Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Czy Xbox w końcu ma VR?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 dziu89kol

dziu89kol

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:31

Potraciłem się zupełnie, czy Xbox w końcu ma wsparcie VR? Słyszałem, że ma być, ale nie dotarła do mnie żadna konkretna data premiery czy coś takiego. Nie wiem, co robić, bo mój Xbox 360 już dogorywa, a naprawdę chciałbym zagrać w coś nowszego. Przez jakiś czas komputer miałem mocniejszy, ale nie upgradeowałem bo wolę jednak konsole. Jak teraz kupię Xboxa One X to późniejsze wsparcie zostanie do niego dodane czy będzie kolejna konsola?

• 0

#2 damiat

damiat

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 15:01

Powiem krótko: przesiądź się wreszcie na PS4. Jak masz PCta to tym bardziej bo EXy z Xboksa zwykle są też dostępne na PC. W tej chwili Ps4 Pro jest tańszy, bo nieco starszy, a do tego ma znacznie lepsze dostepne tytuły. Dla mnie sprawa jest jasna.

• 0

#3 FraxeL

FraxeL

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 08:50

Ja jako były fan Xboksa powiem Ci to samo - kup PS4. Oszczędzisz 200 zł które wydasz na porządną grę albo pada, będziesz miał w co grać, a jak wykupisz PS plus to już w ogóle. Jedyna rzecz do której mógłbym się przyczepić w PS 4, naprawdę jedyna, to brak kompatybilności wstecznej. Ale to dla fanów starych gierek. Tak czy siak PS4 koszstuje teraz niewiele, na przykład tuaj: matrixmedia.pl/konsola-sony-playstation-4-pro-1tb-czarna-cuh-7016.html - 1749 za PRO. A zwykłą kupisz nawet 350zł taniej. No ale jednak polecam nowszą.

• 0

#4 dziu89kol

dziu89kol

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 09:35

No to ja już nie wiem. A co jak wyjdzie nowe Fable? :D Z drugiej strony Bloodborne strasznie mnie kręci no i może bym w końcu zagrał w The Last of Us. Swoją drogą myślałem że PS4 będzie kosztował mniej więcej tyle samo, wydaje mi się że zawsze był troche droższy od Xboxa

• 0

#5 poterniak

poterniak

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 10:06

Ja jako były fan Xboksa powiem Ci to samo - kup PS4. Oszczędzisz 200 zł które wydasz na porządną grę albo pada, będziesz miał w co grać, a jak wykupisz PS plus to już w ogóle. Jedyna rzecz do której mógłbym się przyczepić w PS 4, naprawdę jedyna, to brak kompatybilności wstecznej. Ale to dla fanów starych gierek. Tak czy siak PS4 koszstuje teraz niewiele, na przykład tuaj: matrixmedia.pl/konsola-sony-playstation-4-pro-1tb-czarna-cuh-7016.html - 1749 za PRO. A zwykłą kupisz nawet 350zł taniej. No ale jednak polecam nowszą.

W pełni się zgadzam. A za chwilę będą święta i wszystkie sklepy elektroniczne pewnie wypuszczą zestawy z grami w fajnych cenach. 

• 0

#6 hamiholiczka

hamiholiczka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 15:09

Nie zapowiada się żeby XboX był uzupełniony o VR, przynajmniej tak wynika z zapowiedzi. Więc chyba jedyny wybór to w tym momencie PS4. Dobry wybór ;)

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 dziu89kol

dziu89kol

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 11:02

Czyli pozostaje śledzić sytuację i czekać do świąt na lepsze ceny :P

• 0

#8 FraxeL

FraxeL

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 10 październik 2017 - 15:07

Dokładnie, nie ma co się spieszyć, chyba że już nie umiesz wytrzymać :D PlayStation ma lepsze gry, lepsze środowisko, fajne exy, no i jest ten VR z tematu. Póki co drogi jak szlag, ale jest. 

• 0

#9 jastarnyk

jastarnyk

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 12 październik 2017 - 14:29

A gdzie można te gogle dostać? Są dostępne w polskich sklepach normalnie? Czy trzeba sprowadzać?

• 0

#10 kornikTG

kornikTG

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 15 październik 2017 - 14:02

Według mnie nie opłaca się kupować jeszcze VR. Tej technologii bardzo dużo brakuje. Granie w VR to tak jak granie w gry komputerowe na początku lat 90-tych. Polecam poczekać 2-3 lata. Google stanieją 3 krotnie, a gry będą duuużo lepsze.

Z tego co czytam to kilka bardzo ciekawych produkcji jest obecnie w trakcie prac.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#11 damiat

damiat

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 18 postów

Napisano wczoraj, 10:40

A gdzie można te gogle dostać? Są dostępne w polskich sklepach normalnie? Czy trzeba sprowadzać?

Są dostępne w wielu sklepach. Ja kupowałem razem z konsolą w sklepie MatrixMedia (same google około 1500 kosztowały) Ale tak jak kolega powiedział - to jest fajny bajer, ale jeszcze niedopracowany. Ja mojego zakupu nie żałuję, fajna zabawa z tym jest, ale cena nadal nieco za wysoka jak na jakość dostępnych tytułów. Pamiętasz pierwsze dotykowe ekrany w telefonach? To jest coś w tym stylu.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0