Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Badania weneryczne choroby

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 and29

and29

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 12:27

Sprawa wygląda tak. Spotykam sie z dziewczyną.Związek poważny poniewaz jesteśmy ze sobą już od roku. Wiadomo były pieszczoty i seks oralny. Ale nie było klasycznego. Ona jest dziewicą. Ja miałem przed nią kilka partnerek. Ona powiedziała, że nie prześpi się ze mną jak nie zrobię sobie badań na choroby weneryczne bo nie chcę niczego złapać. Ostro ale chyba trzeba będzie Orientujecie sie czy są jakieś takie pakiety w laboratoriach? Albo czy mozna zrobić test w aptece? 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 12:58

Moim zdaniem bardzo pragmatyczne podejśćie. Szczególnie,że choroby weneryczne obecnie nie są wcale takie rzadkie. Na pewno nie da się testów kupić w aptekach. To o wiele bardziej skomplikowane badania. W laboratoriach pewnie wykonasz pojedyczo sobie badania. Proponowałbym:
chlamydie
kilke
rzeżaczkę
rzęsistek ureoplasmę

• 0

#3 and29

and29

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 13:27

No i jeszcze chcę sobie zrobić hiv, ale to wiem,ze robi sie z krwi bo kiedyś przed wojskiem sobie robiłem ale teraz powtórzę chociaż nie sądzę abym coś miał (stosowałem zawsze prezerwatywy ale dziewczyny chyba sie nie przekona). Ogólnie dzięki za info. Dzisiaj wybiorę się do laboratorium i się jeszcze o wszystko dopytam ile to kosztuje

• 0

#4 gniewnyy

gniewnyy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 10:51

Nie wiem czy jeszcze Cię to zainteresuje, ale znalazłem tutaj taką informację: drwenerolog.pl/produkt/panel-4/ - widzę, że cały taki panel można sobie zamówić bezpośrednio z laboratorium do pobrania w domu. Potem odsyłasz do laboratorium i czekasz aż Ci przyjdą wyniki.

Użytkownik gniewnyy edytował ten post 15 wrzesień 2017 - 10:51

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#5 and29

and29

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 11:59

O i coś takiego bardzo by mi pasowało. Jeszcze dzisiaj pójdę tak jak wspominałem do laboratorium po południu, dopytam się ile to będzie kosztowało i zestawię sobie to cenowo.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0