Skocz do zawartości

Witaj!

Zarejestruj się, aby dołączyć do jednej z największych polskich społeczności!

Zdjęcie
- - - - -

wyjazd z maluchem na wakacje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna

#1 suszimaster

suszimaster

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 14:46

Dziewczyny, mieliśmy w tym roku zostać w domu bo z pieniążkami się nie przelewa ale spotkała nas cudowna niespodzianka i nasi rodzice postanowili zrobić nam niespodziankę i zrzucili się na wycieczkę! :) Do tej pory jeździliśmy tylko w okolice, nigdy na noc odkąd pojawił się synek. Teraz ma pięć lat i chyba czas najwyższy uporać się ze strachem i zacząć żyć ;) jednak pytanie mam - jak dbacie o to, żeby dziecko się nie zgubiło, żeby nic mu się nie stało? Poza pilnowaniem oczywiście i rzeczami typu buty przeciw jeżowcom w wodzie, czapka na słońce, czyli takimi oczywistymi?? Do tej pory się nie interesowałam takimi tematami a tu się okazało, że muszę nadrobić w bardzo krótki czasie swoją wiedzę :P

• 0

Janusz

Janusz
  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2899 postów
  • PłećMężczyzna
smartgames

#2 AkashaAkasha

AkashaAkasha

Nowicjusz

• Piaskownica
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 12:06

mnie wybitnie śmieszą matki ze smyczami dla dzieci ale ostatnio po kilku latach spotkałam się z koleżanką ze szkoły - kobieta ułożona, odpowiedzialna. ma dziecko z adhd i gdyby nie ta smycz to mogłoby się tragicznie skończyć. od pory spotkania przysięgłam sobie że nigdy więcej nie ocenie nikogo z góry. nie wiem czy na taki wyjazd przy bardzo ruchliwym dziecku nie zastosowałabym czegoś podobnego. lepiej liczyć się ze spojrzeniami obcych niż stracić dziecko pod kołami jak ten nieszczęśnik co niedawno w wiadomościach był... WSPÓŁCZUJĘ, bo trauma na całe życie...

• 0

#3 suszimaster

suszimaster

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 54 postów

Napisano wczoraj, 15:11

O jejku, trochę mnie przestraszyłaś. Nie mogłabym nałożyć czegoś takiego dziecku. Ale strasznie smutno mi się zrobiło przez to co napisałaś.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0