, doceniam to najbardziej latem :) Na zabiegi chodzę w Warszawie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
Najlepiej jest umówić sie do dobrego salonu gdzie maja laser vectus bo tylko takie zabiegi dają najlepsze i najtrwalsze efekty. Ja chodzę so salonu Mariposa w Warszawie i bardzo jestem zadowolona bo póki co żaden włosek na nogach mi nie odrósł :)
 

Ananiaszka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2022
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja robiłam sobie zabieg na wąsik i pachy. W przypadku wąsika mija kilka lat i efekt jest nadal ok, w przypadku pach troche mniej, ale włoski i tak są cieńsze i rzadsze ;p
 
Do góry