Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Fotobudka na wesele

fotobudka koszalin fotograf wesele ślub

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 aganieszka89

aganieszka89

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:10

Cześć!

W jednym poście kiedyś napisałam, że na wesele nadaje się tylko fotobudka. Nie wiem, czy to widać, więc założyłam własny post ha! Niedługo z mężem wracamy z miesiąca miodowego, a ja ciągle przeżywam, że mam najlepsze zdjęcia, jakie można było sobie wymarzyć z wesela! Zdjęcia koleżanek wypadły tandetnie i kiczowato w porównaniu do moich nowoczesnych i z pazurem  BB) Pozwolę sobie ich zalinkować jeszcze raz foto-kabina.pl. Naprawdę, nie wiem, jakbym się czuła, gdybym była jedną ze swoich koleżanek, która trafiła na słabego fotografa... Nie cieszę się z jej nieszczęścia, nie życzę nikomu czegoś takiego... Potem ból przez kilka lat, z powodu braku DOBRYCH zdjęć z wesela... :pokrecony:

• 0

#2 Kostek25

Kostek25

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:30

Chyba dziewczyno żartujesz. DOBRY fotograf może zrobić takie zdjęcia, o jakich nie śniłaś. 

Co prawda widzę, że zdjęcia z twojej strony nie są najgorsze, ale na wesele w życiu bym nie zamówił czegoś takiego. Potem żona by narzekała, że jestem dusigroszem i nie wydałem pieniędzy na PRAWDZIWEGO fotografa z krwi i kości. Widzę, że oferta fotokabiny jest bardzo tania, ale co by znajomi powiedzieli, jakby to zobaczyli? Że żal mi pieniędzy na jeden z ważniejszych dni w życiu. Fakt, organizacja ślubu i wesela jest bardzo kosztowna, szczególnie gdy ma się taką żonę jak ja hehe(wiecie, kupowanie drogich drobiazgów), ale fotograf moim zdaniem jest szalenie istotny.

Użytkownik B_S_ edytował ten post 22 sierpień 2017 - 22:12

• 0

#3 gosia_anielska

gosia_anielska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 14:10

Fotobudka to taki dodatek, napewno nie zastąpi dobrego fotografa.

• 0

#4 sylkamil

sylkamil

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 67 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 12:17

Fotobudka to taki dodatek, napewno nie zastąpi dobrego fotografa.

dokładnie tak ;p 

• 0

#5 OhmyBook

OhmyBook

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 14:06

Fotobudka to tak żeby gości pobawić , byłam na takim weselu z fotobudką, wyszły nawet spoczko zdjęcia, śmieszne :) 

• 0

#6 kolorwamadzia

kolorwamadzia

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 11:48

Moja znajoma tak organizowała przyjęcie weselne, że zapomniała o autokarze dla gości ale foto budka była :P  Na szczęście ja nie zapomniałam i jako jedną z pierwszych rzeczy to zorganizowałam własnie autokar z firmy http://przewozy-auto...okarowe24.pl/. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 gabionka

gabionka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 15 styczeń 2018 - 21:41

O matko to niewybaczalny błąd no chyba, że gości była garstka i mogli zabrać się z innymi ale  każdy gość jest ważny.  A jeżeli chodzi o  atrakcję na wesele to u mojej siostry była foto budka i przepiękny pokaz sztucznych ogni, który sama załatwiała.  Mój maż od czasu do czasu obstawia koncerty i pracuję przy nagłośnieniu, wiec siłą rzeczy w tej "branży" wszyscy się znają.  Podczas jednego z koncertów udało się zamówić termin w firmie s-piro,która organizuję takie fajerwerki podczas koncertów i tez ślubów i ich firma mieści się na Klemensa Janickiego. Moja siostra do tej pory mi dziękuję za tą przepiękną atrakcję. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#8 lubiecukierki

lubiecukierki

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 marzec 2018 - 12:12

Profesjonalny fotograf to konieczność na weselu! Jest to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu :) Każda z nas chce wyglądać pięknie i co kilka lat wracać do tego dnia :) Niemniej fotobudka to świetna atrakcja na weselu! Przebrania, zdjęcia grupowe, śmiechu jest naprawdę sporo. Tylko skąd taką fotobudkę wytrzasnąć? Na whatevent.pl możemy znaleźć sporo atrakcji. Ciekawym pomysłem jest również pokaz fajerwerków o północy. Oczywiście muzyka na weselu jest najważniejsza. I tutaj możemy zastanowić się czy chcemy Dja czy zespół. Osobiście w dniu wesela wybrałabym zespół a na poprawiny Dja :)

Użytkownik lubiecukierki edytował ten post 24 marzec 2018 - 12:12

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fotobudka, koszalin, fotograf, wesele, ślub

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0