Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Fotobudka na wesele

fotobudka koszalin fotograf wesele ślub

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 aganieszka89

aganieszka89

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:10

Cześć!

W jednym poście kiedyś napisałam, że na wesele nadaje się tylko fotobudka. Nie wiem, czy to widać, więc założyłam własny post ha! Niedługo z mężem wracamy z miesiąca miodowego, a ja ciągle przeżywam, że mam najlepsze zdjęcia, jakie można było sobie wymarzyć z wesela! Zdjęcia koleżanek wypadły tandetnie i kiczowato w porównaniu do moich nowoczesnych i z pazurem  BB) Pozwolę sobie ich zalinkować jeszcze raz foto-kabina.pl. Naprawdę, nie wiem, jakbym się czuła, gdybym była jedną ze swoich koleżanek, która trafiła na słabego fotografa... Nie cieszę się z jej nieszczęścia, nie życzę nikomu czegoś takiego... Potem ból przez kilka lat, z powodu braku DOBRYCH zdjęć z wesela... :pokrecony:

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 Kostek25

Kostek25

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:30

Chyba dziewczyno żartujesz. DOBRY fotograf może zrobić takie zdjęcia, o jakich nie śniłaś. 

Co prawda widzę, że zdjęcia z twojej strony nie są najgorsze, ale na wesele w życiu bym nie zamówił czegoś takiego. Potem żona by narzekała, że jestem dusigroszem i nie wydałem pieniędzy na PRAWDZIWEGO fotografa z krwi i kości. Widzę, że oferta fotokabiny jest bardzo tania, ale co by znajomi powiedzieli, jakby to zobaczyli? Że żal mi pieniędzy na jeden z ważniejszych dni w życiu. Fakt, organizacja ślubu i wesela jest bardzo kosztowna, szczególnie gdy ma się taką żonę jak ja hehe(wiecie, kupowanie drogich drobiazgów), ale fotograf moim zdaniem jest szalenie istotny.

Użytkownik B_S_ edytował ten post 22 sierpień 2017 - 22:12

• 0

#3 gosia_anielska

gosia_anielska

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 14:10

Fotobudka to taki dodatek, napewno nie zastąpi dobrego fotografa.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fotobudka, koszalin, fotograf, wesele, ślub

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0