Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Sterydy, a libido

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 aloeVera96

aloeVera96

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 12:36

Myślicie, że branie leków (konkretnie sterydów) od wielu lat może mieć wpływ na libido? Wiem że faceci z siłowni mają ten problem, ale czy z lekami i u kobiet jest tak samo?

• 0

#2 Mr Papuga

Mr Papuga

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 237 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 19:32

Problem ze sterydami a libido jest taki, że większość stosuję ich zbyt dużo przez libido zaczyna upadać. Zależy też jakie sterydy ale na najprostszym cyklu na teściu, który jest podstawą innych libido akurat 'skyrocketuje' w górę

• 0

#3 glowonog

glowonog

feniks

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 598 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 21:38

Problem ze sterydami a libido jest taki, że większość stosuję ich zbyt dużo przez libido zaczyna upadać. Zależy też jakie sterydy ale na najprostszym cyklu na teściu, który jest podstawą innych libido akurat 'skyrocketuje' w górę

Stary, sorry, że się czepiam, ale wygoogluj sobie, co to jest " przecinek " i zacznij tego używać.  

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#4 Mr Papuga

Mr Papuga

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 237 postów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 19:31

Jesus, gościu, oszalałeś? Zgubiłem może z dwa przecinki w krótkiej sentencji, a ty się spuszczasz jakbym nie wiadomo co ci zrobił. Wyluzuj trochę, stary.

//A sorry, to może być efekt uboczny sterydów - zaczynam już ślępnać, gubić przecinki, mój fi** się skurczył, a serce wali cztery tysiące razy na nanosekundę.

Użytkownik Mr Papuga edytował ten post 09 wrzesień 2017 - 19:32

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0