Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

Urlop jesienią - co polecacie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 lenna9

lenna9

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 09:04

Dopiero w listopadzie będę miała urlop. Te kilka dni chciałabym w miarę ciekawie spędzić. Nie wiem jednak dokąd warto się udać. Chodzi o to, by odpocząć, poleniuchować, ale też może zobaczyć zabytki, nacieszyć się danym miejscem i nie poczuć nudy - czyli wymagania niewielkie :) Tu znalazłam kilka ofert promocjelotnicze.com.pl/tag/loty-listopad/ ceny nawet ok, może do Malmo? Wydaje się całkiem interesujące.

• 0

#2 TomaszTomasz

TomaszTomasz

Stały bywalec

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 743 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 14:16

Proszę jeszcze podać nazwę biura i linii lotniczych. 

• 0

#3 Brave

Brave

Recenzent

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 19933 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 13:16

Grecja - objazdówka, nie jest zimno, ani gorąco - najlepsze warunki do zwiedzania

• 0

#4 tami277

tami277

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 13:57

Musi to koniecznie być wyjazd zagraniczny? Polska też jest bardzo urokliwa. Ja ze swojej strony polecam Muszynę. W listopadzie powinno być jeszcze dosyć ładnie, więc będzie można trochę pospacerować. W okolicy jest dużo ładnych, starych kościółków, rezerwaty przyrody. Byłam ostatnio w hotelu Klimek w Muszynie właśnie i sam hotel zapewniał dużo fajnych atrakcji np. taki góralski wieczór z ogniskiem i dobrym jedzeniem , do tego ma spa i basen, więc idealnie jeśli chcesz się zrelaksować

• 0

#5 Viktor

Viktor

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 09:21

Nie od dziś wiadomo, że Polsce niczego nie brakuje. Jednak warto zauważyć, że dla wielu osób listopad jest jednym z najmniej przyjemnych miesięcy, szczególnie jeśli chodzi o wypoczynek w przyjemnych warunkach. Tak jak już ktoś napisał, Grecja jest całkiem słusznym wyborem. Sam niedawno z niej wróciłem i było całkiem przyjemnie. Podróż jest łatwa do zorganizowania. Ja jechałem pociągiem do Bułgarii (bilety w rozsądny cenach kupiłem za pośrednictwem EuroPodróże), a później załatwiłem coś w rodzaju busa już bezpośrednio do Grecji. Wydaje mi się więc, że jeśli chodzi o zimniejsze miesiące, Grecja, jako cel podróży, jest bardzo trafnym wyborem. ;)

• 0

#6 mala_gosia

mala_gosia

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 wrzesień 2017 - 13:34

Polecam Bergamo malownicze miasteczko we Włoszech, romantycznie turystycznie dużo do zwiedzania. Blisko do Mediolanu, fajne loty wizzarem można trafić.

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#7 Monia101

Monia101

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 130 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 20:08

Ja rodziców wysłałam niedawno do Gdańska bo sama tam pojechałam jakiś czas temu po latach i byłam zachwycona wszystkim, łącznie z hotelem ze strefą spa - hotel Amber- jesienią to idealna sprawa posiedzieć w saunie i poddać się masażom, sama przyjemność. A piękne zabytki czy muzea równie dobrze ogląda się o tej porze roku.

• 0

#8 gabionka

gabionka

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 13:12

Ja uwielbiam Sopot i zawsze jadę tam z mężem na jesieni, uwielbiamy te spacery nad wzburzonym morzem. Z racji wieku staramy się wybierać kwatery o wyższym standardzie bo kiedy człowiek potrzebował tylko kawałka konta do spania minęły już dawno :).

• 0

#9 Regis_II

Regis_II

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 102 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 07:23

Ja polecam "zwykły" spacer na osiedlach domków jednorodzinnych. Ołowiane chmury wiszące nad latarniami, szkielety drzew i zapach dymu z rozpalonych pieców. A na uszach utwór "warm winter" Tim Bowness. Serdecznie polecam moje przeżywanie zimy.
  • 0

#10 PaniChanelowa

PaniChanelowa

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 11:05

Oj tak Sopot jest przepiękny jesienią, zimą i wiosną...latem już nie bardzo bo ten napływ turystów jest okropny...pełno tych smażalni ryb, gofrów  i tym podobne... Ja wolę jechać własnie na jesieni lub na wiosnę i to jeszcze przed majówkę. Też lubię wygodnę pokoję dla tego zawsze korzystam z ofert noclegów z .victus na Dworcowej. 

• 0

#11 malwa1990

malwa1990

Bywalec

• Użytkownik
  • PipPip
  • 106 postów

Napisano 27 marzec 2018 - 14:14

Ja po świętach wybieram się na weekend do Zamku do Janowa Podlaskiego. Czekam tylko aż przyroda się trochę zazieleni :) Przepiękna okolica i idealne miejsce, żeby odpocząć

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#12 SuperMamaPola

SuperMamaPola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów

Napisano 29 marzec 2018 - 14:32

O tak, Zamek w Janowie Podlaskim jest piękny! I do tego super spa! Też bardzo polecam :) 

• 0

#13 Nicola

Nicola

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 59 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 09:42

My z mężem lubimy czasem wsiąść do auta i pojechać przed siebie. Jakiś czas temu tak własnie zrobiliśmy i droga zaprowadziła nas aż do Bydgoszczy w której nigdy nie byliśmy. W Bydgoszczy zatrzymaliśmy się w bardzo fajnym 4 gwiazdkowym hotelu Wodnik i bardzo miło wspominamy ten pobyt. W hotelu była strefa spa, solarium, zakład fryzjerski i kosmetyczka...wiec mogła się "zrobić" na kolację z mężem. Jak ktoś będzie przejazdem w Bydgoszczy to moim zdaniem warto się zatrzymać.

Użytkownik Nicola edytował ten post 14 wrzesień 2018 - 09:44

• 0

#14 tami277

tami277

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 10 październik 2018 - 11:24

Urlop jesienią warto spędzić w polskich górach. Muszyna wydaje się być bardzo trafnym wyborem - cisza, spokój, jest wiele miejsc do zwiedzania i wędrowania. Ja zatrzymuję się w Hotelu Klimek w Złockiem - znajduje się blisko szlaków turystycznych, a dodatkowo ma Aquapark, spa, pub, więc nie sposob się nudzić. Ja skorzystałam ostatnio z jesiennego pakietu i byłam bardzo zadowolona. 

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#15 barrys

barrys

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip