Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Szkoła policealna po studiach

szkoła policealna licencjat

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 KaroolkaKalak

KaroolkaKalak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 419 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 18:32

Zastanawiam się nad kontynuowaniem nauki. W tym momencie jestem po licencjacie, magister mnie nie interesuje. Podyplomówka też nie. Głównie ze względów finansowych. Na rynku jest mnóstwo darmowych szkół policealnych, które kształcą na poziomie technika. I to dochodzimy do meritum. Czy taka szkoła ma sens jak juz jestem po studiach pierwszego stopnia? Dodam, że chciałabym iść w innym kierunku, niż licencjat.
  • 0

#2 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 21:31

Nie ma. Idź Ty lepiej do pracy, zamiast kombinowac jak koń pod górę :P

Masz wykształcenie, to zrób z niego użytek, dla pracodawcy liczy się doświadczenie, a nie wykształcenie. No i jeszcze jedno... poziom w takich szkołach jest żałosny. 

• 0

#3 KaroolkaKalak

KaroolkaKalak

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 419 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 07:47

Pracuje od ponad 10 lat :D szkoły policealne są głównie weekendowe :) i dają tytuł technika. A jeżeli chce zmienić pracę to jaki sens jest robić doświadczenie w innej, zupełnie nie pokrewne gałęzi? Nie lepiej zdobyć wykształcenie a potem doświadczenie?
  • 0

#4 uczsie2

uczsie2

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 09:30

A ja polecam z całego serca szkołę policealną Sukces Edukacja we Wrocławiu. Zajęcia w systemie zaocznym i na dodatek w centrum, więc łatwo pogodzić z pracą. Wykwalifikowana kadra i rzetelnie prowadzone zajęcia-same plusy :)

Polecam serdecznie szkołę policealną Sukces Edukacja. Zajęcia w trybie zaocznym prowadzone są w centrum miasta więc można bez problemu pogodzić je z pracą. Wykwalifikowana kadra i rzetelnie prowadzone zajęcia to to, co ich wyróżnia.

• 0

#5 barberka

barberka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 19 październik 2017 - 19:47

W takich szkołach można zdobyć dodatkowe kwalifikacje, więc myślę że to dobra opca, tym bardziej że szkoły takie jak np Cosinus nie obierają żadnych opłat.

• 0

#6 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 20:55

tym bardziej że szkoły takie jak np Cosinus nie obierają żadnych opłat.

Pobierają, tylko, że z państwa. To jedyny powód, dla którego te szkoły istnieją,  o ile wiem, to Cosinus swego czasu miał pełno spraw sądowych za to, że rejestrował ludzi, którzy już się nie uczą jako słuchaczy i pobierał z tego tytułu dopłaty.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 barberka

barberka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 20:26

Teraz w każdym mieście po semestrze są kontrole i listy słuchaczy są aktualizowane na bieżąco. A skąd czerpią kasę? To co z tego że z państwa - wszystkie szkoły do których chodzą dzieci i niektóre szkoły wyższe mają pieniądze tylko stamtąd.  Ważne że w szkołach jest utrzymany dobry poziom.

• 0

#8 PabloPablo

PabloPablo

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 03 kwiecień 2018 - 19:23

Jasne, że ma sens. Dokształcanie jest bardzo ważne, a w takich szkołach można się czegoś nauczyć, za darmo i weekendy. Ja chodziłem do Cosinusa i dobrze wspominam ten czas. Na prawdę nauczyłem się wielu rzeczy, które wykorzystuję w życiu zawodowym. 

• 0

#9 Oczeta

Oczeta

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 kwiecień 2018 - 15:56

edukacja zawsze ma sens. po prostu wybierz najlepsza z mozliwych i pruj do przodu! :)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#10 karolla222

karolla222

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 13 kwiecień 2018 - 19:56

Jeśli się chce to jasne - czemu nie. Warto się uczyć tym bardziej że nauka np w cosinusie jest za darmo.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0